Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nikoll

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Curke ajde da vas cujem ,,hocete imat pomoc kad rodite ? I nakon koliko ce te primat ikoga u posjete? 

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Nikoll ja evo mislimmm da necu imat nikog..mama mi nije blizu tako a i radi planira nesto oko Bozica bit slobodna pa ako rodim u to vrime dolazi k meni..ako ne bit ce mo sami…meni ni ne treba nitko jednostavno zelim uzivat jer to toooliko cekamo bracu..nekako ce mo se snac bit ce muz kuci uzet ce go i cure ce mi pomoc sigurno puno jer vec su velike…tako da stvarnoo nije ni potrebno da mi netko dolazi pomoc…POSJETE..a ja nisam nikad branila nit cu sad..znam da ce uza obitelj i prijatelji doci odma cak i prvi dan..nemam nista protiv i moja vrata su im otvorena..dapace..eto tako sam uvik do sad tako cu i ovaj put..to sam ja moj stav i onako kako ja radim…dapace veselim se da mi dodu jer kako san salno bila kuci mirovala doista jedva cekam i ljude drage oko sebe da se mozemo opusteno druzit..radujem se svemu i nemam zapreke za nista..😄😄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Moja bozicna zelja za sve trudnice je da dodu u rodiliste otvorene 7cm i rode savrseno zdrave bebe u par trudova bez epiziotomije i pucanja 😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mateja opisala si tocno moje porode..dosla bi tocnoo 7cm otvorena rodila brzo bez pucanja i bez rezanja…a sad bumoo videli😉😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Nikoll

    Curke ajde da vas cujem ,,hocete imat pomoc kad rodite ? I nakon koliko ce te primat ikoga u posjete?

    Ja sam prvo mislila da mi mama bude neko vrijeme ali nema potrebe. Mozda ce prvi dan samo prespavati za svaki slucaj ali ostalo ce dolaziti po potrebi. To je i sama ona rekla jer je najvaznije da se ja i muz uhodamo a ona ce doci ako treba skuhati, pocistiti i ako pozelim drustvo da popijemo kavu na balkonu. Muz ce biti na godisnjem tako da realno i nema neke potrebe da mi netko visi u kuci 0-24. 
    Sta se tice posjeta, prva dva tjedna ne zelim apsolutno nikoga osim roditelja. A onda eventualno najuza rodbina, ostali svi mogu nakon mjesec i pol, dva.

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Zadranka, da, sjećam se da si napisala da si probala stavit sliku i ništa..a dobro, ako nekad uspjen stavim vam 😉
    Ivana G., bravo za dobar pregled, nek je ona dobro i lijepo raste.. ☺
    Mateja, baš ti hvala! Divna ti je božićna želja, potpisujem odmah! 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Duda eto tebe u 38tj….skoro nam i ti mozes svaki dan..lete vrime bome ko ludo..ja oko rucka..malo citila sad rucak pa cu prilec i u setnju…..gladna ko vuk stoo bi rekli..😣😣🤗🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Evo samo na kratko da se javim, na sisi smo stalno, pokusavamo. Imamo malo krvarenje u mozgu ali kazu bit ce sve ok.A za ovo predradaonu,moguce da je malo drugaciji tretman bio kod mene jer sam bila 34+6. Od kad sam dosla i predradaonu sam bila na ctgu, cijelo vrijeme. Desni bok i ne mrdaj. Utrnula sam sva, 2 puta sam molila da me odspoje da idem na wc i dobila sam hrpu em antibiotika, i te neke brutalne droge od koje si haj 😊 Nikakav plin ni nis.
    Ali i druge cure mi kazu da su samo na porodu mogle s muzem biti. A ako si otvorena po 12 sati ono par cm, onda si 12 sati sama bez muza ali smijes se kretat. Ja sam bila te srece da sam se naglo otvorila pa nisam bila 100 godina u predradaoni.


  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Duda eto tebe u 38tj….skoro nam i ti mozes svaki dan..lete vrime bome ko ludo..ja oko rucka..malo citila sad rucak pa cu prilec i u setnju…..gladna ko vuk stoo bi rekli..😣😣🤗🤗


    Daaa, sutra punih 38! 😍😍 Jedva čekam vidjet moju srećicu ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Evo i mi sa pregleda…sve super, mali ima 2300g. Vec bokun bebe 😊
    Nego da vas pitam, tema je vec bila ali sam zaboravila. S kojim praskom ste prale robicu bebinu? Ja sam kupila neki persil sensitive pa sam mislila poceti lagano sljedeci tjedan sa pranjem.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.