Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Ok, onda mi nije oko zapelo krivo. Cubex Balios će bit.

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Mi se danas druzili sa pisonjom, ponosno je rasirio nogice dok stoji na glavi, tata je bio jako ponosan 😅. Sve je super i ogranicila mi je radne sate na 4h dnevno, sto me jako raduje jer sa migrenom i isijasom mi je bilo previse. 
    Mi smo uzeli Cybex Priam Premium 3 u 1 i super izgledaju, ali nemamo iskustva 😅.
    Pocela sam i osjecati bebu, najdivnijinosjecaj definitivno ❤️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Pošaljem novi popis samo da ga sklepam. 😊
    Čestitke svima na dobrim pregledima, nek ste vi i bebice dobro!! 💝 Sretno na OGTT curama koje idu, mene moj čeka sljedeći tjedan. 🫠
    Mi ćemo isto uzeti cybex balios s lux, njih sam odabrala nakon mukotrpnog istraživanja i po preporukama svih koji ih imaju.  Dajte mi molim vas recite jesu rabljena kolica iz 7/22 prestara? Sad sam naletila na njih po smiješnoj cijeni, super su očuvana, sve izgleda dobro, ali nisam pametna baš 🫣

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Pake

    Pošaljem novi popis samo da ga sklepam. 😊
    Čestitke svima na dobrim pregledima, nek ste vi i bebice dobro!! 💝 Sretno naOGTTcurama koje idu, mene moj čeka sljedeći tjedan. 🫠
    Mi ćemo isto uzeti cybex balios s lux, njih sam odabrala nakon mukotrpnog istraživanja i po preporukama svih koji ih imaju. Dajte mi molim vas recite jesu rabljena kolica iz 7/22 prestara? Sad sam naletila na njih po smiješnoj cijeni, super su očuvana, sve izgleda dobro, ali nisam pametna baš 🫣

    I moja su tako, ako ne i malo starija, ja isla gledati i sve detaljno probali i meni se cini skroz okay, a posebno ako su po dobroj cijeni, uvijek se da novi dio neki kupiti ako zafali.


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Zimske bebe - termini poroda ☃️
    .
    STUDENI ❄️
    Senci_i 12.11.2024., dečko
    .
    PROSINAC ❄️
    Tratinčica12 05.12.2024., dečko
    franka007 07.12.2024., curica
    šareni_oblak 14.12.2024., curica
    nola95 17.12.2024., curica
    zmajja 24.12.2024., curica
    Teab1 29.12.2024., curica
    .
    SIJEČANJ ❄️
    Bonnie9 07.01.2024., curica
    20' 09.01.2024., čekamo spol ✨
    Pake 10.01.2025., curica
    Hypnoticpoison 12.01.2025., curica
    seniiii 17.01.2025., curica
    nyssa_ 20.01.2025., dečko
    Hoya 27.01.2025., curica
    .
    VELJAČA ❄️
    Leona89 06.02.2025., čekamo spol ✨
    Darli 07.02.2025., curica
    Lusylu 08.02.2025., dečko
    BikMik 17.02.2025., dečko 
    .
    ✨ TERMIN PREGLEDA ✨
    franka007 - 20.09.
    šareni_oblak - 23.09.
    20', Leona89 anomaly - 25.09
    Senci_i - 26.09.
    nyssa_ - 27.09.
    Leona89 - 02.10.
    nola95 - 04.10.
    Bonnie9 - 08.10.
    BikMik - anomaly 07.10.
    Pake, seniiii, zmajja - 09.10.
    Teab1 - 15.10.
    HypnoticpoisonLusylu - 16.10.
    hoya - 17.10.
    Tratinčica12 - 23.10.

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    BikMik hvala ti, pogurala si me da ih uzmem i dobro da jesi jer na kraju žena poklanja još 100 stvari uz njih od gnijezda i vage do kadice i izdajalice. 😀 Tako da eto, danas sam sretna 🥰
    Bonnie9, 20' kod vas u terminu mi se potkralo 24 umjesto 25, ali budem promijenila kad ću slati novi popis. Nadam se da ćete brzo saznati spolove 🤞🏻🤞🏻

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Lusylu

    Lusylu

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    BikMik

    Mi se danas druzili sa pisonjom, ponosno je rasirio nogice dok stoji na glavi, tata je bio jako ponosan 😅. Sve je super i ogranicila mi je radne sate na 4h dnevno, sto me jako raduje jer sa migrenom i isijasom mi je bilo previse.
    Mi smo uzeli Cybex Priam Premium 3 u 1 i super izgledaju, ali nemamo iskustva 😅.
    Pocela sam i osjecati bebu, najdivnijinosjecaj definitivno ❤️

    Hej BikMik tebe znam sa teme lovci na ovulacije i pratila sam tvoju pricu, bas mi je drago da trudnoca odlicno napreduje! 
    Ja sam isto sto puta mirnija otkad svog djecaka osjecam svaki dan, stalno se javlja i bas je predobar osjecaj!
    Ne znam kako vama al cim muz pokusa taknit trbuh odmah prestane sa boxanjem😂
    Ja nisan ni pocela gledat kolica i nemam pojma koja su dobra? A tek sam pocela po internetu gledat robicu i te stvari a u kolica i to se uopce ne razumjem.. krevetic kao znam sto mi se svida (oni sta se šire 3u1, 5u1. Al ne znam jel bolje kupiti nesto prakticnije..
    Ja nemam jos jasan stav jesam li za to da bebu stavljam sa nama ili da je odvajam nekako dvoumim se vidim prednosti i nedostatke jednoj i drugoj metodi. Kako vi planirate?

