Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Nali zao mi je da si imala tako lose iskustvo sa sv Duhom, pogotovo ovo za prisustvo muza. Najbitnije od svega je da je Ema dobro i da ste obje kako treba 😊 zelim ti brzi oporavak i punoooo mazenja i pazenja sa malenom 😍 javljaj nam se kako ces moc 🤗😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    nali

    Hvala svima ❤️Bila sam uvjerena da cemo mi izdrzati, tlak postao ok, prestalo krvarenje, ja se osjecala super nakon dugo vremena.. i nocas, tj sinoc nesto prije ponoci lezim i taman me prvi san poceo hvatat i probudio me zvuk kao da je nesto puklo,scimam se i , voda lijeiz mene. 😱 Kao u filmu. Zovem podobnik jer sam mislila tamo rodit i spoje me s dezurnim koji mi kaze nek ipak odem u bolnicu. Poludila sam. Otisli na sv.duh, nije smio muz bit samnom, tek na samom kraju na porodu. To mi je najteze bilo. Nisam psihicki bila pripremljena. Dakle,dosla 3 cm otvorena, pregledavaju nakon nekog vremena opet 3 cm, ja sama, tome nema kraja, trudovi na par minuta, brzo nakondobivam nagon za tiskanjem, boli za poludit, ja sama i dalje, skuzili ovi valjda da stenjem svakih minutu i ajde pogleda me, otvorena 9 cm i kasno za epiduralnu..i napokon mi daju da muza zovem,nisam znala disat, ni tiskat, ali uspjeli smo nekako, u pola 6 ujutrosam rodila malu emu, teski smo 2540 i dugi 47,popucala sam, imam savove i unutarnje i vanjske, sivanje boli za poludit. Ne zelimo papati, samo spava, sada sam ju dala da ju nahrane jer se ni ja nemogu namjestiti a ni ona jednostavno nezna. Eto tolko od mene.


    Nali saljem ogroman zagrljaj. Vjerujem da ti nije bilo lako,nije lijepo pocelo,al hvala Bogu dobro je se zavrsilo,Ema je velika beba,sve cete vi savladat. Sad se samo dobro odmori i naspavaj. Koliko sam skuzila ona je vec s tobom u sobi? To je super. naspavaj se,sutra ce sve bit bolje

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Hvala vam curke 💜💜Je, cijeli dan smo bile skupa, ali su je sad uzeli posto nece papati da ju nahrane. Tj ne budi se, samo spava mali mis.


  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Maggie da ti odgovorim za indukciju. To je danas spomenula kad sam bila na odlasku, mene je isto malo zatekla jer nisam ocekivala to jos. Znam da mogu odbit, sutra sam na kontroli opet pa cu popricat s njom. Ako vec mora biti indukcija onda bi voljela da bude carski, uzasavam se dripa, gelova itd.. bojim se da bi svejedno dosla na isto,tj da bi na kraju zavrsilo carskim. Vidit cu sve sutra pa javim 😊 ako imas kakvu sugestiju, bilo sta slobodno mi reci. Trenutno sam i ja dosta zbunjena pa svako iskustvo pomaze 😊

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    nali

    Hvala vam curke 💜💜Je, cijeli dan smo bile skupa, ali su je sad uzeli posto nece papati da ju nahrane. Tj ne budi se, samo spava mali mis.


    nali

    Hvala vam curke 💜💜Je, cijeli dan smo bile skupa, ali su je sad uzeli posto nece papati da ju nahrane. Tj ne budi se, samo spava mali mis.


    nali

    Hvala vam curke 💜💜Je, cijeli dan smo bile skupa, ali su je sad uzeli posto nece papati da ju nahrane. Tj ne budi se, samo spava mali mis.


    nali

    Hvala vam curke 💜💜Je, cijeli dan smo bile skupa, ali su je sad uzeli posto nece papati da ju nahrane. Tj ne budi se, samo spava mali mis.


    nali

    Hvala vam curke 💜💜Je, cijeli dan smo bile skupa, ali su je sad uzeli posto nece papati da ju nahrane. Tj ne budi se, samo spava mali mis.


    Nali ,ti si mama lavica,cestitam.jos jednom ,odmori i polako bit ce to sve ok😘😘😘

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Nali čestitke!!! Curica je velika i bit će sve u najboljem redu ❤️ A prvi dan su i oni jako uspavani od šoka od poroda, sutra će se već ona javiti za papanje 😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Nikoll

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Dalal

    Nali. ..svu sreću ti želim i neka bude sve u najboljem redu. ..Samo hrabro 😘😘😘
    Nikoll ja sam u De…Nama je babica na kursu rekla da to ne nude bas svi doktori te da mi sami obavezno to tražimo u 35 ili 36 tjednu…To ti ne pokriva zdravstveno već platiš nekih 20 eura.


    Bas sam danas imala pregled i pitala za taj bris i rekla mi je moze danas moze sljedeci put naravno 20€ sam platila nema.veze bolje i to nego da razmisljam ,hvala Bogu negativan je … Idemo dalje … ;)) U kojem si gradu Dalal?

  • Nikoll

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Cestitke na bebici ;)brz oporvaka zelim  

  • MeriM88

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Nali čestitam na curi neka je sve dobro proslo  

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Maggie da ti odgovorim za indukciju. To je danas spomenula kad sam bila na odlasku, mene je isto malo zatekla jer nisam ocekivala to jos. Znam da mogu odbit, sutra sam na kontroli opet pa cu popricat s njom. Ako vec mora biti indukcija onda bi voljela da bude carski, uzasavam se dripa, gelova itd.. bojim se da bi svejedno dosla na isto,tj da bi na kraju zavrsilo carskim. Vidit cu sve sutra pa javim 😊 ako imas kakvu sugestiju, bilo sta slobodno mi reci. Trenutno sam i ja dosta zbunjena pa svako iskustvo pomaze 😊

    Nema šta, traži obrazloženje zašto žele inducirati tako rano, mene su u prošloj trudnoći ostavili do 41+3,s tim da je trudnoća od početka na uzv odgovarala tjednima trudnoće po zadnjoj menstruaciji i onda stvarno nije za zezanje zbog posteljice ona gubi svoju funkciju i postoji opasnost da se krene odvajat sama prije, tako da definitivno pitaj koji je razlog. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.