Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Senii hvala na odgovoru❤️, moram cekati do ponedjeljka da viidimo sto ce biti sa nalazima
    Tratinčica a da moze biti da je reakcije zbog prevelike kolicine secera, jesi ti dobila nalaze jel sve u redu? 🥰
    Kuglica22 cestitke za pisonju🤗😍

    Dobila sam nalaze isti dan popodne. Sve je dobro 🤗🤗
    ---
    Tea - za jelo u vrtiću...mi imamo obrnut slučaj. U vrtiću jede sve bez izbiranja i ostavljanja, ne buni se za ništa. Kod kuće su to muke s jelom. Od djeteta koje je jelo apsolutno sve, još ja uvijek neke zdrave kombinacije, ovo ono do djeteta koje ne želi skoro ništa. Ovaj mjesec pauze u vrtiću (kolovoz) ja nemam pojma na čemu je on uopće živio. Jedva sam čekala da krene u vrtić i napokon se najede 😅😅
    ---S obzirom da je tvoj dječak tek pošao u vrtić, možda je to što ne želi jesti neki njegov način negodovanja i pobune. Jer nakon cijelog vremena kod kuće s vama, u poznatoj okolini odjednom je bez vas, među hrpom djece. Nove rutine i pravila koje mora slijediti. Još je on u procesu prilagodbe. Sigurno će se s vremenom naviknuti i jesti kad vidi druge kako jedu.
    Ako nema problema sa probavom, pojede barem neki obrok ne bih se zasad brinula puno. Nadoći će on 🤗🤗

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

  • Želja00

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam pitanje nevezano za trudnocu.Dijete mi je pozitivno na koronu evo drugi dan temp, sad i pojava i kasalj kad lezi. Imate li kakav savjet kako im olakšati, od doktora nismo dobili nista. Rečeno da inhaliramo i skidamo temperaturu

    👩‍🦰30👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel5/2023 baby girl

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Sunflower čestitke na dečkiću!💙🥳 baš mi je lijepo pročitati to da spavate s klincima ii da čekate četvrto dijete, pretpostavljam da je sve u malom prstu kod vas već što se tiče hendlanja beba, pa mislim da vam ni ne treba posebna priprema. I da baš budete tim vi i curka uz sve muške, ali i ona bude čuvana, mažena i pažena od strane braće 🥰
    moja želja je velika obitelji i već nagovaram muža na treće dijete iako mi je teško pala ova trudnoća na psihu, s malim sam bila puuuno stabilnija emotivno.🤣
    Pale nema na čemu 🤗 vidim da i druge mame preporučaju next to me, ma mislim da nemrete fulati s tim kak god ispalo s dojenjem..
    Bonnie ne mora biti da će rezultati biti loši, nije bajno da vam je pozlilo ali u svakom slučaju bolje da saznate sada nego kasnije, zato i rade to testiranje. Držim fige❤️
    Kuglica čestitke na dječaku 💙🥳 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Želja mi smo Non stop difuzer imali uključen, uz krevet gdje je ležao, koristili smo eterična ulja oshandi marke, imaju mikseve za lakše disanje. Našem doduše nije na pluća sjela nikad tj nije kašljao ni prvi put kad smo prolazili ni drugi. Kad kašlje inače koristim med s kaduljom u kojem mi je fermentirao cesnjak. Ogulite pola glavice ćešnjaka i utopite u med. Držite u staklenoj teglici poklopljeno negdje u ormariću. Nas to kroz zimu spašava što se kašlja tiče. Starinska metoda i najučinkovitije što sam probala, baš se držim tog ko pijan plota. 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • 20’

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Bonnie9 kakvi su ti nalazi OGTT-a na kraju? Evo ja ga nas radila, nije mi bilo loše, samo mi je ta tekućina teško sjela na želudac. Nalazi su mi uredni 🙃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.