Duphastone u liječenju neplodnosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mene je Šprem pregledavala sad kad sam bila u bolnici.
    Cini mi se ok, sad da ne pisem detalje jer ne želim nikoga kritizirati, ali znam da su cure zadovoljne njome, pa vjerujem da je dobra dokt. Ona je mislim cak i prof.
    Koliko znam, vrkuta ne stimulira O, nego regulira hormone, sad ne znam tocno koje ali znam da je ona i prirodni progesteron koji je dobro piti i za debljanje endometrija a i za drugu fazu ciklusa.
    Ja sam ju pila isto ovaj mjesec s maruljom u kombinaciji, ne znam i ne mogu reći da li je meni pomogla, makar su meni svi hormoni uredni, nemam problema s tim pa možda nisam ni trebala.
    Da li ides kod Šprem na folikulometrije???

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Nije mi ni spomenula folikulometriju? Kako su bile 2 trudnoce tj jedan spontani i jedna biokemijska ja sam nju shvatila da ne zeli ici odmah s nekim agresivnim pristupom nego je rekla da ce mi dat za pocetak laganu terapiju pa da probamo ostat trudni a onda dalje. S time da sam izvadila sve moguce pretrage nakon spontanog po naputku dr. Blajića. On je dao cijeli spisak pretraga i svi su nalazi u redu osim tog progesterona koji je nizak.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Znaci na humanoj inace uvijek prvo rade tu folikulometriju, uz tempirani odnos.

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ne mogu vjerovat da mi ona to uopce nije rekla a ja sam čitavo vrijeme uvjerena da sam baš sad pod pravilnom kontrolom i pravilnom terapijom?  
    Da li ona mozda nije smatrala da je to potrebno ili šta? Ne znam šta da mislim. Kao da mi nije dovoljno što nam neide još i to mučenje s njihovim metodama. Kao da je period od 6 mj čekanja da vidimo šta će biti pa cemo dalje kratak. Sorry ako sam sad izbacila sve frustracije i vidim da se i sama trenutno boriš s gubitkom ali baš mi je žao da nam nitko ne pomaže u problemu koji imamo a to je da stvorimo novi život i obitelj 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Light, ako imas jos uvijek popis tih pretraga koje ti je dao dr. Blajic, mi ih prepises? Hvala unaprijed :)

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Teta5


    Light, ako imas jos uvijek popis tih pretraga koje ti je dao dr. Blajic, mi ih prepises? Hvala unaprijed :)

    Imam ih na otpusnom pismu koji sam dobila nakon kiretaže i nakon što je stigao nalaz uzorka u kojem nisu ništa našli odnosno uzrok spontanog. Čim dođem s posla budem potražila pa ti napišem sve. Evo baš sam jučer trebala dobit i sve čekam kad će procurit jer se više ne želim opterečivat jesmo uspjeli ili ne i imala sam samo malo nešto rozog pomješano sa bjelkastim iscjetkom a inaće sam dobila točno na 3. dan od zadnje tablete.

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Meni ovako piše:
    Prije sljedeće trudnoće potrebno je učiniti sljedeću obradu:
    1. KKS, CRP, urin, sed, mali koagulogram, AST, ALT, GGT, LDH, urea, kreatinin, OGTT, GUK natašte
    2. Kompletne cervikalne briseve, urinokulturu atb. broj klica
    3. Testove trombofilije; FV, F II, AT III, MTHFR, PAI, Protein S, Protein C
    4. TSH, FT3, FT4
    5. Ginekološki UZV u prvih 8 dana ciklusa
    6. Papa test

    Sve sam napravila sa popisa uz još i spolne hormone. Svi su nalazi u redu osim niskog progesterona. Muž je napravio spermiogram i on je u redu.

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ima li kakvih novosti kod vas koje te na terapiji? Ja sam sad pred danima iščekivanja da li će doći menga ili ne. Kako sređujemo kuću bilo nam je ovaj ciklus turbulentno pa od umora nismo bili preaktivni ali nikad se ne zna….

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Ima li kakvih novosti kod vas koje te na terapiji? Ja sam sad pred danima iščekivanja da li će doći menga ili ne. Kako sređujemo kuću bilo nam je ovaj ciklus turbulentno pa od umora nismo bili preaktivni ali nikad se ne zna….


    Evo ja popila zadnji duphaston 5.2 a od menge ni traga ni glasa

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Koji ti je ovo ciklus bio da ih piješ? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.