Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Todleri i trudnoća uh..moj je isto posandrcao zadnjih par tjedana, vratila mu se separacijska anksioznost a beba nije još tu uopće..mislila sam da smo bar s tim na sigurnom terenu al eto , nismo očito..clingy je i ne pušta me na miru😅 neke dane stvarno jedva dočekam muza s posla sam da mogu malo scrolat reelse na miru il tak neš banalno..al nisam baš ni ja sva čista od hormona pa me smeta puno stvari koje me inače ne diraju uopće.. 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • aknes

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    mi ne želimo znati spol, pa ću ja neutralno pripremiti od moje curice, tamo u 11. mjesecu. 25. otvaram porodiljni i onda ću i za sebe gledati šta mi još treba, a trebat će jer sam kćer rodila u ljeto, tako da sve te ljetne spavaćice teško da će biti od koristi u 12. mjesecu :( od većih stvari sam kupila kolica što mi je bilo najvažnije. Obavezno moram još neku posteljinu i kemijski očistiti madrac kinderbeta. nadam se dojenju, pa neću kupovati bočice. Ako ne bude išlo, kupit će muž neku aventovu dok smo mi još u bolnici.Nego, jeste se prijavljivali na nagradni program darivanja za bebu? prije 6 godina ja sam se prijavila za dm, hipp, novalac, ljekarne srce i jgl. Mislim da je u mulleru i baby centeru bila i neka knjižica s bonovima. Imate li vi još kakvih saznanja?

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • freyaa

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    nola95

    Freyamislim na tebe🫂 netko je spomenuo da si u sigurnim tjednima, bebica je već dosta razvijena ako i dođe do poroda, al nadamo se da neće i da bude se sve skupa smirilo 🙏 dobro da si slušala intuiciju i inzistirala na pregledu, drži se ❤️❤️

    Pa kod nas u Mostaru tesko da su sigurni tjedni, nažalost jako slabo opreme ima.. Bas sam danas o tome pricala sa doktoricom.  Danas je cervik malo kraci nego jucer ali zatvoren, hvala Bogu.. Beba nije izgubila na kilazi kao što je jučer druga doktorica rekla, i uredan mi je test na preeklamsiju i nesto oko posteljice.. Zašto se kontrakcije dešavaju ne znaju,  jos cekam neke nalaze, uveli su mi 20 min setnje da vide kako će to djelovati na to..

  • Mrvica722

    Broj poruka: 466

    Prijavi adminu

    aknes

    mi ne želimo znati spol, pa ću ja neutralno pripremiti od moje curice, tamo u 11. mjesecu. 25. otvaram porodiljni i onda ću i za sebe gledati šta mi još treba, a trebat će jer sam kćer rodila u ljeto, tako da sve te ljetne spavaćice teško da će biti od koristi u 12. mjesecu :( od većih stvari sam kupila kolica što mi je bilo najvažnije. Obavezno moram još neku posteljinu i kemijski očistiti madrac kinderbeta. nadam se dojenju, pa neću kupovati bočice. Ako ne bude išlo, kupit će muž neku aventovu dok smo mi još u bolnici.Nego, jeste se prijavljivali na nagradni program darivanja za bebu? prije 6 godina ja sam se prijavila za dm, hipp, novalac, ljekarne srce i jgl. Mislim da je u mulleru i baby centeru bila i neka knjižica s bonovima. Imate li vi još kakvih saznanja?

    Bude ti vruće u rodilištu tako da će ti dobro doć kratke spavaćice za bolnicu

  • aknes

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    aknes

    mi ne želimo znati spol, pa ću ja neutralno pripremiti od moje curice, tamo u 11. mjesecu. 25. otvaram porodiljni i onda ću i za sebe gledati šta mi još treba, a trebat će jer sam kćer rodila u ljeto, tako da sve te ljetne spavaćice teško da će biti od koristi u 12. mjesecu :( od većih stvari sam kupila kolica što mi je bilo najvažnije. Obavezno moram još neku posteljinu i kemijski očistiti madrac kinderbeta. nadam se dojenju, pa neću kupovati bočice. Ako ne bude išlo, kupit će muž neku aventovu dok smo mi još u bolnici.Nego, jeste se prijavljivali na nagradni program darivanja za bebu? prije 6 godina ja sam se prijavila za dm, hipp, novalac, ljekarne srce i jgl. Mislim da je u mulleru i baby centeru bila i neka knjižica s bonovima. Imate li vi još kakvih saznanja?
    Bude ti vruće u rodilištu tako da će ti dobro doć kratke spavaćice za bolnicu

    i u Osijeku?

