Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • A11

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Teab1 moja isto ima 2,5 godine i uglavnom je u fazi ignoriranja svega sto se kaze 🤣 A do prije mjesec dana je bila poslusna djevojcica.. hahaha
    A kako kombinirati mirovanje i dijete od 2,5..uh. Ja sam na mirovanju zbog posteljice jos 8 dana do pregleda (23.10.),nadam se da ce se poboljsati pa da mogu normalnije funkcionirati. Alii tako mi je tesko mirovati. Ona stalno nesto trazi,uvijek nesto treba,sto je i normalno. Zeli paznju,igru..bude mi bas zao ponekad sto joj se ne mogu posvetiti skroz. Muz kad je kuci sve radi oko nje i ostalih stvari pa barem tada uredno mirujem ali kad sam sama s njom,ne ide bas.

    •💃 25
    •🕺 28

    • 20.04.2022. 🌷

  • A11

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    A11

    Teab1 moja isto ima 2,5 godine i uglavnom je u fazi ignoriranja svega sto se kaze 🤣 A do prije mjesec dana je bila poslusna djevojcica.. hahaha
    A kako kombinirati mirovanje i dijete od 2,5..uh. Ja sam na mirovanju zbog posteljice jos 8 dana do pregleda (23.10.),nadam se da ce se poboljsati pa da mogu normalnije funkcionirati. Alii tako mi je tesko mirovati. Ona stalno nesto trazi,uvijek nesto treba,sto je i normalno. Zeli paznju,igru..bude mi bas zao ponekad sto joj se ne mogu posvetiti skroz. Muz kad je kuci sve radi oko nje i ostalih stvari pa barem tada uredno mirujem ali kad sam sama s njom,ne ide bas.

    Ako ga imas kome "uvaliti" za neke setnjice i tako, super. Meni ju uzmu svekrva ili moji kad nema muza  pa to spasi,barem na sat vremena. Uglavnom,snalaženje 🫣

    •💃 25
    •🕺 28

    • 20.04.2022. 🌷

  • Mrvica722

    Broj poruka: 466

    Prijavi adminu

    nola95

    aknes

    mi ne želimo znati spol, pa ću ja neutralno pripremiti od moje curice, tamo u 11. mjesecu. 25. otvaram porodiljni i onda ću i za sebe gledati šta mi još treba, a trebat će jer sam kćer rodila u ljeto, tako da sve te ljetne spavaćice teško da će biti od koristi u 12. mjesecu :( od većih stvari sam kupila kolica što mi je bilo najvažnije. Obavezno moram još neku posteljinu i kemijski očistiti madrac kinderbeta. nadam se dojenju, pa neću kupovati bočice. Ako ne bude išlo, kupit će muž neku aventovu dok smo mi još u bolnici.Nego, jeste se prijavljivali na nagradni program darivanja za bebu? prije 6 godina ja sam se prijavila za dm, hipp, novalac, ljekarne srce i jgl. Mislim da je u mulleru i baby centeru bila i neka knjižica s bonovima. Imate li vi još kaksaznanja?
    Ja sam se prijavila za sve što mi je dostupno u Puli i podigla većinu. Hipp pošalje na kućnu adresu paket s proizvodima. Muller pošalje pismo s kojim podigneš u trgovini etui s proizvodima i besplatne vlažne maramice,također pošalju kupone s popustima na određene proizvode. U sklopu njihovog etuia još je jedan bon za besplatne vlažne maramice. U DM-u podignete na blagajni trudnički paket, uz njihovu karticu, a kad rodite podignete još jedan za bebe paket. Lidl, tj lupilu pošalje na kućnu adresu paket s proizvodima(ne znam jel se još moguće prijavit za to il je sam bila privremena akcija). Još ću u Bipu otići aktivirati bipo club na njihovoj kartici pa se dobije paket pelena i kuponi s popustima. Oni imaju najbolje akcije na pelene i ostale proizvode za bebe, a dobivate o dodatne popuste uz taj bipo klub. To je sve kaj sam ja našla ovdje kod nas. Po određenim ljekarnama dijele odlične pakete al sve su u zgu. Kod nas baš niti jedna ne dijeli niš..jedino testere prenatalnih tableta uvijek možete tražit i dobiti ali tu se nisam usrećila, meni niti jedne ne odgovaraju..

