Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    🤣 Nek si ti fino sebi to pojela. Sad samo pazi danas sa ostalim obrocima i bit ce to ok. Pa nije tako velika beba po procjeni osim ako ti nisi bas jako niska cura. 

    [tickerfactory.com]

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Doktor je rekao da mu se čini da će bit veća od procjene, visoka sam 157 cm. 
    Ma doručkovala sam slabo, i ručala sam sarmu bez krumpira i par zalogaja kruha pa se nadam da će bit ok…valjda kak znam da se bliži kraj ne mogu odoljeti :(

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Potpuno te kuzim. I meni oci ispadnu na slatko posebno ako je nešto što volim. Trudom se bit dosljedna al bas to kako je kraj onda ponekad pokleknem. A valjda nam nase mrvice nece zamjeriti. A da ti si niska pa ako je beba veca logicno da ce te n carski. Drzim 🤞 da krene samo i da sve bude super! 

    [tickerfactory.com]

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Nadam se da neće biti nekakvih komplikacija ili nešto zbog naših propusta…vidjet ćemo što će sutra reći. To bi mi bio drugi carski (prvi je prošao odlično pa se ne bojim previše)

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ti u petak imaš pregled? Što su tebi rekli?

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Točkice kako se ti držiš?

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ja u bolnici. Nekaj nam s ctgom ne stima pa uopce ne mislim na hranu hehe

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ajoj,što je bilo? U kojoj si bolnici? 

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Vinogradska ali evo danas nas pustili domeka. Vec sam.maznula pola kremsnite 🤣

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jel se popravio ctg? Sta je na kraju vio problem? 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.