Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Jutro cure.
    Ja se probudila sa uzasnom prehladom, nos zacepljen, grlo boli ne mogu da gutam, uzas. Sta smijem uzeti? 😪😭

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika..amazonka ..hahah..a dobra si….inace jesam snazna ali sad u trudnoci to ne vridi…istina da bi on moga slazem se ali skoro svako vecer zaboravimo oboje na to a on ode ujutro radit..i onda ja odem uzmem onako da nije sad punooo tesko odnesem gori pa se vratim…posli mi cure donesu dok muz dode s posla..onda on kasnije nosi i ubaciva…a dobsr je on meni ne mogu rec nista mozda sad ovako idpada ali nije stvarno mi sve nosi donosi nspravi..ali eto ta drva svako vecer oboje totalno zaboravimo…netko je spomenu SLIKU ..ja san jucer pokusala stavit sliku moje trzdnicke da vam pokazem mjere i kilazu di je doktor upisa ali nije tilo ucitat nikako onda san odustala…MONIKAHARMONIK krpelji…a vljda nece nadam se …nek me zaobidu sve zivine pa nisam svjezeg sumskog zraka udahnula ni ne sicam se….a bass mi jakooo fali…ja upravo malo se zavalila na kauc bass gustam tocno san se vratila na staro ja..opustena i pozitivna falila san samoj sebi iskrenooo…..ali eto hvala Bogu da je sve tako proslo i da smo dosli skoro do samog kraja….sutra moj suprug i starija idu u Medugorje..nadam se da cu i ja uskoro moci…ja mlada ostajemo kuci i cijeliiii dan ce mo se drzit i zabavljati to san jo obecala…😚😚😚

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Dobro jutro.
    Svjesna, paracetamol i lapi na bazi morske soli. To je jedino sto sam ja smjela. Drz se.

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Dobro jutro.
    Svjesna, paracetamol i lapi na bazi morske soli. To je jedino sto sam ja smjela. Drz se.

    *kapi 😫 pismena sam inace, samo mi je jos rano 😉

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro svima, 
    Vanna hvala na iskustvu, vidjet cu danas s njom sta i kako i zasto je predlozila indukciju kada bi bila 40+4. Najvise se bojim da cu izmucit sebe i bebu i opet svejedno zavrsit na carskom. Nadam se da ce ipak krenut prirodno 😊
    Svjesna mene je isto uhvatilo neki dan i sad sam ko nova, uzimala sam dr Theiss pastile od kadulje, puno caja sa limunom i medom i kapi za nos Sinomarin. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Nali, cestitke na bebici! 🥰 Zelim ti brz oporavak i da sto prije zaboravis sva negativna iskustva s poroda!
    Vidim da vas je zbunilo sad ovo predradaona, radaona itd… evo ovak je praksa u Vinogradskoj pa pretpostavljam da je slicno i u drugim bolnicama, znaci dok jos niste barem par cm otvorene i dok je ctg i sve ok ne stavljaju vas u radaonu nego ste u predradaoni sto je slicno ko da ste na odjelu, znaci potpuno ste slobodne hodat, wc, pilates lopta i sl. Tu pratnja ne moze biti s vama nego ste same ili eventualno sa drugim zenama ako ih ima u tom trenutku. Tu takoder ne mozete dobit ni eidularnu ni ove sve druge droge koje daju 😅  Tek kad vas stave u radaonu onda mozete dobit epi ili neke lijekove i onda partner moze k vama. Tu vas u principu zakopcaju na ctg i lezite vecinu vremena, ja prvi put nisam uopce ustajala (imala sam eiduralnu tad pa mozda zato..) a sad su me vodili na wc i cak nudili pilates loptu pred kraj, al nisam imala epiduralnu. Nadam se da sam barem malo vam pomogla razjasnit 😅 
    Sve cekam vise kad ce ove cure u terminima krenut, ali nistaaaa 🙈🙈 Sretno vam svakako! 😬
    Nama je sutra 2 tjedna, evo zadnja dva dana ga malo trbuscic muci prije kakanja pa svakak spavamo i kmecimo, al izdrzljivo je jos, nadam se da ce se sto prije ustabilit to i da u miru nastavljamo avanturu 😁
    I jos nesto, kljuceve stana smo konacno preuzeli u pon, muz se primio ciscenja, u cetvrtak nam stize kuhinja tako da jos malooo pa smo u svom stanu 🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Jutro curke, mi obavili pregled!!! 😁😁😁 Sve je super, curka 1400g raste, napredujemo kako treba… prikljucili me na ctg i ona naravno SPAVA! 🤣 Pa jedi cokoladice skoro sat vremena sam bila prikljucena i onda kod doktorice dar mar, nema sekunde mira, lupa bjezi hahaha presmijesno! I okrenula se glavicom dolje… Miskica mala ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Mina93

