Bebe rođene na zimu 2018/2019❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Upravo tako i ja, kada skidam pelenu jednostavno skinem i nema vise. Za sada sam ljena primit se toga, iako mi se on cini spreman, plus kaj bas fakat malo piski🤔, ali kada se vratimo s mora bacam se na to, strpljenje i ljubav i skuze za cas

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Zvonkice, drž se i sretno!
    Mislim da ću i ja uskoro probat sa odvikavanjem od pelena… Nije nam se više ponavljala skroz suha, valjda je bila kombinacija vrućine i mojih praznih sisa 🤣
    Inače, imate li možda preporuku za ginekologa preko HZZO-a na potezu Maksimir, Dubrava ili Podsljeme?
    Ja bila danas n prvom pregledu,embrij se tek nazire EO nema… Nisam optimistična jer točno znam kad je bila ovulacija, odnosno odnos koji je urodio plodom tako da 🙄

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Evo da se pohvalimo da smo i mi skinuli dnevnu pelenu 🥳
    Bilo je muke prvih dana, ali sad se vec stanje stabilizovalo. Vec nekoliko dana se nijednom nije upiskila 😃
    Ne usudjujem se jos uvijek skinuti nocnu pelenu jer je rijetko kad suha ujutru tako da ce to jos malo pričekati.
    MareiKate ne mora to nista jos uvijek znaciti, mozda je jos uvijek bilo prerano. Ima li kakvih novih info u medjuvremenu?
    Inace ostale zene kako ste, kako su klinci? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Zvonkice, drž se i sretno!
    Mislim da ću i ja uskoro probat sa odvikavanjem od pelena… Nije nam se više ponavljala skroz suha, valjda je bila kombinacija vrućine i mojih praznih sisa 🤣
    Inače, imate li možda preporuku za ginekologa preko HZZO-a na potezu Maksimir, Dubrava ili Podsljeme?
    Ja bila danas n prvom pregledu,embrij se tek nazire EO nema… Nisam optimistična jer točno znam kad je bila ovulacija, odnosno odnos koji je urodio plodom tako da 🙄


    Nadam se da ce biti sve ok, jesi mozda isla na novi pregled?
    Mi smo na dane ok a na dane samo place i bude nervozna, kombinacija trojki i vrucine je koma. Sto se tice pelene ja se ni ne trudim skinut ali zna ona piskit na skoljku,tj. na onaj nastavak koji se stavi ali mi to sve jos nema smisla kad trenutno ne kaze kad joj se piski nego nekad vidi bracu a nekad ju pitam, ali ono, neda mi se oko toga sad gnjaviti, taman drugo proljece/ljeto.
    Nadam se da ste svi ok i da uzivate u ljetu, koliko se moze, sto od vremena sto od ove vise dosadne korone

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Mamice da se i ja napokon javim, jos sam u komadu…ali puno opustenija jer su na sv.duhu dozvolili pratnju na porodu 😁🥳🎉🎊
    Teeny sama ces odluciti ali mokra nocna pelena ti nije mjerilo spremnosti..kad skines pelenu ces nakon nekog vremena vidjeti da li to funkcionira ili ne.. 😉
    MareiKate ima li novosti sa trudnocom, je li sve ok?
    Inace ja sam skoro svom vratila pelene..taman se pohvalila sve super i on krenuo zapisavat sve zivo..i za dlaku je falilo da odustanem i sve se reguliralo..suh mi je vec neko vrijeme i po danu i po noci..nadam se da ce tak i ostat..😁🤞Sljedece ljeto sam mirna onda valjda od pelena pa za 2 god onda ovog miceka kaj se gnjezdi u trbuhu jos skinemo 🤣🤣🤣 ipak je lakse skidat pelenu kad su malo stariji bar po iskustvu od ovo dvoje mojih…tak da Mama5 kuzim te totalno 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Zvonkica

    Mamice da se i ja napokon javim, jos sam u komadu…ali puno opustenija jer su na sv.duhu dozvolili pratnju na porodu 😁🥳🎉🎊
    Teeny sama ces odluciti ali mokra nocna pelena ti nije mjerilo spremnosti..kad skines pelenu ces nakon nekog vremena vidjeti da li to funkcionira ili ne.. 😉
    MareiKate ima li novosti sa trudnocom, je li sve ok?
    Inace ja sam skoro svom vratila pelene..taman se pohvalila sve super i on krenuo zapisavat sve zivo..i za dlaku je falilo da odustanem i sve se reguliralo..suh mi je vec neko vrijeme i po danu i po noci..nadam se da ce tak i ostat..😁🤞Sljedece ljeto sam mirna onda valjda od pelena pa za 2 god onda ovog miceka kaj se gnjezdi u trbuhu jos skinemo 🤣🤣🤣 ipak je lakse skidat pelenu kad su malo stariji bar po iskustvu od ovo dvoje mojih…tak da Mama5 kuzim te totalno 😁