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    nola95

    Todleri i trudnoća uh..moj je isto posandrcao zadnjih par tjedana, vratila mu se separacijska anksioznost a beba nije još tu uopće..mislila sam da smo bar s tim na sigurnom terenu al eto , nismo očito..clingy je i ne pušta me na miru😅 neke dane stvarno jedva dočekam muza s posla sam da mogu malo scrolat reelse na miru il tak neš banalno..al nisam baš ni ja sva čista od hormona pa me smeta puno stvari koje me inače ne diraju uopće..

    I mene moj isto za rukav vuče ak ne luduje 😅
    Nego moj pregled, cerviks ful omeksan, ona duboko u zdjelici, terapija mirovanje,ima ko ideju kak to složit s dvogodisnjakom? ja nemam blage 🤔😬

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    freyaa

    nola95

    Freyamislim na tebe🫂 netko je spomenuo da si u sigurnim tjednima, bebica je već dosta razvijena ako i dođe do poroda, al nadamo se da neće i da bude se sve skupa smirilo 🙏 dobro da si slušala intuiciju i inzistirala na pregledu, drži se ❤️❤️
    Pa kod nas u Mostaru tesko da su sigurni tjedni, nažalost jako slabo opreme ima.. Bas sam danas o tome pricala sa doktoricom. Danas je cervik malo kraci nego jucer ali zatvoren, hvala Bogu.. Beba nije izgubila na kilazi kao što je jučer druga doktorica rekla, i uredan mi je test na preeklamsiju i nesto oko posteljice.. Zašto se kontrakcije dešavaju ne znaju, jos cekam neke nalaze, uveli su mi 20 min setnje da vide kako će to djelovati na to..

    A neki doktori kazu dok si zatvorena i cerviks T oblika, onda nema veze sto je kraci, ne znam koliki je tvoj cerviks ali 25 mm i sve iznad je normalno za tvoje tjedne pogotovo jer si zatvorena.. cak i ispod nije veliki problem dok mirujes. Samo pozitiva i mislim na tebe saljemo ti pozitivne vibre ja i moja beba❤️cuvaj se😘

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    freyaa

    nola95

    Freyamislim na tebe🫂 netko je spomenuo da si u sigurnim tjednima, bebica je već dosta razvijena ako i dođe do poroda, al nadamo se da neće i da bude se sve skupa smirilo 🙏 dobro da si slušala intuiciju i inzistirala na pregledu, drži se ❤️❤️
    Pa kod nas u Mostaru tesko da su sigurni tjedni, nažalost jako slabo opreme ima.. Bas sam danas o tome pricala sa doktoricom. Danas je cervik malo kraci nego jucer ali zatvoren, hvala Bogu.. Beba nije izgubila na kilazi kao što je jučer druga doktorica rekla, i uredan mi je test na preeklamsiju i nesto oko posteljice.. Zašto se kontrakcije dešavaju ne znaju, jos cekam neke nalaze, uveli su mi 20 min setnje da vide kako će to djelovati na to..


