Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure puno, jako ste me razveselile sa ovim lijepim riječima 😊 Naravno da se nastavljamo čitati i kada rodim, koliko često ne znam ovisi hoće li me mali pišulinac slušati 😄 
    Ja sam baš nešto između zimske i proljetne pa sam se ovdje priključila 😀 Prebrzo vrijeme prolazi ali neka, jedva čekam da izađe i da se lijepo izgrlimo i izljubimo 😄 Straha od porođaja nemam nekog, svašta čujem ali iskuliram. Svaka trudnoća je različita. Jako sam se rastužila jer je ženi ispred mene dijagnosticirala vanmateričnu 😔 Neka smo nas dvoje živi i zdravi, nijedna nije ostala da nije rodila kao što moja doktorica kaže pa nećeš ni ti. 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Evo da se javim..malo sam nadosla..ono toliko da ne vristim, jer sam ujutro vristala i suze su mi frcale same od sebe..katastrofa..dobila sam klavocin..cure u 5 tjedana to je treca kura antibiotika..prvo urinoinfekt pa gnojna angina pa sad upala uha 😭
    Oce li me vise te bakterije pustit na miru ☹ 
    Ugl paracetamol bilo koji od 1000 i tak 4x dnevno smijem..popila sam u 15 i za sad je ok..boli, ali ne onak nesnosno kao ujutro..cekam da pocne serafit da popijem opet..
    Malena je aktivna, to me tjesi ❤
    Sutra imam predavanje na grupi podrske dojenju o autosjedalicama..i prosli put sam bila bolesna..i ovo je definitivno zadnje dok se ne porodim..jebemti srecu..kad god negdje moram ic mene nes sfrce..
    Cure u 5 tjedana kak sam zadnji put bila na pregledu, morala sam ponovit urinokulturu i rijesit ogtt, ja to nisam uspjela napravit..prvo sam s malim bila zatvorena u kuci tjedan i pol dana s kozicama, sama jer ih nitko osim mene nije prebolio, prije toga sam imala upalu sinusa, pa poslije toga opet i sad upalu uha..pa jebemu vise sta jos se nece naljepit na mene 😠😠
    A gin kad cuje da sam na trecoj dozi antibiotika popizdit ce..itako mi pametuje da se maknem od malog i stavim masku..mislim wtf..kak da se maknem od malog kad 1. Spava s nama, 2.ko ce se brinut za njega dok ima kozice, a svi se razbjezali 🤦‍♀️ 
    Ma joj..samo cekam da mi pocne srat..tak i prosli puta..joj gle kaj ti je sve donio, povracanje, anginu, prehlade 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Croatina-bas se sve ljepi za tebe,ali ajde gledaj pozitivno. Bitno da je beba ok i da se javlja,i lijepo raste. 
    A za gin nemam rijeci. Sta pametuje,kako to ona misli da se maknes od malog,pa i on je dite i on te treba,pogotovo kad je bolestan. Ok shvacam ajde da zeli mozda sa se maskom zastitis mozda ako bas kise i kaslje ali mislim stvarno…pa i njemu je mama potrebna. Aah. Svasta. 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Lordan

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Dream čestitke..😍😍
    Croatina baš mi je žao..samo pozitivno..bitno da se beba javlja i napreduje..
    Ja imam sutra pregled i jedva čekam..koliko god mi brzo ide vrijeme..nikako dočekati pregled. Uglavnom..vagu sam sakrila sama od sebe..😂
    Čitam da ste pisale o strahovima..tako da mi je sad lakše jer nisam jedina koja se osjeća da neću znati apsolutno ništ. Počela me loviti neka panika da neću stići ništa pripremiti. Za sad jedino imamo kolica i odjeće nešto. Planiramo krečiti nakon blagdana pa ću onda ostalo. Jeste kupovale stvari za rodilište? Jeste uzele sve sa onih popisa ili?

  • Avatar Kikii15

    Kikii15

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Ja čekam da prođu blagdani pa onda idem u soping za bolnicu i sve ostalo.. Imam jos bas puno stvari za uzet, valjda ću stići na vrijeme 

    [lilypie.com]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja si danas nisam baš nešto, kašalj me ubija pa mi to automatski diže želudac, sad sam si skuhala čaj pa se nadam da će mi se smirit..
    Croatina baš mi je žao zbog svega što te snašlo, mogu si samo zamislit kak ti je ☹️ jesi probala nakapat čuvarkuće? Ajme kakav je to ginic, pa kak da se makneš od vlastitog djeteta, strašno 😮
    Lordan mi smo kupili stvari za kindać i nešto malo robice, ali stvari za rodilište još nisam počela kupovat, to ću iza nove, imam vremena.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aosijek

    Aosijek

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Jutro svima,
    Mi smo kupili valjda 80% stvari,za bolnicu sam sve jucer kupila i sad je mir. Ledja me bole nakon puno hodanja pa sam zeljela to obaviti prije blagdana i prije nekog snjega i sl….ne trazi jesti pa nek stoji doma. 
    Vi koje idete za blagdane na put k rodbini, jel nosite ista sa sobom -nalaze, nesto za svaki slucaj ako se nedaj boze nesto dogodi? Ja sam u 25.tt i dodje mi da vec spakiram torbu  samo sto mi ta ista treba sad za put, a nemam dvije 
    CROATINA dal pijes ti neke dodatke, vitamine…cini mi se da je tebi imunitet bas gadno pao…

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Aosijek  - ne trazi jesti 😂 hahaha 
    Sto se tice nalaza ponijeti cu, imala sam to negdje u vidu al mislim da bi zaboravila na kraju..valjda cu se sjetit..bolje da su sa mnom, ne zauzima puno mjesta jer mi je sve u jednom malom fasciklu..a i ne trazi jesti pa nek ide 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Jutro curke, kako ste mi? 😊
    Croatina ti baš nemaš mira sa tim beštijama ali ne daj da te obeshrabri. Tako su mene ispočetka napale bakterije, prvo escherichia, pa enterokok i na kraju klebsiella. Povrh toga dobila gljivice, mislila sam da ću se urokat od toliko tableta. Ali poenta je da će manje ti lijekovi nauditi bebi od te gamadi, tako da izdrži i misli samo pozitivno za sebe i bebu. To da se makneš od vlastitog djeteta stvarno nemam komentara. Trebala si je pitati hoće li ga ona pričuvati dok se ti za sebe brineš, užasno je kako su ljudi postali bezosjećajni 😒
    Lordan , sretno ti na pregledu 😊☘
    Ja sam evo 33 tt i nisam još sve kupila. Muž je slobodan petak i vikend tako da idemo u akciju. Imam većinu stvari za rodilište (za sebe) a za bebu moram još kupiti. Sumnjam da ću sve kupovati s popisa , prilagoditi ću ga svojoj bolnici. Ima dosta stvari koje mi ne trebaju i onih koje trebaju a ne piše. 😥
    Osijek , ponesi ti nalaze. Bolje je da su uz tebe, zlu ne trebalo. Ja kad idem i po gradu na kavu uvijek imam zdravstvenu uz sebe 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Jutrooo cure…. evo nikako se dignut. Koma. A imam toliko toga za napravit 🙈🤦🏼‍♀️
    Mi smo skoro sve pripremili. Jos kremice i te stvari za pupak. Kolica izvadit iz kutije poslje praznika. I torbu za rodiliste poslje praznika jer idemo sad kod mojih pa kad se vratimo. 
    Ja moje dokumente i nalaze imam uvijek sa sobom a pogotovo sad kad idemo 500 km dalje.
    Mi idemo danas na 4D. Jedva cekam 😊

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.