Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Emily1801

    Cula sam jucer bas na tecaju na sv. Duhu da im ne daju da budu u predradaoni. I mene je to iznenadilo jer sam si zamislila da ce biti samnom cijelo vrijeme.
    A ovo za padanje otkucaja tokom trudova sam saznala isto jucer. Tokom truda beba ne dobije dovoljno kisika i zato je vazno svaki trud prodisati kako god, ali prodisati ga.


    Evo sad i mene to zivcira i najradije bi isla negdje drugdje.. Takodjed sam mislila da moze bit stalno uz mene

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Jutroo klokse mi se digli sad idem doniti drva i loziti vatru a prije ide marenda….spavala san super samo jedno dizanje u vc….mislimmm da ce mo danas popodne ici malo u setnju..nusan setala al bass setala ne pamtim…inace iza moje kuce je suma i stvarnoooo je preedivno i imam u planu s dicom evo nakog jakooo puno vrimena otic tamo u setnju..bass se veselim i nadam ss da cu izdrzati trudit cu se…..sad odoh ovo po kuci rijesit stavit rucak i onda ce mo dalje po planu…pozdrav za sve😙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Mina93

    Emily1801

    Cula sam jucer bas na tecaju na sv. Duhu da im ne daju da budu u predradaoni. I mene je to iznenadilo jer sam si zamislila da ce biti samnom cijelo vrijeme.
    A ovo za padanje otkucaja tokom trudova sam saznala isto jucer. Tokom truda beba ne dobije dovoljno kisika i zato je vazno svaki trud prodisati kako god, ali prodisati ga.

    Evo sad i mene to zivcira i najradije bi isla negdje drugdje.. Takodjed sam mislila da moze bit stalno uz mene


    Ja sam u biti znala da ne mogu u predrađaonu, ali sam cijelo vrijeme mislila da nismo toliko dugo u predrađaoni. Ne znam u kojem trenutku nas prebacuju u rađaonu, Nali su koliko kužim kad je već bila ohoho otvorena, jer se brzo otvorila, bar sam ja sad tako shvatila iz njene priče. A u predrađaoni sam čula da možeš bit pokretna, ne moraš nužno stalno ležati pa mi se to sve skupa nije činilo tako grozno što tamo muž ne može, ali eto, pitanje je da li je točno da možeš u predrađaoni malo prošetat ili nešto…
    Nali hvala ti puno što si napisala detaljnije!! 😘❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Možes setati u predradaoni, mozes koristiti loptu ali ako nemas epiduralnu jer to onda iskljucuje kretanje koliko sam skuzila da se ne pomakne kateter kroz koji dobijas analgetik.
    I imaju opciju uzimanja “rajskog plina” koji je navodno odlican jer kupira bolove kratko, u trudu i pomijesan je s 50% kisika.
    Jesu li ga i tebi ponudili Nali?
    I Dolantin sam skuzila da jako vole davati, a ja sam totalno protiv njega jer sam cula od kolegica da su halucinirale kad su ga primile. Nekako ne zelim biti nadrogirana kroz porod. Ili zelim? 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Jutro cure ☺
    Pokušala sinoć i jutros vam stavit sliku sobice al ne ide. Ugl, ja sam spremna 😉
    Već nam stiže vikend, ima li tko pregled danas?
    Čekamo nove bebice ❤

    [lilypie.com]

  • Nikoll

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Dalal

    Nikoll. .Mi smo u Koblenzu ako znaš gdje je..Najbliži su nam od velikih gradova Köln i Bonn. Gdje si ti ?


    Nazalost neznam ,mi smo u Regensburgu 1.30h od Minhena ,, koliko mi to zvuci mislim da smo dosta daleko ,,,velika je ta Njemacka 

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Nikoll

    Dalal

    Nikoll. .Mi smo u Koblenzu ako znaš gdje je..Najbliži su nam od velikih gradova Köln i Bonn. Gdje si ti ?

    Nazalost neznam ,mi smo u Regensburgu 1.30h od Minhena ,, koliko mi to zvuci mislim da smo dosta daleko ,,,velika je ta Njemacka


    Ja sam 50km od Minhena 😂

    Spavala sam velika cetiri sata. Uzbudena valjda zbog pregleda danas. Brojimo sitno do termina,ali nemam vise osjecaj da bi to moglo biti brzo. Svaki dan drugi osjecaj,jupii.
    Ne radi mi se nist😂 Mislim da vodim muza danas u neki restoran poslije pregleda i odma doma na kauc. Sutra nam dolaze gosti koje ne volim. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Jutroo klokse mi se digli sad idem doniti drva i loziti vatru a prije ide marenda….spavala san super samo jedno dizanje u vc….mislimmm da ce mo danas popodne ici malo u setnju..nusan setala al bass setala ne pamtim…inace iza moje kuce je suma i stvarnoooo je preedivno i imam u planu s dicom evo nakog jakooo puno vrimena otic tamo u setnju..bass se veselim i nadam ss da cu izdrzati trudit cu se…..sad odoh ovo po kuci rijesit stavit rucak i onda ce mo dalje po planu…pozdrav za sve😙


    Ajme Zadranka86 pa što ti suprug ne pripremi i donese drva navečer da ti to ne moraš tegliti svako jutro. Ipak si trudna ili si super snažna kao kakva Amazonka pa ti je to tjelovježba. Meni moj iz ruku uzima vrećice u trgovini a kamoli da radim nešto teško. Jeb… dovedi ga u red malo, uskoro ćeš se poroditi i krenuti će jača zima ako nas Vakula opet nije prevario. Rano mi je još za ručak ja ću još odmarati. Aj pozdrav tebi i dječici, pazi da  ne pokupite krpelje u šumi. 😀

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutro. Ni kod nas ne.daju muzu u predradaonu,zovu ga kod izgona.  Iako bi meni bilo draze da je samnom u predradaoni i u boksu,da bude samnom kroz trudove,a izgon sam po sebi odradim sama,on je tu da me drzi za ruku. Meni je nekako bitnije da nisam sama prije al eto. Puno misli prolazi kroz glavu,boli a ne mozes nista. Nekako bi da je tu..
    Cure koje imate preglede sretno, terminuse,drzim fige da se nesto pokrenulo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Emily1801

    Možes setati u predradaoni, mozes koristiti loptu ali ako nemas epiduralnu jer to onda iskljucuje kretanje koliko sam skuzila da se ne pomakne kateter kroz koji dobijas analgetik.
    I imaju opciju uzimanja “rajskog plina” koji je navodno odlican jer kupira bolove kratko, u trudu i pomijesan je s 50% kisika.
    Jesu li ga i tebi ponudili Nali?
    I Dolantin sam skuzila da jako vole davati, a ja sam totalno protiv njega jer sam cula od kolegica da su halucinirale kad su ga primile. Nekako ne zelim biti nadrogirana kroz porod. Ili zelim? 😂


    Za taj dolatin sam čula da je nekim ženama ok a neke krenu povraćati od njega i budu totalno ošamućene… Ja sam u početku mislila da definitivno uzimam epi, ali mislim da ću to odlučiti usput u trenutku, radije bih bila pokretna i skakala po lopti u zamjenu za epi. Ali vidjet ćemo, možda se uspaničim pa bez razmišljanja zatražim epi…

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.