Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Pa da, zašto sebi nagomilavati dupli posao. Ali s druge strane razumijem , nestrpljenje je ogrooomno 😂 Uh i meni je dan bezveze, nisam maknula iz kuće, razmišljam da krafne pravim, tako mi se jedu 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Malu sad sam se baš nasmijala od srca 😂 a ti sigurno razočarana bez slikice, a bude se sljedeći tjedan pokazala ☺️
    Mi smo kupili najobičniju komodu i gore ću isto stavit podlogu za presvlačenje, ak će klizit ću nešto skemijat 😁
    Aosijek i moja curka isto nekad zeza, neke dane se javi tek tolko da se javi pa ja sva zabrinuta, a neke dane je non stop aktivna 🤷‍♀️
    Dream ja sam si kupila jednu baš za dojilje i to sam naletila za 60 kn, a dvije mi je frendica dala i one imaju gumbiće onak po sredini. Ne planiram više kupovat spavaćice., eventualno si možda uzmem jednu pidžamu da mi bude ugodnije.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Aosijek super za nalaz…i mi danas malo do Adventa…kako ti se čini? 
    Malu…ajmee haha kako zafrkava, valjda će idući tj surađivati 😛 
    Cure danas sam svratila u Lidl košara puna tajica za trudnice pa valjda su dopunili ako netko slučajno nije uspio nabaviti prošli tj da znate…

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Hehe barem ces ju jos jednom vidjeti..ma bilo je jace od mene pa sam prala i peglala..haha iskreno si i mislim da svi ko imaju tu podlogu za komodu da na kraju opet presvlace na krevetu/kaucu 😏 mi nikako da se pokrenemo sta se sobe tice..ali budemo pocetkom iduce godine

  • Avatar Aosijek

    Aosijek

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Dreams

    Aosijek super za nalaz…i mi danas malo do Adventa…kako ti se čini?
    Malu…ajmee haha kako zafrkava, valjda će idući tj surađivati 😛
    Cure danas sam svratila u Lidl košara puna tajica za trudnice pa valjda su dopunili ako netko slučajno nije uspio nabaviti prošli tj da znate…


    Advent me razocarao, malo su to mogli rasiriti po parku…ali eto…svake godine novi problemi. Pojeli kobasicu, bila je ok, a fritule ne bas..osjetilo se starije ulje i falilo mi citrusne note…al prasica sam pa sam pojela 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Aosijek slažem se, al kobasicu nisam ni ja zaobišla..hahah… najviše sam se naživcirala jer nisam išla na klizanje…ne usudim ne daj Bože da padnem….ali tolikooo mi falii… hahah
    Debeljuca možda ćeš prvo vrijeme presvlačiti na komodi jer će ti biti lakše da se ne saginješ i to… A kasnije to i tako bude gdje god stigneš…

    [lilypie.com]

  • Avatar Tankian

    Tankian

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Ja ulijecem kao padobranac tu i tamo, a vi sve redom aktivne pa je tesko popratit. Narucila one grudnjake u h&m i iskoristila promotivni kod za 25% popusta 😁 Bila lina za ulogirat se u paypal pa narucila izravno preko kartice.
    Poslala jednu priju u calzedonia outlet po 10 pari hulahopki za bebaca, drugu u zare po jaketu mojoj curi (Croatina ljubim te zbog zare), a muz i ja do h&m da vidim majice za dojilje i spavacice uzivo. I super sta sam otisla jer bi sigurno narucila broj vece. A te majice se ne isplati kupovat.. Uzela spavacicu koje nema vise narucit na h&m europe, samo na kanadskom shopu. Osjecam se odlicno u njoj, a ne volim spavacice. Nevista javlja da je i ona uzela jutros istu i da je odusevljena materijalom. Za par dana kad sidne milostinja od hzzoa uzimam jos jednu na mot muske kosulje. Mana joj je sta triba otkopcavat barem 3 dugmeta da dodes do sise. A sicam se da sam u pocecima dojenja znala kao zombi setat po kuci i nakon nekog vrimena skuzit da mi je sisa van na izvolite. Smijala sam se sama sebi u tim situacijama.
    Sutra nastavljam lipo tipkat jer sam krepana. Sredivali curici sobu i od prekosutra pocinje ceremonija uspavljivanja u njenoj sobi 😅