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Lusylu

    BikMik

    Mi se danas druzili sa pisonjom, ponosno je rasirio nogice dok stoji na glavi, tata je bio jako ponosan 😅. Sve je super i ogranicila mi je radne sate na 4h dnevno, sto me jako raduje jer sa migrenom i isijasom mi je bilo previse.
    Mi smo uzeli Cybex Priam Premium 3 u 1 i super izgledaju, ali nemamo iskustva 😅.
    Pocela sam i osjecati bebu, najdivnijinosjecaj definitivno ❤️
    Hej BikMik tebe znam sa teme lovci na ovulacije i pratila sam tvoju pricu, bas mi je drago da trudnoca odlicno napreduje!
    Ja sam isto sto puta mirnija otkad svog djecaka osjecam svaki dan, stalno se javlja i bas je predobar osjecaj!
    Ne znam kako vama al cim muz pokusa taknit trbuh odmah prestane sa boxanjem😂
    Ja nisan ni pocela gledat kolica i nemam pojma koja su dobra? A tek sam pocela po internetu gledat robicu i te stvari a u kolica i to se uopce ne razumjem.. krevetic kao znam sto mi se svida (oni sta se šire 3u1, 5u1. Al ne znam jel bolje kupiti nesto prakticnije..
    Ja nemam jos jasan stav jesam li za to da bebu stavljam sa nama ili da je odvajam nekako dvoumim se vidim prednosti i nedostatke jednoj i drugoj metodi. Kako vi planirate?

    Da da, sjecam se, hvala ti 🤗❤️. Ja cu dobiti onaj lrevtic na tockice koji cu pricvrstiti kraj sebe na krevet, najvise sam preporuke za to dobila.


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar nicaivo

    nicaivo

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Pake mogu i ja na popis? 😃
    Termin mi je 26.2., a čekamo malu curicu 🩷🎀
    Idući pregled mi je anomaly scan, 9.10.
    ——————————————————————
    Ja sam isto dobila jako puno preporuka za Cybex Balios S Lux, pa isto planiramo uzeti takva kolica, samo se još dvoumim za boju. Inače, ne znam kako vi, ali ja još uvijek nisam kupila ništa za bebicu. Mislim da ću početi negdje iza 25og tjedna.


    👩🏽31 👨🏻33
    2x - IUI ❌
    1. IVF - 02/2024 ❌
    2. IVF - 04/2024 - tri blastice, ET 1 ❌, 🧊2
    Histeroskopija 05/2024 ✅
    3. FET - 06/2024 ➕, Panorama Low Risk 🎀🩷

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    LusyLu Nama je odgovaralo da je beba s nama u sobi. S njim sam koristila next to me krevetić dok je bio novorođenče i to se nastavilo na kinderbet koji smo postavili uz naš krevet bez ogradice s te strane. Ako planiraš dojiti puno je jednostavnije bebu imati uz sebe. Da ne spominjem one strahove oko toga “diše li” i “jel živa” 😅 sve je puno lakše provjeriti dok je beba udaljena za dužinu ruke od vas hehe nakon mj dana kad je mužu i meni popustila anksioznost znali smo ga staviti između nas, visoko, u razini naših glava, da ga slučajno ne bi poplunom pokrili..i tako smo dosta dugo spavali jer je bilo lijepo ..mi smo prakticirali i to da se ja izdojim kroz dan za prvo noćno hranjenje ili zadnje jutarnje, ovisi kak bi se dogovorili, koje bi moj muž preuzeo tako da mogu odspavati u komadu par sati.. to nam se pokazalo kao jako uspješna metoda. Kažem, sve je bilo vrlo lako zbog toga što je bio uz nas, a da je spavao u kreveticu ili kolijevci pa sam morala ustajat za svako hranjenje, presvlačenje, mislim da bi mi se puno odužio oporavak. Ovaj put smo dobili na poklon jednu divnu kolijevku/košaru kojoj sam dala sašiti novo ruho. Na kotačima je i u razini kreveta isto, tako da će mala princeza baš imati krevet iz bajke. 😍 Da ju nismo dobili koristila bih opet “next to me” krevetić, zašto mijenjati ak je provjereno dobro bilo prvi put.😊 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.