Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • A11

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Freya izdrzi! Nadam se da ce se kontrakcije smiriti 🤞🏻🫶🏻
    Teab1 sretnoo na pregledu,javi 🥰 A ovo za toddlere..nemam sto nadodati osim da odjednom postanu tako mala narugljiva i nezaustavljiva bića 😂 Moja je bila bas onako poslusna curica,a saad u zadnjih mjesec dana 🤯 Kaos 🤣

    •💃 25
    •🕺 28

    • 20.04.2022. 🌷

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    A11

    Freya izdrzi! Nadam se da ce se kontrakcije smiriti 🤞🏻🫶🏻
    Teab1 sretnoo na pregledu,javi 🥰 A ovo za toddlere..nemam sto nadodati osim da odjednom postanu tako mala narugljiva i nezaustavljiva bića 😂 Moja je bila bas onako poslusna curica,a saad u zadnjih mjesec dana 🤯 Kaos 🤣

    dakle ima 2,5 godine a snage i energije za njih 30,a to kad ti se pocne smijat u facu a ti mu pokusavas nes ozbiljno objasnit iliiii totalni i čisti ignor a njegove strane me izludi 😂😅, kolko je tvoja stara? btw sve je krenulo s vrtićem tak da znam ko je krivac 😂

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    btw hvala, javim nakon pregleda detalje 🥰

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • TeaM

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Cure iz Splita koje su sa mnom pričale vezano za tečaj, evo Sonja Buzov će imati tečaj krajem 10. mjeseca. Ja nažalost neću moći ići jer su termini tečaja kroz jutro, a ja ću tada još raditi. Ali za svih koje zanima, da znate 

  • jesenumeni29

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Drage mamice i buduće koje ćete tek biti, jeste li kupile već sve za svoje srećice? Pitam naročito one koje imaju porod krajem godine, početkom Nove? 
    Jeste li odradile trudnički tečaj preko Rode ili u nekom od Vašeg doma zdravlja? Meni je još 2 mj i nekih 10 dana cca ostalo, na listi sam za trudnički tečaj a ništa još od poziva. Sve nešto imam od prvog mališana, sve mi se čini kao i da kasnim. Kako Vi stojite?Sretno svim mamama! Puno strpljenja, puno snage. 

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    jesenumeni29

    Drage mamice i buduće koje ćete tek biti, jeste li kupile već sve za svoje srećice? Pitam naročito one koje imaju porod krajem godine, početkom Nove?
    Jeste li odradile trudnički tečaj preko Rode ili u nekom od Vašeg doma zdravlja? Meni je još 2 mj i nekih 10 dana cca ostalo, na listi sam za trudnički tečaj a ništa još od poziva. Sve nešto imam od prvog mališana, sve mi se čini kao i da kasnim. Kako Vi stojite?Sretno svim mamama! Puno strpljenja, puno snage.

    termin mi 29.12 i nemam nis za sebe, za malenu imam ponešto al kaskam podosta 😂 tečaj ovu trudnocu preskačem,jer teorija je jedno praksa sasvim drugo tako da... I u porodu i nakon kaj beba dode,jucer su me pitali jel mi torba spremna, bljedo sam ih gledala 😂😂

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Tess1989

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Evo i mene nakon pauze. Ova prilagodba na školu (moja :D) nikako da završi. Uopće ne kužim kako mi tako lete dani, a sin kad se vrati, trudim se da mu budemo maksimalno posvećeni ili ga vodimo na treninge. Ne znam kako sam zamislila bebu i prvi razred, no sad nema nazad. :DJesenumeni29, ja ću otići samo na neki tečaj što me frendica nagovorila, o pravima rodilja na porodu. To se održava u udruzi doula.
    Onaj trudnički u dz mi ni prvi put nije bio od neke lude pomoći. Sjećam se najbitnijeg jer sam većinu toga ponovila uz frendice koje su rodile nakon mene. 
    Mene recimo muči pitanje zvati ili ne zvati patronažnu. Prošli put mi je bila od velike pomoći sve dok ga nije krivo izvagala nakon dva tjedna i napravila suludu paniku da gubi na težini, nametnula mi izdajalicu i zatim mi upadala bez najave kad bi bila u prolazu, da "nas provjeri". Usput mi je istračala susjedu iz zgrade čiji je mali 3 tjedna stariji, i to mi je bilo groooznooo. Odmah sam pomislila "tako i o meni pričaš njo i tko zna kome". Na kraju se ispostavilo da joj ta susjeda nakon dvije posjete više nikad nije otvorila vrata i da joj je stalno pokušavala upasti. E sad, uspjela sam guglajući doći do informacije da je neka druga sad u našem kvartu no ne znam koliko je to točno. U svakom slučaju, radije bih zvala i bila mirna da nas netko prati bar prva dva-tri tjedna.
    Jučerašnji dan prijavljujem kao najgori dan u ovoj trudnoći. Bebačica se skoro uopće nije javljala od nedjelje navečer. Užasno smo bili zabrinuti no odlučila sam ne raditi paniku s obzirom da nisam imala nikakvih bolova i problema. Taman navečer pred rok koji sam zadala za odlazak na hitnu ukoliko ostane isto, počela se javljati. To nešto malo što sam je osjetila je bilo vrlo blago i možda 4-5 puta u cijelom danu. Skoro sam svisnula. Zato danas nadoknađuje za jučer. Freya, nadam se da ste dobro i da je najgore prošlo! Javljaj kakva je situacija!