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Malu-hahaha,kako zeza. Nema veze vidjeti cete je drugi put. Danas nije bila raspolozena za paparazze ;) 
    Tankian-u morat cu i ja u H&M po pidjamu i spavacice,a bome i grudnjake. Inace imam njihove trudnicke traperice i obozavam ih. Tako su mekane,elasticne da cu ih definitivno nositi i nakon trudnoce 🤣 
    *Da se malo pozalim-popodne sam skoro na hitnoj zavrsila od straha. Znaci nakon sta sam tu napisala zadnji post odjednom mi se vid poceo gubiti,ono kao kad gledas u sunce pa kasnije imas one crne tocke u vidnom polju i ne vidis ono na sto se fokusiras. Znaci shok.Pojela brzo cokoladicu,popila brdo vode za slucaj da je do tlaka ili secera,ali nista nije pomoglo. Mislila sam vec da cu mozdani dobiti,gledam ok makar osjecam lijevu stranu lica ali sve lijevo u vidnom polju mi je crno,a nis me ne boli. Taman muz zavrsio s poslom i dosao doma i kad sam skuzila da ga gledam a ne vidim mu pola lica i da mi je sve gore i gore pocela sam tako plakati od shoka da me jedva smirio. Bas sam mislila da cu oslijepiti,nagovorio me da legnem u mrak i da odspavamo sat vremena pa mozda ce to biti samo nadolazeca migrena (on zna tako nekad imati,ali ja nikad),a ako ne idemo na hitnu, i zaista nakon sat vremena lezanja vratio se vid u normalu ali udarila takva migrencina da mi se povracalo od boli,a zubi ko da ce mi ispast. Popila tbl i kasnije se ublazilo pa prestalo.Bas uzas. I sad naravno nesanica po obicaju. Makar me moja mala boksacica lupa pa sam sretna da je osjecam i da je ona ok. Uh. Ne ponovilo se. Sad me samo strah da mi se tako ne zacrni slucajno dok vozim ili nesto. Bas ufff.Osjecaj katastrofa i ne mozes si nikako pomoci.

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Aosijek

    Aosijek

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Nesanica i kod mene…ovaj moj opet pili pa sam se prebacila na kutnu. Obecala sama sebi da necu plakat 
    Malac je isto budan i sad ne znam sta raditi…da palim tv i skroz se razbudim ili samo listam po mobu….
    KIKIRIKI-nisam jos cula za takav oblik migrene, nadam se da ce te zaobilazit za ubuduce. Kakvu tabletu popijes da pomogne za migrenu…misljm da tu lupocet ne moze nista…

    [lilypie.com]

  • Avatar anita23

    anita23

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Pada snijeg!!! jupiiii🌨😊😁😀😛 
    Kikiriki i moje migrene tako slicno zapocnu osjecaj kao da gubim vid ,sve mi je mutno,posebno na jednoj strani pritisak i osjecaj kao da se moram umit jer sam krmeljava ,a naravno ne pomaze ni tisucu i jedno polijvanje vodom…i onda pocne glava sve vise i vise rasturat,smetat mi svijetlo zvukovi,gubim ravnotezu,pa se najbolje zatvorit u zamracenu sobu u tisini i bit ce bolje.Kod migrene je jedino specificno sto traje danima…pa tako i mene kad uhvati od 7-21dan nece stat…za poludit…😠😭😡iii isto sam se uplasila prvi put ,sad nakon svih mogucih pregleda ,posjeta neurologa i dobivene dijagnoze kronicne migrene napokon malo opustila😉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.