Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Maggie da ti odgovorim za indukciju. To je danas spomenula kad sam bila na odlasku, mene je isto malo zatekla jer nisam ocekivala to jos. Znam da mogu odbit, sutra sam na kontroli opet pa cu popricat s njom. Ako vec mora biti indukcija onda bi voljela da bude carski, uzasavam se dripa, gelova itd.. bojim se da bi svejedno dosla na isto,tj da bi na kraju zavrsilo carskim. Vidit cu sve sutra pa javim 😊 ako imas kakvu sugestiju, bilo sta slobodno mi reci. Trenutno sam i ja dosta zbunjena pa svako iskustvo pomaze 😊


    Ja sam ti ležala cijelo vrijeme u sobi gdje bi došle trudnice za indukcije ili u trudovima. 3 tjedna sam slušala ta skucanja dok se ne otvore za rađaonu,a ja čuvala trudnoću i u biti ne znam kako sam to psihički izdržala. 
    Neke odmah nakon prvog gela krenu se otvarati,a neke tek nakon trećeg. U biti čekaš cijeli dan kad će ti to sve krenut. Kad ti daju gel 2 sata moraš ležati bez dizanja i tek nakon toga ctg i onda čekaju da prođu cca 4 sata pa opet pregled i ako se ne otvoriš opet gel.ako nakon trećeg niš ne bude onda kao carski.

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Pticaselicazgst

    Maggie da ti odgovorim za indukciju. To je danas spomenula kad sam bila na odlasku, mene je isto malo zatekla jer nisam ocekivala to jos. Znam da mogu odbit, sutra sam na kontroli opet pa cu popricat s njom. Ako vec mora biti indukcija onda bi voljela da bude carski, uzasavam se dripa, gelova itd.. bojim se da bi svejedno dosla na isto,tj da bi na kraju zavrsilo carskim. Vidit cu sve sutra pa javim 😊 ako imas kakvu sugestiju, bilo sta slobodno mi reci. Trenutno sam i ja dosta zbunjena pa svako iskustvo pomaze 😊

    Ja sam ti ležala cijelo vrijeme u sobi gdje bi došle trudnice za indukcije ili u trudovima. 3 tjedna sam slušala ta skucanja dok se ne otvore za rađaonu,a ja čuvala trudnoću i u biti ne znam kako sam to psihički izdržala.
    Neke odmah nakon prvog gela krenu se otvarati,a neke tek nakon trećeg. U biti čekaš cijeli dan kad će ti to sve krenut. Kad ti daju gel 2 sata moraš ležati bez dizanja i tek nakon toga ctg i onda čekaju da prođu cca 4 sata pa opet pregled i ako se ne otvoriš opet gel.ako nakon trećeg niš ne bude onda kao carski

    I da kad se otvoriš 5xm šalju u rađaonu i onda cjeeovjero drip daju

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    pepillu

    Evo i mi sa pregleda…sve super, mali ima 2300g. Vec bokun bebe 😊
    Nego da vas pitam, tema je vec bila ali sam zaboravila. S kojim praskom ste prale robicu bebinu? Ja sam kupila neki persil sensitive pa sam mislila poceti lagano sljedeci tjedan sa pranjem..


    velika bebica 😍 imam ja persil sensitive i stavila sam mrvu silana sensitive i bas lijepo mirise robica 👌 malo sam u guzvi pa ne stignem sve popratiti tko je sto pisao…nali, drzi nam se i javljaj se kako budes mogla, vjerujem da ce biti sve ok! ivana, odlicne vijesti…sad ce nam se opet zahuktati, imamo terminusa 😊😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Duda virujem ti…bass gledam ono ti u 38 ulazis vec zvuci dosta ozbiljno..a ja evo 37iako ja sve vas kao dozivljavam u finisu a sebe ka da ja jos imam ko zna kolilo😂…ali definitivno san sad puno opustenija..bass jesan i sve radim s gustom..jos mi doki juce govori sad mozes sve statt pec kolace sredivat stooo kod zelis…a ja onoo jejjjjjjjjj..napokon hahaj ko da san rodila toliko mi je olaksanje plus te njegove rijeci bile da san evo i danas tako sritna sva….aj eto nasih mirisljavaca jakooo brzooo….kako se osjecas??jel ti ista drugacije teze il nesto??ja san na dane…al kad bolje sagledam spavam ko top je malo se teze krecem ali ipak je to normalno ipak su to vec bebe prave unutra plus sve drugo sto mora s bebonjom bit..ali necu se zalit jer tako je vecini….jos malo i sve ce to biti samo sjecanje😚😚

