Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    20' držim 🤞🏻 da na sljedećem pregledu saznate što je😅❤️😘
    Hoyaa dragi mi je da je pregled prošao dobro i da je sve ok, neka se tako i nastavi❤️😘
    Bonnie držim 🤞🏻 da na sljedećem pregledu saznate spol😅 Sretno danas sa OGTT-OM 🤞🏻🍀😘❤️
    Darli ❤️❤️ mi ćemo naslijediti Cybex Balios S Lux 2 u 1, samo ćemo kupiti jaje i adaptere☺️svi hvale za kolica, lagana i dobra za sve terene💪🏻❤️😘
    Tratinčice drago mi je da je nalaz uredan💪🏻 i da ti je vrijeme brzo prošlo ❤️😘
    BikMik drago mi je da ste se lijepo podružili sa pišonjom i da ponosno pokazuje što je😅🤭super da ćeš manje raditi💪🏻❤️😘udarci su prekrasni, svakako, bar dok su ovako lagani i blagi, kasnije mislim da ne bude tako zabavno🤣🤣❤️😘
    Pake ova koja ja nasljeđujem isto Cybex Balios S Lux su iz 2022, 10. ili 11. mjesec. Mislim da je to ok 🥰❤️😘
    Lusylu i kod mene je ista situacija, boxa, a kad kažem mužu stavi ruku, beba prestane 🤣🤣ja planiram dok je skroz mala bebica da bude uz mene u Next to me krevetiću, nama manjka prostora, tako da će za početak kinderbet za spavanje preko dana biti u dnevnom, a kasnije ćemo vjerojatno maknuti NTM pa staviti kindać. ❤️😘
    Nola slažem se, mislim da je najlakše tako kad je beba blizu zbog dojenja☺️kad si počela sa izdajanjem? To me jako zanima, od kad se smije početi sa izdajanjem, ima li nekih pravila?❤️😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Bonnie blago tebi, ja silno želim da i mužić osjeti, ali dobro ima još vremena 🥰❤️☺️😘 
    Nicaivo ja sam sa 16tt počela osjetiti balončiće koji su trajali i u 17tt, u 18tt sam počela baš udarce osjetiti, prvo lagane, pa svakim danom sve jače. Čitala sam da trudnice koje imaju posteljicu sprijeda kasnije osjete udarce, ali mislim da nema pravila zapravo. Moja je straga... Nadam se da ćeš uskoro osjetiti🍀🤞🏻❤️
    Sunflower čestitam na dečkiću 💙 🎉 🥳 🩵ja imam užasan strah od tog da beba spava s nama u krevetu, ja se stalno vrtim i bojim se da ne bi legla na bebu, zbog toga bi izbjegavala, ali nikad ne reci nikad🤭🙈❤️😘
    Zmajja čula sam za tu knjigu, nisam znala da postoji i u obliku aplikacije. Hvala na tome❤️😘
    Bonnie baš mi je žao što ti je tako loše bilo😔drago mi je da je nalaz uredan ❤️😘🎉
    Tea nadam se da će početi jesti i da ćeš dobiti dobar savjet🤞🏻🍀❤️😘
    Kuglice drago mi je da je malac tako aktivan, čestitam na dečkiću 💙 🎉 ❤️ 
    Želja žao mi je, držim 🤞🏻za brz oporavak 🍀❤️😘
    Nola jel mora biti med od kadulje ili može biti i neki drugi med?
    20' drago mi je da je nalaz uredan 💪🏻❤️🎉
    Melodie super da je na kraju uredan nalaz💪🏻❤️🎉
    Franka drago mi je da je sve u redu. Zašto moraš taj nalaz ponavljati? Ja to nisam radila, a imam mačku doma. Mislite li da bi trebala pitati gin. za to? Ni mačak mi nije testiran koliko ja znam, ali je isključivo kućni mačak...i mene zanimaju ista pitanja, mene je strah, ali znam da mora iz mene izaći kako god pa se tako tješim🤣❤️🤭😘
    Cure od kuda ste i u kojoj bolnici mislite roditi? Ja sam iz Zagreba, ali mislim da ću ići u Zabok, nisam još sto posto.🤭❤️😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.