Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Pake drago mi je da si svasta nesto dobila😍 uzivaj. 
    Kamo srece da smo se 20’ i ja ‘24 porodile mozda bi sad druga bebica bila na putu😂
    BikMik drago mi je da je sa pisonjom sve u redu😀🤍
    Lusylu moja bebica podivlja kad muz takne trbuh ili kad nesto govori bebici😃to mi je preslatko🥰 cak i vise nego kad je ja mazim😃

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Lusylu pošto ću biti sama s bebom nakon prva 3,4 tjedna planiram da bude sa mnom u sobi. Jedino sam mislila odmah uzeti normalan krevetić da ne moram kasnije razmišljati i uzimati novi.  Možda bi bila u drugoj sobi da mi je muž tu, ali ovako si pokušavam olakšati koliko mogu, pogotovo oko ovoga kaj nola95 spominje, razno razni strahovi, dojenje ako bude uspješno, presvlačenja itd.
    nola95 dokad si koristila taj next to me krevetić? 
    Prošli put kad je bio doma uspio ju je osjetiti pa se nadam da će se nastaviti tako i kasnije 😊
    Što se kolica tiče, preporučam ti da si uzmeš jedno popodne kad budeš imala vremena i malo prozujiš po forumima i usporediš kolica koja se najčešće spominju, dosta ovisi i o vašim mogućnostima. Ja sam se osobno dvoumila između cybex balios s lux i joolz aer+, odlučila se za cybex na kraju. 
    nicaivo naravno da ću te staviti 😀 Mi smo se opremili sa svom robicom, danas sam se dogovorila za kolica. Sljedeći su krevetić i komoda, a muž polako vani kupuje stvari za njegu. 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Hvala Bonnie9, baš me to danas dignulo tako da sam cijeli dan dobre volje napokon. Hahaha eto taman da vas odmah potaknem na razmišljanje o drugoj bebi 😂 kod mene je već sad veto na buduće trudnoće i bebice🫣

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar nicaivo

    nicaivo

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Ja sam u ovoj grupi možda čak i zadnja s terminom tako da ste vi već sve prošle moje tjedne. Zanima me, kada ste počele osjećati bebu? Pročitala sam da može biti bilo kada između 16. i 24. tjedna. Ja sam sada 17-i tjedan i trudim se osluškivati svoje tijelo, ali ništa se ne događa 🫣🫣 bas sam nestrpljiva 🤗🤗


    👩🏽31 👨🏻33
    2x - IUI ❌
    1. IVF - 02/2024 ❌
    2. IVF - 04/2024 - tri blastice, ET 1 ❌, 🧊2
    Histeroskopija 05/2024 ✅
    3. FET - 06/2024 ➕, Panorama Low Risk 🎀🩷

  • hoyaa

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    nicaivo

    Ja sam u ovoj grupi možda čak i zadnja s terminom tako da ste vi već sve prošle moje tjedne. Zanima me, kada ste počele osjećati bebu? Pročitala sam da može biti bilo kada između 16. i 24. tjedna. Ja sam sada 17-i tjedan i trudim se osluškivati svoje tijelo, ali ništa se ne događa 🫣🫣 bas sam nestrpljiva 🤗🤗

    Ja sam negdje sa 17+3 osjetila prve mjehuriće, tj. vise su bili kao trzaji misica. Tako je bilo par dana, mozda tjedan, a od onda redovito osjetim, nakon tjedan je i muz poceo osjecati s vanjske strane. Ali sve je to individualno, doci ce :)

  • hoyaa

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    E da, u pocetku sam osjetila samo kad sam lezala na ledjima i bila jako mirna, sad vec osjetim i kad sjedim i ponekad i u pokretu

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Nicaivo ja sam negdje oko 18og tjedna nesto kao trzaji misica ali samo dok sam lezala na leđima i bila jako jako mirna, tako je bilo 10 dana i onda su krenuli malo jaci pokreti, a oko 20og tjedna i muz osjeti s vanjske strane. Najjaci pokret do sada mi je difintivno bio nakon sto sam pojela burek😃 vidim da se puno vise mice kad jedem slano haha

