Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Meni pregled danas, u stresu san jer mu dolazin s nalazima od hematologa i geneticara (prenositeljica san Hemofilije tipa A , generacijama je u obitelji) , nakraju porod mora bit planiran jer mi se prije tijekom i neposredno nakon poroda mora vise puta vadit faktor zgrusavanja krvi koji je meni dosta nizi . Cak mi je hematolog napisa da se porod mora planirat da bude tijekom tjedna radi laboratorija i pretrage za faktor VIII. tako da uopce neznam sta danas ocekivat na oregledu. Niti sta znaci da ce morat bit planirani porod. Jeli to znaci da mora biti dogovoren ili nemam pojma. Vidicemo danas sve. 

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • freyaa

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    A11

    Freya kako si,kakvo je stanje? 🥰Ja kao da jucer i danas osjecam manji pritisak dolje u trbuhu..nekako je i narastao odjednom 🫣 Valjda se rastom sve i podignulo gore pa je lakse haha
    Bebica je ful aktivna,po cijele dane se migolji i udara 🤭

    Danas je ctg bio ok, koliko sam cula, ponovili smo briseve za svaki slucaj iako su bili uredni prosli put.. Sutra ćemo vidjet stanje sa cerviksom i ctg, i onda sta dalje.. mene trenutno brinu te kontrakcije, jer ih ja nisam ni osjetila bas a ctg ih je zabilježio.. samo da se one vise ne ponove, da izdržimo jos malo .

  • Lion32

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Evo nas sa pregleda, sve je super. Ima kilu I 300 i prestajemo sa Utrogestanima jer je rekla da nema smisla stvarno više.. 🥰
    Sad vidim na slicicama sa UTZ-a da pise 28+6, ali ona mi nije ništa komentirala tako da je valjda sve ok po tom pitanju..
    Slijedeći pregled 14.11🥰

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Bokić trudnice! 🤰🏻
    Samo da se javim. Danas sam radila OGTT i nalazi su okej. Doduse, trombociti su mi najniži ikad (100) i nema rješenja za to.
    Još uvijek radim pa mi to ne dozvoljava da se opustim i krenem s vecom nabavom stvari za bebu i sebe, plus mala mi je bolesna pa stalno s njom oko doktora moram... nadam se da ce i to proci brzo. Nabavili smo Nuna Leaf njihaljku i trogodišnja kćer baš uživa i njoj. :)) na sajmu beba i trudnica u WG sam za vikend uzela IzyBaby grijač mlijeka. Što ste vi ugrabile?
    Planirali smo ovaj vikend do Austrije do Primarka jer cujem da imaju finu robicu pa da ugrabim par artikla za bebača i curku.
    Citam vas redovno, ali ne stignem tipkati uopce.
    Netko je pitao za tečajeve- meni su Rodini tečajevi online bili skroz okej. Besplatni i korisni. :)


    Naša srećica** 12/2021

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.