    Emily1801

    Cula sam jucer bas na tecaju na sv. Duhu da im ne daju da budu u predradaoni. I mene je to iznenadilo jer sam si zamislila da ce biti samnom cijelo vrijeme.
    A ovo za padanje otkucaja tokom trudova sam saznala isto jucer. Tokom truda beba ne dobije dovoljno kisika i zato je vazno svaki trud prodisati kako god, ali prodisati ga.

    Evo sad i mene to zivcira i najradije bi isla negdje drugdje.. Takodjed sam mislila da moze bit stalno uz mene

    Ja sam u biti znala da ne mogu u predrađaonu, ali sam cijelo vrijeme mislila da nismo toliko dugo u predrađaoni. Ne znam u kojem trenutku nas prebacuju u rađaonu, Nali su koliko kužim kad je već bila ohoho otvorena, jer se brzo otvorila, bar sam ja sad tako shvatila iz njene priče. A u predrađaoni sam čula da možeš bit pokretna, ne moraš nužno stalno ležati pa mi se to sve skupa nije činilo tako grozno što tamo muž ne može, ali eto, pitanje je da li je točno da možeš u predrađaoni malo prošetat ili nešto…
    Nali hvala ti puno što si napisala detaljnije!! 😘❤️


    Ocito cu ja izvjestit sve 🤣🤣 ja se nadam da cu doc vec nesto otvorena pa da preskocim predradjaonu 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ja nisam bila nikada u predradaoni, kao ni u TA, jebate pa treca trudnoca sve propustam zabavno😂😂😂 sa P sam dosla kada nije bilo nikoga u boksevima pa sam provela lezeci tano 13 sati 🙄🙄🙄 na ctgu, bez dizanja i iceg, uzas😑😑 sa D sam uletila u bolnicu ravno u boks bez skidanja, bez icega i rodila za 20 min, nadamo se opet istom scenariju

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Mina93

    MareiKate

    Mina93

    Emily1801

    Cula sam jucer bas na tecaju na sv. Duhu da im ne daju da budu u predradaoni. I mene je to iznenadilo jer sam si zamislila da ce biti samnom cijelo vrijeme.
    A ovo za padanje otkucaja tokom trudova sam saznala isto jucer. Tokom truda beba ne dobije dovoljno kisika i zato je vazno svaki trud prodisati kako god, ali prodisati ga.

    Evo sad i mene to zivcira i najradije bi isla negdje drugdje.. Takodjed sam mislila da moze bit stalno uz mene

    Ja sam u biti znala da ne mogu u predrađaonu, ali sam cijelo vrijeme mislila da nismo toliko dugo u predrađaoni. Ne znam u kojem trenutku nas prebacuju u rađaonu, Nali su koliko kužim kad je već bila ohoho otvorena, jer se brzo otvorila, bar sam ja sad tako shvatila iz njene priče. A u predrađaoni sam čula da možeš bit pokretna, ne moraš nužno stalno ležati pa mi se to sve skupa nije činilo tako grozno što tamo muž ne može, ali eto, pitanje je da li je točno da možeš u predrađaoni malo prošetat ili nešto…
    Nali hvala ti puno što si napisala detaljnije!! 😘❤️

    Ocito cu ja izvjestit sve 🤣🤣 ja se nadam da cu doc vec nesto otvorena pa da preskocim predradjaonu 🤣


    Ma mislim da je ovo kako je Mateja napisala svugdje tako… Nema panike, bit će to sve ok! Mantramo da dolazimo otvorene u bolnicu 😅

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.