Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zmajja

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja se slazem sa Sunflower. Najbolje je nista ne planirat 😂 bebe imaju svoju volju a najlakse je svima kad su sretni 😂 
    Mi smo koristili next to me krevetic prva 4mj i onda je bila s nama u krevetu. Krevetic standardni smo imali i nikad koristili. S 2.5god se prebacila sama u svoju sobu. 
    Za kolica, i ja sam cula samo dobro za Cybex Balios S Lux. Mi imamo Uppababy Vistu i jako smo zadovoljni njima jedino sto mi je zamjerka na njima sto sjedalo ne ide u skroz lezeci polozaj vec ima onaj L oblik. 
    E i toplo bi preporucila knjigu ili jos bolje aplikaciju The Wonder weeks koja vam objasnjava skolove u razvoju djeteta i zbilja pomogne da ne poludite 🙈

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Hvala nola95, gledala sam ih malo nakon što se potegnula tema i sad se meni čine kao dosta dobra opcija za tih prvih par mjeseci. Rekla sam mužu da ih škicne pa ćemo vjerovatno uzeti. 😀
    Sunflower!  čestitam na dečku, ostajete blažene među muškarcima 😊
    zmajja slažem se, isto sam dobila preporuke od par frendica koje su koristile.
    franka007 javi kako je prošao pregled, sretno!! 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Mi smo uzeli kolica Nuna triv next. Kumovi ih imaju i toliko su kvalutetna i lagana, zauzimaju malo prostora kad se sklope, da smo se odmah odlucili za njih i nismo ni gledali druga. Jos cemo od kume dobiti i kosaru za njih pa ne moramo dodatno trositi na to.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.