    Ajoj, nisam znala da je takvo stanje u Mostaru, jeste pricale kaj o mogućnosti premještaja u drugu bolnicu? Da te u Zagreb prebace, mislim da je baš na sv. Duhu najbolje opremljeno rodilište, sjećam se da sam čitala neki članak..i ova doktorica koja ti je rekla da je beba izgubila na kilaži u ovakvim trenutcima mislim da je skroz nestručna..kilaža se teško točno procjeni dok beba nije rođena, a takve stvari govorit trudnici u panici je baš okrutno. Drago mi je da ti je potvrđeno da nije ipak beba izgubila na kg, još ću ti sam rec da mi je ujak rođen sa 700 g prije 56 godina. Baka ga je doma rodila u kadi i preživio je, zdrav čovjek, ima svoju obitelj. Misli pozitivno i probaj stres onako prisilno kontrolirati koliko god možeš.

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    aknes

    mi ne želimo znati spol, pa ću ja neutralno pripremiti od moje curice, tamo u 11. mjesecu. 25. otvaram porodiljni i onda ću i za sebe gledati šta mi još treba, a trebat će jer sam kćer rodila u ljeto, tako da sve te ljetne spavaćice teško da će biti od koristi u 12. mjesecu :( od većih stvari sam kupila kolica što mi je bilo najvažnije. Obavezno moram još neku posteljinu i kemijski očistiti madrac kinderbeta. nadam se dojenju, pa neću kupovati bočice. Ako ne bude išlo, kupit će muž neku aventovu dok smo mi još u bolnici.Nego, jeste se prijavljivali na nagradni program darivanja za bebu? prije 6 godina ja sam se prijavila za dm, hipp, novalac, ljekarne srce i jgl. Mislim da je u mulleru i baby centeru bila i neka knjižica s bonovima. Imate li vi još kaksaznanja?

    Ja sam se prijavila za sve što mi je dostupno u Puli i podigla većinu. Hipp pošalje na kućnu adresu paket s proizvodima. Muller pošalje pismo s kojim podigneš u trgovini etui s proizvodima i besplatne vlažne maramice,također pošalju kupone s popustima na određene proizvode. U sklopu njihovog etuia još je jedan bon za besplatne vlažne maramice. U DM-u podignete na blagajni trudnički paket, uz njihovu karticu, a kad rodite podignete još jedan za bebe paket. Lidl, tj lupilu pošalje na kućnu adresu paket s proizvodima(ne znam jel se još moguće prijavit za to il je sam bila privremena akcija). Još ću u Bipu otići aktivirati bipo club na njihovoj kartici pa se dobije paket pelena i kuponi s popustima. Oni imaju najbolje akcije na pelene i ostale proizvode za bebe, a dobivate o dodatne popuste uz taj bipo klub. To je sve kaj sam ja našla ovdje kod nas. Po određenim ljekarnama dijele odlične pakete al sve su u zgu. Kod nas baš niti jedna ne dijeli niš..jedino testere prenatalnih tableta uvijek možete tražit i dobiti ali tu se nisam usrećila, meni niti jedne ne odgovaraju..

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Mrvica722

    Broj poruka: 466

    Prijavi adminu

    aknes

    Mrvica722

    aknes

    mi ne želimo znati spol, pa ću ja neutralno pripremiti od moje curice, tamo u 11. mjesecu. 25. otvaram porodiljni i onda ću i za sebe gledati šta mi još treba, a trebat će jer sam kćer rodila u ljeto, tako da sve te ljetne spavaćice teško da će biti od koristi u 12. mjesecu :( od većih stvari sam kupila kolica što mi je bilo najvažnije. Obavezno moram još neku posteljinu i kemijski očistiti madrac kinderbeta. nadam se dojenju, pa neću kupovati bočice. Ako ne bude išlo, kupit će muž neku aventovu dok smo mi još u bolnici.Nego, jeste se prijavljivali na nagradni program darivanja za bebu? prije 6 godina ja sam se prijavila za dm, hipp, novalac, ljekarne srce i jgl. Mislim da je u mulleru i baby centeru bila i neka knjižica s bonovima. Imate li vi još kakvih saznanja?
    Bude ti vruće u rodilištu tako da će ti dobro doć kratke spavaćice za bolnicu
    i u Osijeku?

    Vjerojatno i tu ,svugdje dosta griju zbog beba bude kaos od vrućine.Raspitaj se bas

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.