Duphastone u liječenju neplodnosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Koji ti je ovo ciklus bio da ih piješ?


    2 ciklus..danas me poslao gin. Da vadim bhcg i rezultat je 3.2 tako da sam znala da nisam trudna..

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ja sam sad prošla 5 ciklusa i sad čekam da vidimo šta će biti. Kažu da treba barem 6 ciklusa da bi on postigao djelovanje ali ne znam nikoga da je uz njih zatrudnio pa ne znam kakva su iskustva. Ja se ne nadam ovaj put jer kao što sam napisala nismo baš bili aktivni… Nekako sam se prestala opterečivati sa mislima o bebici ali opet kad god treba doći menga nadam se da neće.
    Kod tebe je izgleda neki poremečaj, meni je tako bilo poslje prve ture a od onda dolazi točno na dan eventualno dan kasnije.

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Ja sam sad prošla 5 ciklusa i sad čekam da vidimo šta će biti. Kažu da treba barem 6 ciklusa da bi on postigao djelovanje ali ne znam nikoga da je uz njih zatrudnio pa ne znam kakva su iskustva. Ja se ne nadam ovaj put jer kao što sam napisala nismo baš bili aktivni… Nekako sam se prestala opterečivati sa mislima o bebici ali opet kad god treba doći menga nadam se da neće.
    Kod tebe je izgleda neki poremečaj, meni je tako bilo poslje prve ture a od onda dolazi točno na dan eventualno dan kasnije.


    Kod mene je zesci poremecaj…sutra ga moram zvati da vidimo sta dalje😕

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Da li imaš ikakve simptome PMS-a? Malo mi je neobično da nije došla nakon terapije duphastona jer i meni je znala kasnit ali je uvijek došla kad tad

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Da li imaš ikakve simptome PMS-a? Malo mi je neobično da nije došla nakon terapije duphastona jer i meni je znala kasnit ali je uvijek došla kad tad


    Ne…malo me tu i tamo probode,sve mislim dobit cu,a ono nista.Danas je 18.-i dan od zadnje tablete.Rekao mi gin da dodjem na ultrazvuk za 8dana a do tad cu ispalit na zivce.I uopce ne znam zasto mi ne da uputnicu da vadim hormone…ma i ne cudim se ima 65-66godina i uopce ne mogu doci do rijeci ,uvijek me prekine kad hocu nesto pitati.Kaze mi jucer ta beta od 3.2 ti je isto kao da nisi trudna(kao da ja to nisam znala)

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    suza4

    light

    Da li imaš ikakve simptome PMS-a? Malo mi je neobično da nije došla nakon terapije duphastona jer i meni je znala kasnit ali je uvijek došla kad tad

    Ne…malo me tu i tamo probode,sve mislim dobit cu,a ono nista.Danas je 18.-i dan od zadnje tablete.Rekao mi gin da dodjem na ultrazvuk za 8dana a do tad cu ispalit na zivce.I uopce ne znam zasto mi ne da uputnicu da vadim hormone…ma i ne cudim se ima 65-66godina i uopce ne mogu doci do rijeci ,uvijek me prekine kad hocu nesto pitati.Kaze mi jucer ta beta od 3.2 ti je isto kao da nisi trudna(kao da ja to nisam znala)


    Ako ne dođe do krvarenja nakon duphastona uvijek je sumnja na trudnoću. Možda on očekuje ako si trudna da će se vidjet kroz 8 dana šta se događa. Pokušaj bit smirena koliko možeš makar znam da je lako govoriti jer sam i sama uvijek nervozna i nestrpljiva. Kod mene još ništa nema, pritisak samo neki u leđima i u donjem dijelu trbuha i tu i tamo neko probadanje.

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    I bolne grudi. Jutros kad sam se probudila i ustala baš su me zabolile i sad su osjetljive na dodir ali to sve može biti od duphastona…

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    I bolne grudi. Jutros kad sam se probudila i ustala baš su me zabolile i sad su osjetljive na dodir ali to sve može biti od duphastona…


    Mene nije nista bolilo od duphastona..ja se nadam da je kod tebe +😉😉☺evo i sad probode i sve mislim krenulo je a ono nista i tako danima.Ma i on nije pametan kako cu biti trudna ako je beta 3.2.Ja sam sigurna da sam imala ovulaciju 9.2(inace ju prepoznam i znam da je ovaj ciklus bila kasno) jer me tad probolo kao nikad i imala sam puno sluzi kao bjelanjak…imali smo tad odnose ali bez obzira beta bi vec pokazala.I ako je ovulacija bila 9,danas bi po nekakvoj logici trebala dobiti

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Kako ti je dao da piješ duphastone? Koje dane i koliko? Možda je kasna implantacija. Baš je neobično da od 5.2 nije došla

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Kako ti je dao da piješ duphastone? Koje dane i koliko? Možda je kasna implantacija. Baš je neobično da od 5.2 nije došla


    10 dana 2*1 17-26dc .

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.