Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 798

    Prijavi adminu

    Pozz, ekipa! 🖐🏻
    Redom kako se sjetim:
    Noćna bočica (ili dvije) kod nas još postoje. Sve ovisi o tome kako je jela kroz dan i kako spava noć. Al ne smeta mi, recimo sa sam navikla na konstantni umor 😂😂 jer često ne zaspem odmah kad je nahranim pa zjakam i po 1h. A za posao se budim u 5i30 
    -
    Zdravlje - prošli tjedan pila 5 dana sumamed. U ponedjeljak na kontroli sve ok. Al odlučimo je oataviti doma do iza praznika u utorak jer je ima tko čuvati, a i da malo uživamo u zdravoj bebi. Ona jučer fibra 38 6C. Danas čekali 1ipo sat na pregled, kao sve ok. Malo crveno uho, izbijaju gornje trice (jučer samo mlijeko i vodu, danas nešto i jela al točno pazi da ne dira bolno mjesto). Trebalo bi proći i samo. Ako ne, doktorica kaže da je antibiotik jedink rješenje. Više i ne znam koliko ih je popila, možda 7 od rođenja….

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 798

    Prijavi adminu

    Pričanje - kao kod Tigrice, sve je mamamama, a i ja sam 😂 nikoga drugog ne zove. Auto je brm brm, maca mau, pas vau. Pokazuje prstićem stvari, npr. di je mami nos? 🥰
    Ne bojim ae da će joj faliti riječi, pomalo 😁
    -
    Motorika - u lipnju imamo kontrolu kod fizijatra, nadam se zadnju, mada još sjedi u W nekad. A jbg, nisam više ja svaki dan s njom da mogu paziti. Sjetila sam se da mi je rodica tako sjedila do puberteta a najspretnija je osoba ikad, bavila se profi sportom. Tako se tješim, da  😂
    Počinje se penjati na stepenice ako ima dobar oslonac za ruke, ako ne - može i na sve 4 😁
    Uzima stvari veće od sebe i nosi (košara za rublje) i sl.
    -
    Spavanac - doma je zadnjih dana oa spava 2x dnevno. Neka spava, i ja bi da mogu 😂

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 798

    Prijavi adminu

    Joj, Melani, baš su mi proletili tvoji tjedni! 🤩 uskoro stiže mala curka 😍
    -
    Puštaš li im od Juhuhu pjesmicu Seka? Idealna za vas 

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Upitnica, stalno puštamo tu pjesmicu preslatka nam je! Čak i tata ju pjevuši nesvjesno🥰
    Ajoj, baš mi je žao da nemate miran vikend ali možda prođe samo.
    Meni je isto proletilo, a samo torbu za rodilište imam spremnu drugo još ništa. Kao sutra ćemo😅
    Miš se isto počeo penjat po stepenicama, danas smo ga brat i ja svako za jednu ručicu i ide on polako.

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    E bas sam jutros cula pjesmicu seka, foraaa :) Super za malce, fino svi napreduju, ma samo nek nam budu zdravi. Mi prosli vik bili na krizmi, danas idemo na krstitke…

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Pricanje- isto kao sto su cure rekle samo sto je kod nas tata. Cisto i lijepo izgovoreno. Od ostalih pametnih stvari imamo njam njam za klopu, brm brm auto, vau vau pas, kocka je ka i tak.. isto pokazuje dijelove tijela na sebi i na plisancima.
    Po stepenicama ide i gore i dolje. Drzi se za rukohvat ili moju ruku. S obzirom da smo na 4. katu bez lifta, bog ju blagoslovio😂
    Apropo seke, prosli smo tjedan imali situaciju. Dosla nam je frendica s bebom od 3 mjeseca u setnju. Mala nije htjela biti u kolicima pa sam ju malo i ja nosila da ova ne umre. Znaci, cure moje koja tuga. Krokodilske suze, citavu setnju su se njih dvije izmjenjivale u plakanju. Njena jer je mala, moja jer je ljubomorna. Kad smo ih otpratile mala se preporodila🙈 da nama dolazi seka imali bi ozbiljan problem.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Btw krenula ispunjavati prijavu za zg vrtic. Mislila na kraju radnog dana, onako na brzinu hahhahahhaha
    Znaci, samo da me jos nisu pitali jel zna sama zivjeti i kuhati😂 a kombinacije koje po parku cujem kako iskemijati da upadnes ajajajaj
    Mislim da ce kod nas baka morat nastavit cuvati i na jesen. Eventualno cu ju u neku igraonicu upisati na par sati tjedno..

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    bibi sretno sa upisom,  neces ih ispunit na brzinu, to sam i ja mislila kad sam ih prvi put ispunjavala, kad nema sta ne pitaju. I mi cemo predat papire. Cekam muza da sjednemo i odradimo skupa prijavu. 
     

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Evo krenula je s mama mama mama. Da si ranije pitala Melani mozda bi i prije krenula.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Nas je tu ostalo ful malo (iz zg jos i manje) pa ne znam koliko cemo ti uspjeti pomoci. Uglavnom, koliko znam senzogym ima i u zg svoj program. A pored njih znam da kiddo centar radi slicne stvari. Ja sam s malom htjela ove zime ici pa je krenula sezona bolestina i odustala sam.
    Sve ovisi u kojem cete dijelu grada biti.
    Ja planiram svoju upisati u lokalnu igraonicu svaki dan na 2,3 sata, ako ne dobije vrtic…
    Sretno u svakom slucaju!

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.