Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Kikiriki nisam ljubitelj pegle ali jucer mi se peglalo iako znam da cu opet jedno te isto peglati..heeh Tonka mozda da se uzme kakav cicak pa da se zaljepi..mozda se nebi puno micalo

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Debeljuca pa zasto si onda sad prala i onda ces opet? Vidim da su jos neke cure tako jednom oprale pa ce opet.mislim dupli posao a ne znam cemu😊
    A cicak mi je sad vec komplikacija.ako vec bude klizat zaljepit cu izolir trakom 😂 ako kupim tj dobijem tu komodu vec 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Cureee evo mene sa 3D pregleda bez icega 🙈🙈🙈 
    Znaci dosla tamo i doktorica kaze joj morat cemo je malo probudit. I ja na jedan bok, na drugi, dr trese taj stomak. Vec mi slabo doslo. A gospodjica stavila i rukice i nogice na glavu. I kaze dr odi u nas kafic i popij sok i pojedi slatko. I tako ja odem najedem se napolitanki, popijem kavu , sok…. i nazad. Opet isto ruke i noge ispred lica i ne mrda. I opet na bok i svasta nesto i nece da se pomakne ni milimetar.  I dr kaze sorry nemozemo nista. Pa mi je dala termin drugi tjedan da probamo opet. Pa da ne vjerujes. I sad dodjem doma i ona se mrda lijepo. 

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Malu hahaha a sunce maleno kako zeza😂😂😂😂 nema veze iduci put mozda malo vise srece da je vidite 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Malu hahaha 😂 joj mogu mislit koja mudrica, necete vi kad hocete nego kad ona hoce 😊
    Tonka ja imam takvu komodu i posebno podlogu..nekako su pricvrstit, dvostrano ljepljiva traka ili cak silikon..nesto cu iskemijat 😂 to je ionako dolje da se nista ne vidi..a kad beba legne gore ipak pritisne nekako pa ne vjerujem da ce to bas letat na sve strane

    [lilypie.com]

  • Avatar Aosijek

    Aosijek

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Haahaha a jesam se sad nasmijala na ovu bebicu na 4d …prava mala mustra 😁😁 kod svoje bebe ja kao da sam vec primjetila periode kad je miran i periode kad lupka..pratim vec par dana…
    Svakako sretno na uzv iduci tjedan …

    [lilypie.com]

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Aosijek super za dobar rezultat na OGGT-u sad lijepo drmni jednu kobaju na Adventu i zasladi sa fritulama 😂
    Tonka I mene zateže kad pretjeram, ma da i bebuline imaju sve manje mjesta pa kako se namjeste isto ovisi 🤔 
    Slažem se za pranje i peglanje, nije da će prije izać iz buše ako mi opeglamo 3 mjeseca prije 😂 Ja cu za vikend lijepo što kupim oprati i ispeglati, jer sam se dosta primakla terminu 😄
    Ja imam komodu bez onoga gore za presvlačenje , isto se mislim kako ću ga pričvrstiti za komodu, ma da svekar je u mene maher za te stvari tako da vjerujem da će on to učiniti pa se neću previše brinuti za to. 
    Curke ja sam uzela dvije spavaćice za bolnicu, oni daju u bolnici jednu u kojoj ideš rodit. Hoće li mi biti malo dvije, ili da još jednu kupim ? Ja ne znam zašto su toliko skupe te spavaćice na dugmiće, ali vjerojatno zato jer kontaju da treba ženama i što onda ne povisiti cijenu 😡 

    [lilypie.com]

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Malu bebac ti je prava mustra već u stomaku , moj se prošli put igrao sa pupcanom vrpcom i ostavio ispred brade pa je pupcana bacala sjenu na njegovo lice. Ali je uspjela uslikati, ako mognem ubaciti ću sliku 😊 Idući put se najedi slatka da ne može nikako zaspat 😂 Sorry curke zbog dugih postova , ali tako mi puno srce kad pišem o bebama. Bile vaše ili moja 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Bas se stisla bila i neda se.  Rekla sam dr da me stavi ujutro jer je aktivnija ujutro pa cemo vidjeti. Joooj. Vec nas zeza 🙈😂
    E da ja sam bila vidjela te podloge koje imaju neke plastikice ispod u baby centru u slo. Ne znam ako to ima svugdje. Bilo bi dobro da ima nesto kao silikon to ne sklize. 
    Ja sam svu robicu oprala i ne znam ako cu jos jednom u 1 mj. Cisto je sve u ormaru i jos sam pokrila plahticom.

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Dream ma samo ti piisi ja obozavam kad se raspisemo😂 blago tebi kad tako svekar majstor to je super👍 i moj je majstor ovako za dosta stvari ali ne ocekujem pomoc za ovu haha.ma nesto cu iskemijat, Luna i ja cu tako nekako u krajnjem slucaju silikon nakeljit i bok 😊
    Meni dan danas bezveze prosa samo lezim i bauljam po kuci.vrime sugavo neda vanka kisa pada bezveze skroz.ne znam di bi sa sobom😭😭 valjda cemo uspiti do veceras izac bar prosetat malo😥😦
    Ja kad operem i slozim robiicu to je to necu je vise dirati ni prrati ni peglati nego jednom oprat i spremit i nek stoji.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.