Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • freyaa

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    freyaa

    nola95

    Freyamislim na tebe🫂 netko je spomenuo da si u sigurnim tjednima, bebica je već dosta razvijena ako i dođe do poroda, al nadamo se da neće i da bude se sve skupa smirilo 🙏 dobro da si slušala intuiciju i inzistirala na pregledu, drži se ❤️❤️
    Pa kod nas u Mostaru tesko da su sigurni tjedni, nažalost jako slabo opreme ima.. Bas sam danas o tome pricala sa doktoricom. Danas je cervik malo kraci nego jucer ali zatvoren, hvala Bogu.. Beba nije izgubila na kilazi kao što je jučer druga doktorica rekla, i uredan mi je test na preeklamsiju i nesto oko posteljice.. Zašto se kontrakcije dešavaju ne znaju, jos cekam neke nalaze, uveli su mi 20 min setnje da vide kako će to djelovati na to..
    A neki doktori kazu dok si zatvorena i cerviks T oblika, onda nema veze sto je kraci, ne znam koliki je tvoj cerviks ali 25 mm i sve iznad je normalno za tvoje tjedne pogotovo jer si zatvorena.. cak i ispod nije veliki problem dok mirujes. Samo pozitiva i mislim na tebe saljemo ti pozitivne vibre ja i moja beba❤️cuvaj se😘

    Hvala ti punoo.. ♥️ ❤️ 

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    A puno je dobila neka hvala Bogu, A da moguce je i da proleti jer vec imas malog oko koga non stop brines, bolje i to neko sjediti na googlu i uvijek novi simptomi😔 

  • freyaa

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    nola95

    freyaa

    nola95

    Freyamislim na tebe🫂 netko je spomenuo da si u sigurnim tjednima, bebica je već dosta razvijena ako i dođe do poroda, al nadamo se da neće i da bude se sve skupa smirilo 🙏 dobro da si slušala intuiciju i inzistirala na pregledu, drži se ❤️❤️
    Pa kod nas u Mostaru tesko da su sigurni tjedni, nažalost jako slabo opreme ima.. Bas sam danas o tome pricala sa doktoricom. Danas je cervik malo kraci nego jucer ali zatvoren, hvala Bogu.. Beba nije izgubila na kilazi kao što je jučer druga doktorica rekla, i uredan mi je test na preeklamsiju i nesto oko posteljice.. Zašto se kontrakcije dešavaju ne znaju, jos cekam neke nalaze, uveli su mi 20 min setnje da vide kako će to djelovati na to..

    Ajoj, nisam znala da je takvo stanje u Mostaru, jeste pricale kaj o mogućnosti premještaja u drugu bolnicu? Da te u Zagreb prebace, mislim da je baš na sv. Duhu najbolje opremljeno rodilište, sjećam se da sam čitala neki članak..i ova doktorica koja ti je rekla da je beba izgubila na kilaži u ovakvim trenutcima mislim da je skroz nestručna..kilaža se teško točno procjeni dok beba nije rođena, a takve stvari govorit trudnici u panici je baš okrutno. Drago mi je da ti je potvrđeno da nije ipak beba izgubila na kg, još ću ti sam rec da mi je ujak rođen sa 700 g prije 56 godina. Baka ga je doma rodila u kadi i preživio je, zdrav čovjek, ima svoju obitelj. Misli pozitivno i probaj stres onako prisilno kontrolirati koliko god možeš.

    Nadam se da ce biti tako.. Kod nas ima samo opcija da prebace u Sarajevo, gdje je malo bolja situacija.. To pokriva zdravstvo ako smatraju da treba, a ostalo ne salju.. 

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    A puno je dobila neka hvala Bogu, A da moguce je i da proleti jer vec imas malog oko koga non stop brines, bolje i to neko sjediti na googlu i uvijek novi simptomi😔

    to sam se u prvoj trudnoci naucila da nis ne dobiješ googlajuci jer sam si veći stres napraviš a na kraju ak samo ginica slušaš ispadne sve okej

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Teab1

    Bonnie9

    A puno je dobila neka hvala Bogu, A da moguce je i da proleti jer vec imas malog oko koga non stop brines, bolje i to neko sjediti na googlu i uvijek novi simptomi😔
    to sam se u prvoj trudnoci naucila da nis ne dobiješ googlajuci jer sam si veći stres napraviš a na kraju ak samo ginica slušaš ispadne sve okej


    Morala bih i ja tako… jer se ovako samo mucim😔 

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Freyaa a kako ti je sada jel su popustili bolovi? 

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Teab1

    Bonnie9

    A puno je dobila neka hvala Bogu, A da moguce je i da proleti jer vec imas malog oko koga non stop brines, bolje i to neko sjediti na googlu i uvijek novi simptomi😔
    to sam se u prvoj trudnoci naucila da nis ne dobiješ googlajuci jer sam si veći stres napraviš a na kraju ak samo ginica slušaš ispadne sve okej

    Morala bih i ja tako… jer se ovako samo mucim😔

    savjet, citaj, gledaj tv, spavaj, odmaraju, uzivaj dok je bebac u busi, kad ga primiš u ruke oka nebus sklopila do njegove 18,a i duže kaže moja majka 😂

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Mrvica722

    Broj poruka: 466

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Mrvica722kako si ti? Jesu te popustili bolovi?

    Hej jesu u trtici manji ,bila jucer na nekom rođendanu kazu zene da ih je bas bolila trtica,donji dio leđa neke čak i iza poroda isle i ortopedu 🙈
    Sad me sve boli imam fibru ,tresem se nadam se da ce sutra bit bolje ,boli me svaki mišić,kost ajme koma 
    Neznan koliko ce ovo trajat ,pijem lekadol

  • freyaa

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Freyaaa kako ti je sada jel su popustili bolovi?

    Mnogo su slabiji nego dok sam imala lažne, mislila sam da se smirilo kad ono na ctg svaki dan sve gore. Bole me samo povremeno ledja i kao lagani menstrualni grcevi..

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    freyaa

    Bonnie9

    Freyaaa kako ti je sada jel su popustili bolovi?
    Mnogo su slabiji nego dok sam imala lažne, mislila sam da se smirilo kad ono na ctg svaki dan sve gore. Bole me samo povremeno ledja i kao lagani menstrualni grcevi..

    kolko je teška bebica,pisala si al nisam uspjela popratit

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.