1001 pitanje trudnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Bobica :) joj ne stavljaj mi sol na ranu bila sam i ja teska i 56kg na tu visinu dok se nisam zaljubila i zapustila haha :) ali sada kako je tako je. Budem mrsavila kad se bebica rodi hehe! :) 

    Da dok dojis koliko znam ne smijes ih jesti zbog grceva kod bebica, pa da ne bi bilo. Kad dojis ne jest! Al za trudnocu sam bila skepticna al uspostavilo se da bez razloga. Hehe..
    I sto se kila tice zaista nisam pametna, sogica od buduceg supruga sestra je dobila 13kg do sad sad je 38.tj (samo se ceka dan) i tak me bedira s tim kilama.. Da su to postrozili da mozda imam secer, pa ono pa ono. I tak me u bed stavlja, uh!! A, bas pazim sta jedin i u kojim kolicinama. I po 6 puta dnevno ko malo dijete, dorucak, uzina itd.

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Hehe, ma ne daj se zaplašiti. Kaj, mogu te staviti na dijetu i pikati svaka 3 tjedna. Sve se to preživi. Mene je bilo strah da ću se jako udebljati u trudnoći jer jako pazim kaj jedem i vježbam 3x tjedno. Što je sad palo u zaborav…ništa od vježbanja. Prvo sam morala mirovati a sad više nemam živaca za to. Prošećem kad je lijepo vrijeme. I dalje pazim što jedem, ali ako mi se baš jede mortadela ili hamburger, pojedem. Srećom pa mi se slatko ne jede, a inaće sam ovisna o čokoladi i kavi (ona mi je sad fuj).

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Nisam trudnica, samo jedan savjet što se ovog trajnog laka tiče, ukoliko je carski u pitanju ne smijete na operaciju s lakom, bilo kakvim, dok sam bila u bolnici curu su napali, skidali su joj lak par minuta prije operacije, tak da razmislite.

  • Avatar Naanaa2

    Naanaa2

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    Ma Miss Miu, ne obaziri se na te priče. Na jedno uho unutra, drugo van. Svaka žena je trudnica za sebe, svaka trudnoću podnosi na svoj način. Ja bih onda sad trebala na dijetu jer sam tek sada u fazi trudnoće kad ću početi dobivati na kilaži. Ma moš mislit! Kad mi se jede jedem, nastojim jesti što više voća i povrća, ali si ništa ne uskraćujem. Osim onoga što sam uvijek obožavala, ali moj malac sada baš ne jer odmah javlja svoje nezadovoljstvo u obliku mučnine. Ali jednog dana će me čut zbog toga 

    Miss Miu, oprosti, ne želim zabadati nos, ali ako se dobro sjećam, iz članka ovdje, ti nosiš blizance?

    [lilypie.com]

  • Avatar Naanaa2

    Naanaa2

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    Hm, nisam to znala za trajni lak. A znaš li zašto renata?

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    A što je s ananasom?? Ja ga obožavam i baš sam ga skroz jela prije trudnoće i na početku trudnoće pa sam čula da se NE SMIJE jer može izazvati kontrakcije maternice! (Doduše, svašta sam drugo čula, npr. da nikako ne smijem prati prozore!?) Uglavnom, tako sam se uplašila, pa ga sad ne jedem, a prozore operem haha  Ako netko zna i može dati informaciju o tome (ananasu)?

    Od lakiranja noktiju sam odustala odmah i od pramenova koje sam znala izvući povremeno. Niti ne fali mi, nokte režem skroz kratko, a jako brzo mi rastu. Pramenove ću dati tamo pred porod-da me beba naša lijepu upozna  

    [lilypie.com]

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Naanaa


    Hm, nisam to znala za trajni lak. A znaš li zašto renata?

    Nokti moraju biti čisti kako bi se vidjelo ako počnu plaviti.

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Usput, super ti je tema Ana! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Baby1


    A što je s ananasom?? Ja ga obožavam i baš sam ga skroz jela prije trudnoće i na početku trudnoće pa sam čula da se NE SMIJE jer može izazvati kontrakcije maternice! (Doduše, svašta sam drugo čula, npr. da nikako ne smijem prati prozore!?) Uglavnom, tako sam se uplašila, pa ga sad ne jedem, a prozore operem haha  Ako netko zna i može dati informaciju o tome (ananasu)?

    Od lakiranja noktiju sam odustala odmah i od pramenova koje sam znala izvući povremeno. Niti ne fali mi, nokte režem skroz kratko, a jako brzo mi rastu. Pramenove ću dati tamo pred porod-da me beba naša lijepu upozna  

    A neće Vam nista biti od jednog ananasa. Ali, da ne preporuča se u početku trudnoće. Ja gatajkođer jako volim i pred termin sam ga jela u veelikim kolicinama..ugl. imala sam trudove 30 sati i na kraju rodila na carski 

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Da, da, na porod obavezno bez ikakvih lakova, gelova i sl. na noktima!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.