Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Nali, i svima koje su u meduvremenu rodile, predivno, čestitam od srca 😍😍 
    Cila se naježim kad pročitam da je neko popuca tako ajmee 😓 

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Nali cestitke ❤️

    Curke, terminuse i ostale, jeste masirale medjice i pile caj od lista maline? Ima li efekta ako su to prakticirale nase novopecene mame, je li na porodu bilo lakse? U kojem tjednu se krece s tim svim?

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Nali, žao mi je zbog takvog iskustva al bitno da ste nam sad vas dvije dobro. Brzo se oporavi i želim puno puno maženja s Emom ❤
    Sve sam drugo pozaboravljala, znam samo da nam nijedna bebica od naših terminuša nije još raspoložena za izlazak iz maminog trbuha..nadam se da će samo stizati jedna za drugom kad krenu..

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Klokse moje….ja i moj muz i cure smo na kraju isli na veceru kod prijatelja..ispalo sasvimm slucajno i neplanski ali mi je bass pasalo opustit se i malo zaruzit….prijatelj ribar tako da smo papali ribu s gradela i popila san jednu bevandu…bass san se opustila psihicki ono skrozzz i zelim takva ostat do kraja ..sad bass uzivam u trudnoci i u svakom trenu…sad cu lipo pod tus i u krevet…sutra nastavljam sa ciscenjem sl tj.imamo i blagoslov kuca tako da sve moram lipo spremit uredit pripremit..bass se radujem svemu…saljem vam pozdrave velike osobito novopecenim mamama svu srecu s bebicama i sto brzi oporavak..moj malac bass sad rasura unutra i to basss udara posteno…eto cure za danas dost pisemo se ujutro…laku noc..😚

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Nali, žao mi je da si popucala i da nije bilo baš neko iskustvo… Znam da ti nije sad do toga, ali ako uloviš vremena i volje, hoćeš li molim te za nas koje planiramo na sv duh napisati malo detaljnije kako su te tako samu ostavili i ne doživljavali? Zar je bila gužva? Nije bilo babice neke? Kako da ti nisu muža prije pustili?  
    Brzo se oporavi! 😘

    [tickerfactory.com]

  • Dalal

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Nikoll. .Mi smo u Koblenzu ako znaš gdje je..Najbliži su nam od velikih gradova Köln i Bonn. Gdje si ti ?

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Curke hvala na pohvalama za kutak 😊❤️
    Nali, čestitke i jako mi je zao kaj te u podobniji nisu htjeli primit, nije mi jasno zašto ali ok. I zao mi je za iskustvo na sv.Duhu, ali mi smo žene lavice i za svoje bebije ćemo sve pretrpiti.
    Odmori sad i sto prije se oporavi. Šaljem veliku pusu, druge terminuše sretno 😘


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure 💛
    Ma nije bas sad tako grozno sve bilo.. Mislim, je meni jer sam zabrijala na fensi porod,reko jednom cu rodit i idem rodit kao kraljica, na kraju mi kazu odi bolje u bolnicu i tu je mene sve zbrejkalo da se nisam mogla snac i sva sam se izbezumila. 
    Mareikate sama samcata bila u predradaoni, nije bilo drugih zena, bila jos jedna zena u radaoni, brzo je kod nje islo.  I nedaju nikog s tobom. Imala sam i potvrdu s trudnickog tecaja, ali ne. Mene mm u nekim kriticnim situacijama centrira, bez njega se pogubim, i to me totalno scimalo. Totalno razmazeno zvucim, znam, jesam, ali nisam to ocekivala uopce. Ono popila bi vode, nema mi ko dati, lezim i tipkam na mob s muzem koji sjedi ispred tih glupih vrata i ceka i pizdi skupa samnom jer je htio sudjelovati u svemu. Tu i tamo neka doktorica ili sestra dode, pitaju kako sam, pogledaju ctg, ljubazni svi. Bebini otkucaji u trudovima padali, ja nisam znala jel to normalno, nije..bas sam se bila prepala.  Tek kad ides rodit, ono zadnje zadnje, na tiskanju je muz s tobom. Znaci od cca ponoci od kad sam dosla tamo do evo bas gledam na mob, u 5 ujutro ga zvala da dode jer je isao punit mob, sam bila sama. A rodila nesto prije pola 6. Da li je to do ekipe,ili je to tako tamo, neznam. Cimerica isto kaze da je bila sama.Ali, super stvar, odmah ti daju bebu na prsa, tako smo se druzili dok su me sivali i kasnije sigurno jos sat vremena. Tata bio s nama cijelo vrijeme poslije poroda i na  sivanju. Pa ajde, pozitivno nesto. Slobodno pitaj ako te jos sto zanima.


  • Avatar Vana11

    Vana11

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Nali, čestitam na curki! Ema je super velika beba s obzirom da je stigla ranije. 🎊🎉😘
    Moj isto nije htio odmah jesti i rekli su da je ok da prva 24 sata puuno spava i ne trazi jesti, da je i on jos umoran i pod sokom od poroda. Sad jede ko veliki! 😁
    Ako i Ema spava, spavaj i ti, odmori se od poroda i skupi energije za dalje 😊
    Ptico, vjerujem da te strah induciranog poroda, i mene je bilo, jako. I htjela sam to svakako izbjeci, ali nisam mogla. Na kraju kad su mi poceli inducirati porod, ja nisam bila uopce otvorena, imala sam neke blage lazne trudove i na kraju sam rodila relativno brzo i bez pucanja. I sad sam jako zahvalna da nije bilo carskog jer sam se ovako jako brzo oporavila. Svakako razgovaraj s doktoricom i ispitaj sve mogucnosti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Cula sam jucer bas na tecaju na sv. Duhu da im ne daju da budu u predradaoni. I mene je to iznenadilo jer sam si zamislila da ce biti samnom cijelo vrijeme.
    A ovo za padanje otkucaja tokom trudova sam saznala isto jucer. Tokom truda beba ne dobije dovoljno kisika i zato je vazno svaki trud prodisati kako god, ali prodisati ga.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.