Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Bibi, mi smo mislim isti ili susjedni kvart pa da privatiziram malo - znas li sto je s toplom vodom? Mi ju nekim cudom imamo iako je ona obavijest da je nece biti do 5.6., ne znam jesu li onda pomaknuli radove nakon sto su sanirali “havariju” ili se ove godine posrecilo pa je krace bio prekid t vode…

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Koliko znam svi imaju osim Jaruna. Kod nas je nije bilo samo onih par dana kad je pukla cijev.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Evo kaze mi frendica s Jaruna da isto ima toplu vodu.. 

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    U nas veselo. Miška ajme kašlje, fibra skoči jednom dnevno visoko. Doktorica opet cuje na plucima nesto  htjela joj dati antibiotik al je muz rekao da nema sanse bez vađenja krvi jer je popila sumamed prije 10 dana. I zbilja, krv dobra, nema upale. Dobila ampule za inhalaciju…. nakon prve povratila sve od jutra sto je pojela. Sinoc sam spavala samo 4h pa radila. Popodne oko nje, sad kaslje i moze spavat samo kad je na povisenom. Ko prezivi pricat ce!

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Pa ima li tome kraja vise?! Uzas. 
    Kak ona to podnosi?

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Ajoj Upitnice, miska mala…drzi se, drzite se, pa bas joj se malenoj zaredalo :(

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Inhalacije inace podnosi ok (dosad smo sinomarinom inhalirali prema preporuci doktorice). Sad je dobila pulmicort sta je lijek za astmu i zbilja brzo nekako taj šlajm razrijedi pa je uhvati kašalj i bude ok. Al kako oni malešni to gutaju i gutaju, može doć do povraćanja.
    Fibre evo nema vec 2 dana, imam osjecaj da je bolje. Al slabo jede. Na sve ponuđeno odmahne glavom, slabo i mlijeko hoće. Doslovno se pitam na čemu živi. 😑 a onda vidi manistru s toćem i pojede 2 tanjura sama. 
    Kenjkava je jer je nenaspavana od kašlja. Dosadno joj je u stanu (mada iziđemo ako je bez fibre). Al valjda ce to na bolje. Treći tjedan van jaslica. Uskače ko god zna i umije (bolovanja, godisnji).
    -
    Vi ostali ste zdravi?
    -
    Mala tigrica šeta! 🥳🥳

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Ajme meni. Valjda ce doci pravo ljeto napokon da i te bolestine nestanu vise. Iako vidim da su svi klinci vani po parku smrkavi i kaslju ko slonovi.
    Mi smo dobro, opet je u fazi opsesije s mamom. Nitko je drugi me zanima. Mislim da je to reakcija na odlazak na cijepljenje.. a i trojke joj izbijaju..

    Jucer je uzela neciji romobil u parku i samo ga krenula voziti odjednom. Mali moj covjek. 
    Ja sam se vec sprijateljila s ljudima u parku🤦‍♀️ a mislila sam to nekako izbjeci hahhaha

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Upitnica šlajm ako guta mozes nas i u stolici. 
    Drzite se i brz oporavak mini Upitnici. 
     Bolestinama nikad kraja…moja jos uvijek kaslje uglavnom po noci…al oke je…ide u jaslice. 

    Ja..,ja sam pokupila neki proljev meni je bas lose bilo , maza i ona rijetko kenja, a muz na vagi. Tko je gdje pokupio…kod mene na poslu je imala nekolicina kolega…a muz kaze da je kod maze u vrticu imala jedna curica. Pa ti budi normalan. Pun kufer mi je vise bolestina.  Od ove izolacije od korone jos smo svi vise osjetljivi.

    Bravo za mini bibi…voznja na romobilu🥳🥳🥳. 
    Sretno sa zubicima…
    Mislim da mojoj 3 i 4 izbijaju, al nemogu vidjet jer mi isplazi jeslzik. Imala je jednu noc temp..i sad je mir.

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Evo nas! Žive i uglavnom zdrave. Inhalacije prošle (5 dana) i nakon toga još s fiziološkom tu i tamo. Negodovala je, al lako za to. Ni nos nije loš, nema usisavanja i ispiranja svakih 45min nego možda 3x dnevno. 🥳🥳
    Zeza s jelom, al vidim i tu napredak. Moguće da su je mučile trojke koje izbijaju ili taj šlajm u grlu pa nije mogla gutati kako treba. Al evo, jede. Kao miš, doduše 😁
    Popodne idemo do plaže da toća noge i igra se kamenčićima ili pijeskom, obožava to. Ja krenem s idejom da ču otvorit sezonu kupanja pa odustanem kad dođem do koljena jer je jos hladno, ispod 23C ne priznajem 😁
    U jaslice bi mogla u srijedu al krace nego inace da joj nije šok pa praznik pa puna smjena i od ponedjeljka hvatamo ritam. Nadam se! 
    -
    Zbog slijeda viroza i nadolazecih vrucina, cjepivo moparu nam je odgođeno nekad za jesen.
    -
    Čime vi kratite dane?

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.