1001 pitanje trudnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    uf ja pojedem tunu jednom mjesečno…to zbog žive?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    lollipop


    uf ja pojedem tunu jednom mjesečno…to zbog žive?

    Ja sam ju izbacila iz prehrane zbog žive i olova. Ali sad jedan dan sam cula podatak da ima valjda svijetla tuna koju mi valjda smijemo jest. Al jos nikad nisam cula za nju, dal je ima u Hrvatskoj u prodaji.

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    odustajem od današnje salate s tunom za ručak 
    za tu svijetlu nisam čula…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Nisam ni ja znala, slucajno sam nesto cula. Mjenjaj odmah jelovnik!! 😜😜

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Pitala ja ginića za tunu…rekao neka slobodno povremeno pojedem. Ne možemo mi pojesti toliku količinu tune da bi nam naštetila.

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    bobica


    Pitala ja ginića za tunu…rekao neka slobodno povremeno pojedem. Ne možemo mi pojesti toliku količinu tune da bi nam naštetila.

    Ma da?? Meni je bio ginić u prvoj trudnoći reko nikako ne. Pa sad sam zbunjena!! Baš imam puno nedoumica.. :/

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Meni se čini da bi veće ribe trebalo izbjegavati, što mi je logično, starije su i tijekom života skupe veće količine žive i ostalih štetnih tvari. Pogledala sam u knjizi, i oni pišu da se može jesti i tuna i losos. Jedino upozoravaju za iznutrice (jetrica i sl.) da se ne bi trebale pretjerano konzumirati.
    Nisam jela tunu od kad sam trudna, draže su mi srdelice. :)

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    pa jednom mjesečno nije puno ali pokušat ću je izbjeći čim više…rađe na placi kupim ribice 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Ja sam pitala svog doktora za geliranje noktiju i reko mi je da ih mogu imat do 7.mj,da je najbolje da ih zadnja 2mj nemam…tak da sam si ih za svoju svadbu napravila(bila 5.mj trudnoće ) i kad su izrasli otišla da mi ih skine tak da uopce nisu oštećeni.
    A sto se kila tiče,bas jučer sam bila na pregledu i doktor mi je reko:daj prestani toliko jest,imat ćeš visoki tlak… Trudnoću sam krenula sa 54kg(visoka 173cm) i sad u 28tt imam 68kg,dakle 14kg sam dobila
    A obožavam slatko,banane ,rajčicu i mlijeko sd u trudnoći..probat cu se kontrolirat i jest vise variva i opcenito povrće jer inače nisam neki ljubitelj.

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    bobica


    Meni se čini da bi veće ribe trebalo izbjegavati, što mi je logično, starije su i tijekom života skupe veće količine žive i ostalih štetnih tvari. Pogledala sam u knjizi, i oni pišu da se može jesti i tuna i losos. Jedino upozoravaju za iznutrice (jetrica i sl.) da se ne bi trebale pretjerano konzumirati.
    Nisam jela tunu od kad sam trudna, draže su mi srdelice. :)

    Da to bi bilo logično, ja sam ju takđer izbacila iz prehrane. I ja volim tj. bolje rečeno obožavam srdelice i papaline. :) 

    lollipop


    pa jednom mjesečno nije puno ali pokušat ću je izbjeći čim više…rađe na placi kupim ribice 

    Ribice su zakon u trudnoći! :) 

    Bebach22


    Ja sam pitala svog doktora za geliranje noktiju i reko mi je da ih mogu imat do 7.mj,da je najbolje da ih zadnja 2mj nemam…tak da sam si ih za svoju svadbu napravila(bila 5.mj trudnoće ) i kad su izrasli otišla da mi ih skine tak da uopce nisu oštećeni.
    A sto se kila tiče,bas jučer sam bila na pregledu i doktor mi je reko:daj prestani toliko jest,imat ćeš visoki tlak… Trudnoću sam krenula sa 54kg(visoka 173cm) i sad u 28tt imam 68kg,dakle 14kg sam dobila
    A obožavam slatko,banane ,rajčicu i mlijeko sd u trudnoći..probat cu se kontrolirat i jest vise variva i opcenito povrće jer inače nisam neki ljubitelj.

    Ma tako bi ih i ja, samo za svadbu napravila i dok izrastu lijepo otišla na skidanje i ok. :) i dalje kao i do sad prirodno je in u trudnoći! :) a, di pratiš trudnoću? Joj, toga se i ja bojim.. Da će me tako obrisat zbog tih kila. I visoki tlak i šećer trudnički, ali kad stvarno pokušavam pravilno jesti, više puta na dan u normalnim količinama. Slatko tu i tamo jedem, al problem su mi ugljikohidrati tj. kruh budući suprug mi radi u pekari i obrok mi ne može proć bez kruha. Mislim da mi je to problem.. :/:/ pa ja zaista imam raznovrsne i potpune obroke sa povrćem, variva također.. Al kile idu. Uh.. Sami problemi! A, oni to sve postrožili zbog kao što rekoh trudničkog šećera, viskog tlaka itd.

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.