Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    zmajja

    Kao toddler mi je bila okej skroz. Sad sa 3 zna sve sama, zapovijeda, skrici kad nije po njenom, neeemoj slucajno da joj obucem krivo carape ili majicu ili ne znam sta, kaos bude 😂 iz minute u minutu se mijenja to raspolozenje. Nikad ne znam sta ce me docekat, zivot je uzbudljiv s njom 😂

    dakle ja imam jos pol godine do broja 3 nis uživati ću dok mogu 😅

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    Zmajja, ko da o mojoj maloj pricas 🤣
    Tako i ja doslovno nikad ne znam kaj cu sljedece krivo napraviti pa ce ona posiziti 🤣
    Zivjele trogodisnjakinje 🫠
    Freyya, svaki dan dolazim procitati prvo da vidim kakvo je stanje kod tebe. Drzi se, evo sta drugo da ti kazem! Nadam se da ce sve biti ok! 

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    Moji bolovi u stidnoj kosti danas kao malo popustili... bas me bolilo ovih dana, gegam se doslovno a tek sam na pola puta ...
    Spora sam i danas, ali osjecam da nekako manje ipak boli. Nadam se da ce ici samo na bolje a ne na gore. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.