    Jeee, baš mi je drago da ces roditi u bolnici di je pratnja dopustena.. Iako mi stvarno to sa pratnjom nema logike, znaci ti i muz ste iz iste kuce, ti ostajes roditi a on ne moze zbog cega, korone? Pa ak ju ima on imas je i ti🤣mislim koja je to logika, bas mi ide na zivce sve oko te korone. Jel istina da trudnice na porodu moraju imat masku??? Znaci nadam se da to nije istina, jer uz one trudove ne mozes disat normalno a kamoli jos da imas masku🤔🙄
    U svakom slučaju jos koji dan i nadam se da ces javiti kako je stigao malac❤️sretno i hrabro ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno 🤗 a sto se tice maskica na porodu, mislim da ovisi od bolnice do bolnice..meni je to isto zesci apsurd, jer mislim da ko je postavio to pravilo nema veze sa zdravim razumom..ali moje iskustvo je do sada sa sv.duhom uglavnom pozitivno, i decke sam tamo rodila, pa se nadam da nece inzistirat..iako mislim da nema sanse da me itko natjera da uz one bolove imam masku na licu..pa jedva pregled s njom obavim a di bi jos isla rodit 😏 i po meni je glupo da filozofiraju s tom pratnjom, sve ostalo je dopusteno a to nedaju..jedino mi je jos veci apsurd ovo s djecicom po bolnicama i posjetama 😔

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ajme zvonkice, gledam tvojih 40 TT i mislim na tebe s ovim vrućinama i maskama… Baš sam se razveselila kad sam vidjela članak da sv duh dopušta pratnju 😁 jer i kad ja budem rađala pitaj boga što će biti.
    Ja sam bila na novom pregledu, srce je kucalo, kaže dr da je moralo po veličini i na prvom pregledu, zašto ga dr nije vidio, tko zna, generalno mi je bio neki čudan taj dan, očito mu nije bio dan… Imam jako velik hematom, oko cijele gv, moram mirovati a naravno ne mirujem uz curku, tko bi to mogao..  tako da što bude… Imam novi pregled za tjedan dana opet, nadam se da mrva raste, bit će puno lakše.
    Počela sam i povraćati, ajme na šta to liči 🥴 ja rigam na koljenima a curka kraj mene drži me za rame i sva uplašena što se meni događa 😐 jedva čekam da prođu ovi tjedni… Sad sam 8+4 nadam se da će za 2 tjedna malo splasnuti to rigoleto 🤢

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Ajme zvonkice, gledam tvojih 40 TT i mislim na tebe s ovim vrućinama i maskama… Baš sam se razveselila kad sam vidjela članak da sv duh dopušta pratnju 😁 jer i kad ja budem rađala pitaj boga što će biti.
    Ja sam bila na novom pregledu, srce je kucalo, kaže dr da je moralo po veličini i na prvom pregledu, zašto ga dr nije vidio, tko zna, generalno mi je bio neki čudan taj dan, očito mu nije bio dan… Imam jako velik hematom, oko cijele gv, moram mirovati a naravno ne mirujem uz curku, tko bi to mogao.. tako da što bude… Imam novi pregled za tjedan dana opet, nadam se da mrva raste, bit će puno lakše.
    Počela sam i povraćati, ajme na šta to liči 🥴 ja rigam na koljenima a curka kraj mene drži me za rame i sva uplašena što se meni događa 😐 jedva čekam da prođu ovi tjedni… Sad sam 8+4 nadam se da će za 2 tjedna malo splasnuti to rigoleto 🤢


    Ajoj❤️❤️ ionako su uzasne vrucine i nema se kaj radit i kam ic, tako da noge u zrak, a ona nek se igra pored tebe cim vise

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Ajme zvonkice, gledam tvojih 40 TT i mislim na tebe s ovim vrućinama i maskama… Baš sam se razveselila kad sam vidjela članak da sv duh dopušta pratnju 😁 jer i kad ja budem rađala pitaj boga što će biti.
    Ja sam bila na novom pregledu, srce je kucalo, kaže dr da je moralo po veličini i na prvom pregledu, zašto ga dr nije vidio, tko zna, generalno mi je bio neki čudan taj dan, očito mu nije bio dan… Imam jako velik hematom, oko cijele gv, moram mirovati a naravno ne mirujem uz curku, tko bi to mogao.. tako da što bude… Imam novi pregled za tjedan dana opet, nadam se da mrva raste, bit će puno lakše.
    Počela sam i povraćati, ajme na šta to liči 🥴 ja rigam na koljenima a curka kraj mene drži me za rame i sva uplašena što se meni događa 😐 jedva čekam da prođu ovi tjedni… Sad sam 8+4 nadam se da će za 2 tjedna malo splasnuti to rigoleto 🤢


    Drago mi je da je sve ok, dobro ti kaze mama2 sto vise lezat ona neka se igra kraj tebe, znam da zvuci jednostavno ali da nije lako uz nju ali eto neka trenutno sve bude nebitno, proci ce i taj period ❤️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.