Duphastone u liječenju neplodnosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Rendi i ja bih ti preporucila da pijes od 16.-26dc. Od 11.dc mi se ipak cini prerano i moguce da ti je zbog toga ovulacija izostala. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Rendi

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo javljam da je 17. Dan ciklusa i trst je pozitivan 😁  s obzirom da je gin pripisala od 11. Dana ciklusa uzimala sam tako jer sam citala da nije pozeljno eksperimentirati 🤯 kod mene je problem sto do menstruacije uopce nije dolazilo ciijeli sesti, sedmi i osmi mj nije dosla pa mi je dala duphaston.. Onda smo opet probali pustit bez duphastona i jednom je dosla sama nakon 45 dana, a drugi put uopce nije dosla nakon 60 dana i onda mi je odlucila dati duphaston za regulaciju… 

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ma ja njega pijem cesto jer imam pcos, ali uvijek od 16.dc, cudno mi je sto ti je dala tako rano. Sada u akciju i sretno! 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Rendi

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Trebala bih hitan savjet.. Pijem duphaston radi regulacije ciklusa. Od 11. Do 25. Dana menst jednu tabletu ujutro jednu navecer. Prosli ciklus super sve proslo 28 dana trajao. Ovaj mj. Opet pila duphaston kao i prosli al uslijed terapije je dosla menstruacija 18. Dan ciklusa! Gin me hitno narucila na pregled slj tjedan. Ima li netko slicno iskustvo
    Uzasno sam zabrinuta

  • Rendi

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Od 11. Do 25. Dana ciklusa*

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Ciao…. Ma imam jedno pitanje jer jako sam zabrinuta. Naime, stvari kasne 12 dana, pijem tablete duphastol već danas mi je 4.dan da mi izazove stvari ali ne dolaze a do ned ih trebam pit. Ginekolog mi je rekao da je hormonalni poremećaj u pitanju a ne trudnoća i 2 testa ( jedan rađen na 1.dan kašnjenja a drugi kad je 6 dana kasnilo) i bio je negativan. Rečeno mi je od strane ginekologice da trebamo izazvatvs duphastolom stvari i da onda od 2.do 5.dana ciklusa vadim hormone. Stvari ne dolaze.
    Ima li ko sličnu situaciju? Očito nisam trudna na žalost al sad nezz mogu li i ostat T s obzirom da mi ne dolaze stvari? Ili da nisam možda trudna al je prerano bilo? Nezz više šta mislit
    Thanx anyway 😔

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • brnica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Zdravo dame mozeli mi neko reci dali ste zatrudnile sa tabletama duphoston. Hvalaa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.