Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    aha da sljedeći pregled 13.11.

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Teab1 hvala na savjetu 🫶🏻ajme meni sto nas cekaa😁
    Mrvica drago mi je da si bolje🫶🏻 i ja pijem lekadol imam lagane bolove u križima i malo prepone… svaki dan nesto novo🤦🏻‍♀️
    Freya  ajoj nbas mi je zao, nadam se da ce biti bolje🫶🏻 

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Teab1 hvala na savjetu 🫶🏻ajme meni sto nas cekaa😁
    Mrvicadrago mi je da si bolje🫶🏻 i ja pijem lekadol imam lagane bolove u križima i malo prepone… svaki dan nesto novo🤦🏻‍♀️
    Freya ajoj nbas mi je zao,nadam se da ce biti bolje🫶🏻

    ma sve to pre brzo prođe,dani su ti ko godine a tjedni lete s njima,al nista nebi mijenjala 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • freyaa

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Teab1

    freyaa

    Bonnie9

    Freyaaa kako ti je sada jel su popustili bolovi?
    Mnogo su slabiji nego dok sam imala lažne, mislila sam da se smirilo kad ono na ctg svaki dan sve gore. Bole me samo povremeno ledja i kao lagani menstrualni grcevi..
    kolko je teška bebica,pisala si al nisam uspjela popratit

    I tu su napravili propust, po prijemu u subotu 1025g, ajde ok, u srijedu prije toga 3 dana, je imao 950, u pon doktorica izgubila beba na težini kao 970g, zastoj, meni odmah kroz glavu pupcana vrpca oko vrata, moj privatno ginekolog govori samo trazi ovu drugu doktoricu, jucer beba 1060 grama, govori ni govora o zastoju, vidis sto bolnička hrana cini čuda za dan toliko da dobije 😅..  Injekcija sam primila sve, imam jos 2 tablete, i sad razmišljam sta dalje, kako cu bez toga  ako sam i jucer imala pored njih kontrakcije. Jos sam sinoć dobila neki osip, odmah sam pomislila na holestazu, jer su mi jetreni enzimi kroz čitavu trudnoću bili jaki blizu gornje granice..

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    freyaa

    Teab1

    freyaa

    Bonnie9

    Freyaaa kako ti je sada jel su popustili bolovi?
    Mnogo su slabiji nego dok sam imala lažne, mislila sam da se smirilo kad ono na ctg svaki dan sve gore. Bole me samo povremeno ledja i kao lagani menstrualni grcevi..
    kolko je teška bebica,pisala si al nisam uspjela popratit
    I tu su napravili propust, po prijemu u subotu 1025g, ajde ok, u srijedu prije toga 3 dana, je imao 950, u pon doktorica izgubila beba na težini kao 970g, zastoj, meni odmah kroz glavu pupcana vrpca oko vrata, moj privatno ginekolog govori samo trazi ovu drugu doktoricu, jucer beba 1060 grama, govori ni govora o zastoju, vidis sto bolnička hrana cini čuda za dan toliko da dobije 😅.. Injekcija sam primila sve, imam jos 2 tablete, i sad razmišljam sta dalje, kako cu bez toga ako sam i jucer imala pored njih kontrakcije. Jos sam sinoć dobila neki osip, odmah sam pomislila na holestazu, jer su mi jetreni enzimi kroz čitavu trudnoću bili jaki blizu gornje granice..

    ma nemogu oni to nikad dobro izmjerit,pogotovo ako su specijalizanti koji to ne rade dugo onda je greška zagarantirana bebica napreduje i to je bitno samo izdrži kroz sve to i bit će sve super,osip nemora ništa znacit al nek si ti na promatranju kod njih

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Freya sa bebicom je sve u redu to je najbitnije i bas mi je drago❤️ 
    Jesu ti nesto rekli za osip? Ja sam osip dobila od posteljina u bolnici kada sam imala operaciju endometrioze prije 3 god… digla sam paniku da bi na kraju ustanovili da mi je to od nekog njihov praška koji koriste za pranje posteljina… a meni ruke noge leđa stomak ma sve…. Tako da mozds nije to nista opasno.