    Najviše se isplati za bebe kupovat u dm ,dosta stvari je jeftiniji i više se nakupi na kartici novca

  • Mrvica722

    Broj poruka: 466

    Prijavi adminu

    A upravu sam pisala bipo klubu i odgovorio je da nemaju više pakete ni za trudnice ni za bebe ,tako su mi i prije 2 godine rekli, najbolje daju ljekarne u st županiji i aqua maris,tena,gangi gel

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    A11

    Teab1 moja isto ima 2,5 godine i uglavnom je u fazi ignoriranja svega sto se kaze 🤣 A do prije mjesec dana je bila poslusna djevojcica.. hahaha
    A kako kombinirati mirovanje i dijete od 2,5..uh. Ja sam na mirovanju zbog posteljice jos 8 dana do pregleda (23.10.),nadam se da ce se poboljsati pa da mogu normalnije funkcionirati. Alii tako mi je tesko mirovati. Ona stalno nesto trazi,uvijek nesto treba,sto je i normalno. Zeli paznju,igru..bude mi bas zao ponekad sto joj se ne mogu posvetiti skroz. Muz kad je kuci sve radi oko nje i ostalih stvari pa barem tada uredno mirujem ali kad sam sama s njom,ne ide bas.

    to ignoriranje mi tak digne zivac 😅,svekrva se pokupila na more,muz na poslu do 4 svaki dan,vodim ja njega u vrtic al to vođenje u vrtic je nemoguca misija ak sam na mirovanju,btw dobila sam 6 kila od zadnjeg pregleda😭 nis mi nije reko al moram se malo primiri jer ću prec 90 do kraja a to nije pozeljno

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Teab bitno da je sa bebicom sve ok, drago mi je🥰  meni te kile nisu jasne ja sam zadnje dve kontrola bila svaki put +3 a ne vidim kamo se rasporedile, 😁 nemoj se toliko brinuti oko toga budu se makle nakon poroda

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Mrvica722 kako si ti? Jesu te popustili bolovi? 

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Teabbitno da je sa bebicom sve ok, drago mi je🥰 meni te kile nisu jasne ja sam zadnje dve kontrola bila svaki put +3 a ne vidim kamo se rasporedile, 😁 nemoj se toliko brinuti oko toga budu se makle nakon poroda

    je kaj se nje tiče ona bi vec van 😂ma znam naravno da oce, samo molim boga da zduramo do nekog 36 tt pa onda ak vec mora van neka ipak ce bit će veća i bit će punooo sigurniji tjedni za porod

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Teab1

    Bonnie9

    Teabbitno da je sa bebicom sve ok, drago mi je🥰 meni te kile nisu jasne ja sam zadnje dve kontrola bila svaki put +3 a ne vidim kamo se rasporedile, 😁 nemoj se toliko brinuti oko toga budu se makle nakon poroda
    je kaj se nje tiče ona bi vec van 😂ma znam naravno da oce, samo molim boga da zduramo do nekog 36 tt pa onda ak vec mora van neka ipak ce bit će veća i bit će punooo sigurniji tjedni za porod

    Znaci toliko je velika 😁 imam neki feeling da si nekako opustena oko svega, najopustenija na forumu i najmanje dramaticna😁 
    Ja non stop dramim i bas mi je drago kad citam ovako nesto😍

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Teab1

    Bonnie9

    Teabbitno da je sa bebicom sve ok, drago mi je🥰 meni te kile nisu jasne ja sam zadnje dve kontrola bila svaki put +3 a ne vidim kamo se rasporedile, 😁 nemoj se toliko brinuti oko toga budu se makle nakon poroda
    je kaj se nje tiče ona bi vec van 😂ma znam naravno da oce, samo molim boga da zduramo do nekog 36 tt pa onda ak vec mora van neka ipak ce bit će veća i bit će punooo sigurniji tjedni za porod
    Znaci toliko je velika 😁 imam neki feeling da si nekako opustena oko svega, najopustenija na forumu i najmanje dramaticna😁
    Ja non stop dramim i bas mi je drago kad citam ovako nesto😍

    još nije ima 1418g al brzo oni sad rastu pa se ne brinem previše,mozda zato kaj ima dana kad zaboravim na trudnoću zbog brige oko prvog sina i zvuči uzasno al mi opet vrijeme proleti prije nego s L di sam doslovce brojala dane a ovo se ne okrenem i vec sam usla u 30 tt

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.