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Prvi put neke čudne senzacije tako oko 17tt, a pravi udarac rekla bih oko 19tt. Od 20tt ju redovno osjetim, sad se već vide i osjete udarci na van. Bude došlo, nekome dođe ranije, nekome kasnije, ali doći će 🥰

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    Pake ne mogu se točno sjetiti koliko smo ga koristili jer smo preselili u Pulu i za ovdje uzeli kinderbet. Tad smo ostavili taj next to me u Zagrebu jer smo živjeli malo tu malo tamo, tak da kad god smo išli te prve dvije god za zg spavao je u njemu i dalje.🙈Može se koristit dok god ga ne preraste dijete, ima ograničenje do 10 kg ja mislim, a taman se to poklopi s dužinom djeteta pa mu nit nije udobno za ispružit se..Preporučam da ga polovnog tražite jer to je tip “proizvoda” kojeg se jako malo koristi, pa ako je korišten za jedno dijete prije neg ste ga kupili stvarno bude ko nov. Tak je kod nas bar bilo. Sad ga prijateljica koristi za svojeg malca i isto nema nikakvih problema sa stabilnosti il čvrstoćom. 🙂 Taj naš je bio “freeon” marke al vidjela sam da ima i drugih next to me opcija. 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Bok, evo i mene nakon nekog vremena!
    Mi smo na zadnjem pregledu otkrili da nam stize deckic 😇
    Tako da kod nas sada raspored sljedeci: decko, decko, cura i opet decko 😁
    Decki vode uvjerljivo... malo mi "zao" da curka nece dobiti sestru jer vidim koliko se moji stariji decki odlicno slazu, ali s druge strane mi je i drago kaj ona ostaje jedina curka, nas dvije kao neki mali zenski tim sa svim deckima oko nas 😁
    Ugl mozete zapisati za listu, termin 22.2., decko, a sljedeci pregled 8.10. 😊
    Ja jos nisam nista pocela kupovati, a ni previse gledati, nekako sam na sto drugih strana pa nikako da se primim toga 🙈
    Kupila par kompletica na snizenju u C&A i to je to... a bas mi dosta toga treba. Kako je zadnja bila curka, sve ove muske stvari sam vec podijelila frendicama koje su trebale... tako da doslovno nemam nista osim kolica 😅
    Vec sam pisala da imamo Joolz Hub i ja sam super zadovoljna! 
    Veselim se shoppingu za bebu kad ozbiljnije krene 🤩
    Od frendice cu za prve mjesece posuditi next to me, a onda kad se krene ustajat i postane opasan prebacujemo ga u krevetic, neki Ikein, oko toga necu puno filozofirati 😅
    Nasa djeca su ugl spavala s nama u krevetu od pocetka, ugl jer mi je tako bilo lakse zbog dojenja tako da vjerujem sa ce i sad biti slicno 😁 Krvetic sam vise koristila za dnevna spavanja i ono prvo vecernje dok i ja sama ne bi otisla u krevet... tako da mi nekako nismo puno korisitili krevetice iskreno. Ali neke moje frendice su korisitile iskljucivo krevetice, beba nikad u krevetu s njima, neke kao i mi vecinom s bebom u krevetu... iskreno mislim da cete najbolje procijeniti tek kad se beba rodi kako vama odgovara i kako se najsigurnije osjecate. Ja sam s prvim bila uvjerena da ga nikad necu pustiti u krevet i prvih par mjeseci sam se bas napatila s njegovim spavanjem i nocnim pokusajima vracanja u krevetic nakon dojenja, a onda sam se prepustila carima zajednickog spavanja i preporodila hahha. Kasnije vise nisam ni pokusavala ostalu djecu vracat u krevetic 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.