Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Ahahah, ja se pak ponasam kao da je ljeto otkazano i jedem ko neki nesit, uuuuuuzas!
    Ma bibi, ne znam koliko bi tu sexy timea trebalo (i to kakvog hehe) da ispravi sve sto se narusilo… On i dalje misli da ja previse dramim, a ja pak mislim da sam previse tolerirala i gutala. A pod gutala ne mislim na nista vezano za sexy time! ;) 
    Izgleda da malcu krecu trojke, luuuuud je…

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Cure, kad smo već kod sexy timea, jel ima možda neka od vas spiralu? Koliko nakon poroda ste stavile? Polako skupljam iskustva jer mi se očito moramo debelo zaštitit za dalje😅. 
    A dragi je jadan izrazio zabrinutost što ako meni padne libido nakon što rodim ovaj put jer sad nosim djevojčicu pa ću možda bit ranjiva sva. Ma nemam komentara. 
    Kod mene se smirili skroz bolovi ali iščekivanje je na vrhuncu😯
    Miš nervozan dosta, nadam se da su samo zubi u pitanju, a ima nešto češće i mekše stolice zadnjih dana….

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

     A mislim nije ni čudno za te stolice, u autu si izuo tenisicu i liže potplat ajme🤮

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Nemam spiralu. Izbjegavam plodne dane koliko mogu bit plodni u para koji je neplodan 😂😂😂
    -
    Muž - nezz, ne tražim stan, al nekako nam je odnos potkopan gubitkom poštovanja, stalno “čekam” da doleti nešto loše, svađa i sl pa sam i u dobrim vremenim neopuštena. Seksi-tajm je ok kad stignemo. To je jedino šta je čak bolje otkad sam rodila 😂 (valjda nam je prije stalno tuklo po glavi da želimo dijete pa ne možemo) 😁
    Toliko sam stvari prešutila i pregazila vlastita uvjerenja samo za mir u kući. Ne mogu sama odgajati dijete (financijski i organizacijski) pa se još uvijek trudim. 

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Cure, malo sam u drami. Jel jos nekom bebac skroz odustao od spavanja?
    Dosli smo u ned na more i krece kaos, iako je vec zadnja dva tjedna i u zg noc bila jako nemirna. Uglavnom, legne u 22h, digne se jucer u 7, danas u 5, i uopce ne zeli kroz dan spavati. Uopce. Prekjucer svega 45min u autu, jucer prvi put u 17h i to samo sat vremena. Totalni kaos. Inace bi ona jedva 11 docekala, uzela dudu i u krevet. 
    Pored toga nema sanse da ju ostavim ona 3 dana s mojom mamom. Sve je super s bakom ali kad ide u krevet plac ako nisam ja. Uglavnom, bas sam jadna… imam osjecaj da smo 5 koraka unazad napravili.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Kak ste vi inace? Melani?

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Bibi, moj zaspi oko 20.30, oko ponoć traži mlijeko i promijenimo pelenu i onda želi spavati kod mene u krevetu do jutra. Nema šanse da zaspi opet u svom krevetiću. Do nekih 5 ujutro se vrti na sve strane, dere bezveze svako malo, budi da vidi ako sam pored njega. Nažalost moram reć da je loš spavač. A tako je super spavao ko jako mali…ja sam premorena jer moram pazit da me preko noći ne opali nogicama u trbuh, moram ga mazit, ljuljati i tako. Budi se između 7 i 8. Po danu spava jednom cca sat vremena.
    Kod mene sve isto, križa rasturaju, čekamo🙂. Strah od poroda mi je na max., mislim da ću otići porazgovarati s nekim stručnim ako stignem, jer nije normalno baš ovoliko se bojat🙄

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Zao mi je da te tako frka, nije da je bez razlog😅 Ako si u prilici popricat s nekim, zasto ne. Svasta si prosla u zadnjih par godina. Meni se cini da si top skulirana s obzirom na 3 bebice.
    I jadaj se tu bez beda svaki dan ako treba. Ionako je ostalo samo jos nas par, a svasta smo si vec ispricale…

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Čitala sam da je strah od poroda.uobičajen za one koje su ga iskusile više puta. Uz trudnoču, dijete/djecu doma, osjećaj da ne znaš kako sve to uskladit još moraš proći porod. Ako imaš s kime o tim strahovima pričati, super. Sve što nekome pomaže treba probati! 👍🏻
    -
    Ja se kao nepoznata osoba s interneta jako veselim tvojoj malenoj bebi 🥰 
    Bit će to sve super 😊

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Bibi, spavanje nam je ok. Kucam o drvo! Kad je doma ima dva kraća spavanca dnevna al se ranije i budi. Kad ide u vrtić, ima jedan spavanac tamo i mooožda kratko ubije oko popodne ako joj se skupi umor i od dana prije. 
    Po noći ovisi šta je radila po danu i kako je jela - nekad se vrti u snu cijelu noć ali se ne budi, a nekad se probudi pa budi mene jer je žedna/gladna.
    -
    Imali smo dana kad je sve bilo uzbudljivo pa je preskakala spavanac, to je normalno jer ne zna dijete da preskočen spavanac znači nervozu zbog pospanosti (i mamin umor jer nema tih 1h za odmor). Nadoknadila bi navečer. 
    -
    Tvoja mala ili sama ukida dnevno spavanje ili se budi ovisno o danjem svjetlu. Spavate u mraku? Budi vas izlazak sunca? Mislim da s njima ništa nije pravocrtno i da vas jr sad ovo unazadilo 5 koraka nego ste malo ispali iz šina, ali vratit će se to na svoje. I ja drugačiji bioritam imam na godišnjem u tuđoj kući i doma.

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.