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    Cure, jeste negdje kupile dobre i lijepe pidzame ili spavacice za trudnice? I kasnije za rodiliste

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • freyaa

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Freyasa bebicom je sve u redu to je najbitnije i bas mi je drago❤️
    Jesu ti nesto rekli za osip? Ja sam osip dobila od posteljina u bolnici kada sam imala operaciju endometrioze prije 3 god… digla sam paniku da bi na kraju ustanovili da mi je to od nekog njihov praška koji koriste za pranje posteljina… a meni ruke noge leđa stomak ma sve…. Tako da mozds nije to nista opasno.


    Cini mi se da na patologiji trudnoce dignu toliku frku, ova doktorica jucer sto je bila je tako divna, smirena i vidi se da zna svoj posao.. samo neka je beba dobro ❤.. To mi je rekla i sestrica, dešavalo se nekim trudnicama od tog omeksivaca, ja trazila novu posteljinu kaze dzaba i da ti dam, opet je isto, razmisljam ako ostanem donijeti svoju, ove su ciste ali imaju toliko osusenih tragova krvi da je stvarno fuj.. i da rekla mi je da ovih dana izbjegavam kupku i šampone i kreme.. A rece mi doktorica da su uredni jetreni enzimi bili u subotu. 

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    freyaa

    Bonnie9

    Freyasa bebicom je sve u redu to je najbitnije i bas mi je drago❤️
    Jesu ti nesto rekli za osip? Ja sam osip dobila od posteljina u bolnici kada sam imala operaciju endometrioze prije 3 god… digla sam paniku da bi na kraju ustanovili da mi je to od nekog njihov praška koji koriste za pranje posteljina… a meni ruke noge leđa stomak ma sve…. Tako da mozds nije to nista opasno.

    Cini mi se da na patologiji trudnoce dignu toliku frku, ova doktorica jucer sto je bila je tako divna, smirena i vidi se da zna svoj posao.. samo neka je beba dobro ❤.. To mi je rekla i sestrica, dešavalo se nekim trudnicama od tog omeksivaca, ja trazila novu posteljinu kaze dzaba i da ti dam, opet je isto, razmisljam ako ostanem donijeti svoju, ove su ciste ali imaju toliko osusenih tragova krvi da je stvarno fuj.. i da rekla mi je da ovih dana izbjegavam kupku i šampone i kreme.. A rece mi doktorica da su uredni jetreni enzimi bili u subotu.

    To je najbitnije da je bebica dobro😍
    Bolje onda da nosis svoju posteljinu jer ti je to sigurni od toga, dodatni stres ti ne treba🫶🏻

  • freyaa

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Teab1

    freyaa

    Teab1

    freyaa

    Bonnie9

    Freyaaa kako ti je sada jel su popustili bolovi?
    Mnogo su slabiji nego dok sam imala lažne, mislila sam da se smirilo kad ono na ctg svaki dan sve gore. Bole me samo povremeno ledja i kao lagani menstrualni grcevi..
    kolko je teška bebica,pisala si al nisam uspjela popratit
    I tu su napravili propust, po prijemu u subotu 1025g, ajde ok, u srijedu prije toga 3 dana, je imao 950, u pon doktorica izgubila beba na težini kao 970g, zastoj, meni odmah kroz glavu pupcana vrpca oko vrata, moj privatno ginekolog govori samo trazi ovu drugu doktoricu, jucer beba 1060 grama, govori ni govora o zastoju, vidis sto bolnička hrana cini čuda za dan toliko da dobije 😅.. Injekcija sam primila sve, imam jos 2 tablete, i sad razmišljam sta dalje, kako cu bez toga ako sam i jucer imala pored njih kontrakcije. Jos sam sinoć dobila neki osip, odmah sam pomislila na holestazu, jer su mi jetreni enzimi kroz čitavu trudnoću bili jaki blizu gornje granice..
    ma nemogu oni to nikad dobro izmjerit,pogotovo ako su specijalizanti koji to ne rade dugo onda je greška zagarantirana bebica napreduje i to je bitno samo izdrži kroz sve to i bit će sve super,osip nemora ništa znacit al nek si ti na promatranju kod njih

    Mislim da ovo nije bila specijalizantica, ali imala je problema i sa onim okruglim kursorom pa se nadam da je to razlog iskreno.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.