  • Teab1

    Broj poruka: 651

    Prijavi adminu

    Tess1989

    Evo i mene nakon pauze. Ova prilagodba na školu (moja :D) nikako da završi. Uopće ne kužim kako mi tako lete dani, a sin kad se vrati, trudim se da mu budemo maksimalno posvećeni ili ga vodimo na treninge. Ne znam kako sam zamislila bebu i prvi razred, no sad nema nazad. :DJesenumeni29, ja ću otići samo na neki tečaj što me frendica nagovorila, o pravima rodilja na porodu. To se održava u udruzi doula.
    Onaj trudnički u dz mi ni prvi put nije bio od neke lude pomoći. Sjećam se najbitnijeg jer sam većinu toga ponovila uz frendice koje su rodile nakon mene.
    Mene recimo muči pitanje zvati ili ne zvati patronažnu. Prošli put mi je bila od velike pomoći sve dok ga nije krivo izvagala nakon dva tjedna i napravila suludu paniku da gubi na težini, nametnula mi izdajalicu i zatim mi upadala bez najave kad bi bila u prolazu, da "nas provjeri". Usput mi je istračala susjedu iz zgrade čiji je mali 3 tjedna stariji, i to mi je bilo groooznooo. Odmah sam pomislila "tako i o meni pričaš njo i tko zna kome". Na kraju se ispostavilo da joj ta susjeda nakon dvije posjete više nikad nije otvorila vrata i da joj je stalno pokušavala upasti. E sad, uspjela sam guglajući doći do informacije da je neka druga sad u našem kvartu no ne znam koliko je to točno. U svakom slučaju, radije bih zvala i bila mirna da nas netko prati bar prva dva-tri tjedna.
    Jučerašnji dan prijavljujem kao najgori dan u ovoj trudnoći. Bebačica se skoro uopće nije javljala od nedjelje navečer. Užasno smo bili zabrinuti no odlučila sam ne raditi paniku s obzirom da nisam imala nikakvih bolova i problema. Taman navečer pred rok koji sam zadala za odlazak na hitnu ukoliko ostane isto, počela se javljati. To nešto malo što sam je osjetila je bilo vrlo blago i možda 4-5 puta u cijelom danu. Skoro sam svisnula. Zato danas nadoknađuje za jučer.Freya, nadam se da ste dobro i da je najgore prošlo! Javljaj kakva je situacija!

    Patronaznu cu svakako zvat,veliki je pobornik dojenja a ja dojiti nebi smjela zbog dijagnoze pa smo tu na ratnoj nozi al što se ostalog tiče je okej, bila je došla sve zajedno 3 puta kad sam sina rodila,ak i sad bude tak bice mir. Ova tvoja mi zvuči ko neka vještica, nadam se da je sad druga patronazna i da neces imat fobije  od  nje

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    jesenumeni29

    Drage mamice i buduće koje ćete tek biti, jeste li kupile već sve za svoje srećice? Pitam naročito one koje imaju porod krajem godine, početkom Nove?
    Jeste li odradile trudnički tečaj preko Rode ili u nekom od Vašeg doma zdravlja? Meni je još 2 mj i nekih 10 dana cca ostalo, na listi sam za trudnički tečaj a ništa još od poziva. Sve nešto imam od prvog mališana, sve mi se čini kao i da kasnim. Kako Vi stojite?Sretno svim mamama! Puno strpljenja, puno snage.

    Ja nisam sve kupila samo nesto robice planiram pocetkom 11 mj sve obaviti, jer ovdje bas i nema izbora pa se mora ici dalje. A za sebe isto nista i to cu u 11om mj. Valjda ce sve biti ok do tada😁
    Sretno i tebi🥰

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Freya mislim na tebe🫂 netko je spomenuo da si u sigurnim tjednima, bebica je već dosta razvijena ako i dođe do poroda, al nadamo se da neće i da bude se sve skupa smirilo 🙏 dobro da si slušala intuiciju i inzistirala na pregledu, drži se ❤️❤️

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.