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    A je, teže mi je, težak mi je trbuh, ne mogu se namjestit, spavam užasno loše, pa menga bolovi, pa stezanja, pa glavobolje, oticanje..al sve je to ono što ti dođe u ovom stupnju trudnoće tako da niš ne brinem nego legnem kad osjetim da mi treba odmor, a inače samo gledam gdje bi šta napravila..isto dugo nisam smjela ništa pa sad navalila 😁 Sljedeći tjedan planiram peći keksiće, neki gosti dolaze svaki drugi dan, pogotovo sad u adventu..i tako će proći to iščekivanje ☺ al nadam se da neću još dugo čekati.
    A ti si isto u finišu, to je to 😉
    Ja mislim da kad prve cure sad krenu u rađaone, da ćemo samo jedna za drugom 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Pepillu super za pregled. Bebaci rastu kao gljivice.
    Ja sam uzela od Violete Baby detrdzent,super mirisi nakon pranja i susenja. A onako na prvu mi se nije svidio nikako. Evo pocela sam i ja konacno prat,sve mislim imam vremena….. al ovo vrijeme ide ko ludo.
    Strudlice najgore mi je to kad cure koje cuvaju trudnocu stave blizu radaone,stvarno trebas bit jaka psihicki. Al nadajmo se da je najgore iza tebe,izdrzala si,i nadam se da se ne vracas, tek za 5 tjedana i 7 prstiju otvorena. Eto tako 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Duda a onda me razumis o cemu pricam jer ja tebe u potpunisti kuzim…sredivanje ciscenje pravljenje keksica…ma znammm o cemu pricas zeno..tocno to isto osjecam i mislim..neka bar malo da uzivamao proldtit ce nam idu blagdani sve nesto lipo i pozitivno stvarnooo…i to ce brzo proc i eto nasih bebica…sad kad terminuse nase krenu onda mi picimo jedna za drugom ima nas sad dosta otp da se pratimo sa terminom i koji tjedan razlike to je sve tu…neka uzivaj na naj jace sada…a tegobe znammm sve je to popratni dio ali izdrzat ce mo mi to..joss samooo malooo….😊😊😊😍😍😍😘😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Blaza26

    Pepillu super za pregled. Bebaci rastu kao gljivice.
    Ja sam uzela od Violete Baby detrdzent,super mirisi nakon pranja i susenja. A onako na prvu mi se nije svidio nikako. Evo pocela sam i ja konacno prat,sve mislim imam vremena….. al ovo vrijeme ide ko ludo.
    Strudlice najgore mi je to kad cure koje cuvaju trudnocu stave blizu radaone,stvarno trebas bit jaka psihicki. Al nadajmo se da je najgore iza tebe,izdrzala si,i nadam se da se ne vracas, tek za 5 tjedana i 7 prstiju otvorena. Eto tako


    Da stvar bude bolja rađaona je kat niže,a sve sobe na tom odjelu gdje budu žene koje čuvaju trudnoću su kao bile pune pa su mene stavili u sobu s ovima za indukcije….užas …

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Odlicno, ja cu probati sa ovim persilom.. jel ko pra ove navlake sa kolica? Meni se moze skinut pa bi i to oprala… 
    Meni ovo vrime nikako proci vise 😭

    [lilypie.com]

  • Avatar Landy

    Landy

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Heej curee, evo da podjelim s vama svoju sreću,  več sam pisala kako me dr. uplašila beba mala, ne odgovara tjednima,  zastoj u razvoju, pa plodna voda…  Nisam imala mira i otišla po drugo mišljenje..   Beba je saaasvim u redu, sve odgovara tjednima,  i ima 2130 grama, a ne 1350 koliko je prva rekla…  Ma sveeee u najboljem redu.  Mjerila sve više puta i uvijek isti izračuni,   i ne može se načudit dotičnoj koja me isplašila..   Uopće mi nije žao što sam otišla po drugo mišljenje  sad mogu biti mirna😁😊

    👨‍👩‍👧‍👦
    💃30
    🤵 33
    👧🏼 4
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.