Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Freya jesi odradila onu šetnju kaj si spominjala? Kak je to prošlo? 
    Super sa bebač lijepo napreduje i da ti terapija djeluje.🙌🏻 Dan po dan, nemoj previše unaprijed razmišljati. Sad je tako kako je i dobro je dok on raste, a ti se ne mučiš od bolova. Neka se samo brinu za tebe najbolje što znaju i mogu, tamo si najsigurnija pod nadzorom struke. Da si doma bilo bi ti jako stresno nakon svega. Iako vjerujem da nije idealno biti u bolnici, al ja bi isto radije tako nego došla doma i strepila nad svakom bolnom pojavom..

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Lion32

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Freya mislim na tebe stalno, nadam se da ce sve biti ok..🥰

  • freyaa

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    nola95

    Freyajesi odradila onu šetnju kaj si spominjala? Kak je to prošlo?
    Super sa bebač lijepo napreduje i da ti terapija djeluje.🙌🏻 Dan po dan, nemoj previše unaprijed razmišljati. Sad je tako kako je i dobro je dok on raste, a ti se ne mučiš od bolova. Neka se samo brinu za tebe najbolje što znaju i mogu, tamo si najsigurnija pod nadzorom struke. Da si doma bilo bi ti jako stresno nakon svega. Iako vjerujem da nije idealno biti u bolnici, al ja bi isto radije tako nego došla doma i strepila nad svakom bolnom pojavom..


    Bila sam jucer, baš su me tad boljela ledja.. Ipak je osip alergija na lijek, opet mi se desilo samo mnogo gore nego sinoc.. Danas nisu radili ni uzv ni cervikometriju, samo jedan ctg jutros koji je bio ok, ali sad me zanima kakvo je stanje bez terapije.. dan po dan idemo.. a ne znam sto se javljaju

  • freyaa

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Lion32

    Freyamislim na tebe stalno, nadam se da ce sve biti ok..🥰

    Hvala ti ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.