Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Oppa haha oni imaju izlike za sve 😂 i ja bum ko i ti vjerojatno nikaj ko i obično 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Evo nas cure s pregleda! 😄 Pišonja napreduje točno u dan, namjestio se glavom dolje što objašnjava kao da mi lopta sjedi na mjehuru 😅 Ima 2150 grama. Nema više privatno pregleda, sada me preselila u bolnicu (trudničku ambulantu) i pregled ponovno za 3 tjedna 😀 Oni što me izbezumilo je to kad je rekla od idućeg tjedna mi ne smeta ništa, mogu roditi sasvim normalno 🤤 Neka njega još u buši. 😊 Nalazi su mi svi okej, poslala me ponovno ICT raditi i bris rodnice na BHSB. Joj vrijeme mi je užasno brzo proletilo 😣
    Vidim da ste se raspisale o poklonima. Ja se dvoumim između igrice za Playstation i parfema. Opsjednut je Plasystationom, od Fife  UFC-a i Call of Dutyja do GTA 😂 Tako da je igrica super izbor , ma da i ona kutija sa alatom dolazi u obzir 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Dream baš mi je drago da je sve super ☺️ hehe vjerojatno te htjela utješit ako i krene nešto da je on spreman 😀 ajme zavidim ti koliko još malo imaš 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar anita23

    anita23

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Dream bas mi je drago da je s malim pisonjom sve u redu i da se lijepo namjesta za dolazak!💙💙Cestitke na lijepim i sigurnijim tjednima ,ti si medu prvima koja ces primiti svog malog princa…jos samo malo🤱😍!!

  • Avatar oppa

    oppa

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Dream čestitam na naprednom dečkiću. Samo neka sve ide svojim prirodnim tijekom. Nemaš se šta bojati.. 

  • Avatar Aosijek

    Aosijek

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Dream super vijesti ! Nadam se da se nastavljamo citati i nakon poroda ovdje ili? 

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Dreamcatcherrr super sto je sve u redu..blago tebi jos malo i bebica je tu..ti si prva ja mislim 😁 pa ces nam pisat iskustva da se jos stignemo pripremit 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Super dream… brzo ce to sad proci. Slatka iscekivanja sada 😊

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Dream wooooww cestitke na lijepim vjestima i samo hrabro💪 ti prednjacis znaci, mozda ces nas prva izvjestavat iz bolnice hehehe.. sretno draga i cuvaj se 😘😪😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Dream-predivne vjestii. Bas mi je dragoo ❤❤ Neka mali princ jos malo uziva u busici pa ce uskoro u tvojim rukama.😍😍❤❤ Nakon sta rodis i dalje se nastavi javljati ovdje kako stignes pa da se druzimo i tipkamo kakvi su nam bebaci i beboline 😊 
    Hahah-ako vole igrice a rijetko igraju mozete im platiti sat vremena Virtual Reality igranja. To sam ja uzela svom za rodjendan. Bio je bas happy jer to nije jos nikad probao ;) 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.