Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Mogu i ja na listu? Termin: 09.01.2025. 🤍 spol ne znamo točno 🙈

  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bonnie9, kod tebe je još uvijek vjerojatno curica? 😅 ja imam pregled sljedeći tjedan, s točno 25tt. A prekosutra radim OGTT 😇 
    Mi od većih stvari imamo sve ili ćemo posuditi od prijatelja, kupit ćemo uglavnom sitnice.

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 628

    Prijavi adminu

    🍀Cure drage čitam vas, ali nikako napisati nešto😅
    Što se tiče spavanja, napokon sam nabavila trudnički jastuk, nekako mi je nespretan, ali lijepo zaspem s njim na lijevom boku, za desni bok imam mali jastučić koji gurnem između koljena. Dosta se okrećem, pa se znam probuditi i na leđima i bez ijednog jastuka 🤣 Također znam imati nesanicu i zadnja dva tjedna me budi glad ujutro 😅
    🍀Dobrodošle nove cure, čestitam i sretno, neka vam trudnoće budu mirne i uredne☺️🍀🤞🏻❤️🥰 
    🍀Čestitam svima na dobrim pregledima, neka se tako i nastavi dalje❤️a vama koje imate boljke, suosjećam i držim fige da što prije bude sve ok🥰🍀🤞🏻❤️
    Darli tebe pamtim sa druge teme, dobrodošla i ovdje☺️meni je termin dan prije tebe, pratimo se, urednu i mirnu trudnoću ti želim❤️ Mislim da ne moraš brinuti zbog mjera, meni je isto bilo par dana razlike na jednom pregledu, ako dr nije ništa rekao, sve je ok 🥰meni su rekli da se računa dva tjedna od aspiracije, ako na to misliš. Meni je bila npr.16.05. znači od 02.05. se računa da sam trudna, što je 16.05. bilo dva tt i tako mi je ginekologica dalje računala ☺️
    Nyssa i ja sam to pitala kad sam se priključila, ali nisam dobila odgovor. Meni bi baš bilo fora da vodimo neku listu kako bude i na drugim temama ☺️
    👣Termin: 06.02., spol još ne znamo, nadamo se da ćemo ga saznati na sljedećem pregledu koji je 25.09.- anomaly scan- idemo privatno, samo da još beba surađuje taj dan, a sljedeći iza toga je pregled kod soc.ginekologa 02.10.❤️🥰🤞🏻🍀ja sam počela u 16tt osjetiti balončiće, tako je bilo i u 17tt, a u 18tt sam počela osjetiti prve prave pokrete i od tada svaki dan osjetim bebicu par puta, stvarno prekrasan osjećaj😍❤️
    Pake dapače, ako ti se da raditi listu i update-ati ju bilo bi super, lakše ćemo se pratiti i podržavati ❤️
    🍀Mi ćemo većinu stvari naslijediti, kupit ćemo jaje i komodu od većih stvari. 
    Tea brz oporavak malenom🍀🤞🏻❤️
    Tratinčice, Šareni oblak, Tea, 20' sretno s OGTT - om da nalaz bude dobar🍀🤞🏻❤️
    Svima sretno i dalje, tipkamo se❤️❤️☺️😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • hoyaa

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Bas mi se cini da nas je punooo u zadnje vrijeme, sto je odlicno! 😊 Dobrodosle sve nove curke i da nam svima ostatak trudnoce prodje sto brze i mirnije!
    Ja sam bila na pregledu jucer, kratko je trajao, dr je pogledao nalaz s anomaly scana, pogledao kratko na uzv, poslusao srce, curka spavala 😁 napravio mi je papu i to je to. Za sad je sve okej. Sljedeci pregled mi je 17.10. i mislim da ce me onda slati i na ogtt 🙈

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    20’  a da ja sam jos uvijek pod “vjerojatno” 😃… na zadnjem pregledu je ponovo bio drugi doktor koji je na moje pitanje o spolu i o tome da ne znam tocno samo odgovorio pa mozda je a mozda i nije… nece biti nista trece🤷🏻‍♀️
     nije se trudio ni da lijepo pogleda samo je sekundicu vidio bebicu i kaze dobro je mice se… sada cekam taj iduci termin pa da vidimo da li cemo tada znati 100%
    Ja imam isto ogtt sutra i mogu reci da se uzasavam toga 😬
    Nadam se da ces na iducoj kontroli saznati paa da i ti i ja budemo mirne haha😃 sretno na ogtt❤️🥰
    Teab1 drago mi je da je malac bolje🥰
    Sencii dobrodosla i sretno🥳🥰
    Sretno svim curama na iducim pregledima i Ogtt-u🥰❤️

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Leona89 Lijepo je i tebe vidjeti na ovoj temi. Po prirodi sam anksiozna pa me stalno nešto brine 😆. Ne znam koliko vama traju pregledi, ali moj ginekolog to proprčka sve doslovno u 5 min., ako ne i manje, kaže da je sve u redu, onda ja dođem doma pa krenem čitati što je napisao pa krene Google. Koma 🤣. Uglavnom sad sam se malo prebacila na proučavanje kolica, krevetaca i ostalog. Nisam ni znala da je to tolika znanost, 2u1, 3u1... Zadnje što mi je zapelo za oko su Cybex Balios S lux kolica, 2u1 ili 3u1 sa jajem. Ima li kod vas nekih preporuka za neke dobre modele? Koji su vaši favoriti?

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta 0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta 0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta 0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta 0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta 0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Tratinčica12

    Pozdrav cure 🌸
    Kod mene je termin: 05.12.2024., dječak, sljedeći pregled 23.10. 🤗
    —-
    Ja upravo na OGTT-u. Sad slijedi čekanje.
    —-
    Dobrodošle nove cure 🌸 mirne i uredne trudnoće želim svima ❤️
    —-
    Mi imamo sve velike stvari od starijeg sina (kolica i jaje, krevetić, baby gym, Ergobaby nosiljku, ručnu izdajalicu). I robicu za prvih par mjeseci.
    Moramo kupiti još jednu komodu za odjeću jer nam kronično fali prostora 😀 kadicu za kupanje (sklopivu ovaj put), gnijezdo za bebe (odlično nam je poslužilo prvih cca 5mj), možda podlogu neku za presvlačenje. Imam i spavaćice za porod. Jučer baš sam u Pepcu naišla na jednu kratkih rukava na kopčanje za 7 eura (poslužit će za rodilište, inače ih ne nosim). Naručila sam električnu izdajalicu prije par dana i Haakaa bubamaru. Mislila sam uzeti i neku novu robicu barem za izlazak da braco ipak ima nešto novo, a ne sve od starijeg brata 🙈🙈

    Tratinčica12 tek kad sam radila popis sam skužila da smo bile zajedno u grupi Jesenske bebe 2021. :) I eto nas sad zajedno na zimskim bebama 2024/25 :) Nadam se da ti je OGTT dobro prošao, mrzim piti onu tekućinu i uopće se ne veselim tome... 
    Ja imam isto više manje sve od starije curke, osim naravno odjeće jer je sad baby boy. :))
    Btw, cure debelo vode naspram dečkića ove zime 🙈


    Naša srećica** 12/2021

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Darli

    Leona89 Lijepo je i tebe vidjeti na ovoj temi. Po prirodi sam anksiozna pa me stalno nešto brine 😆. Ne znam koliko vama traju pregledi, ali moj ginekolog to proprčka sve doslovno u 5 min., ako ne i manje, kaže da je sve u redu, onda ja dođem doma pa krenem čitati što je napisao pa krene Google. Koma 🤣. Uglavnom sad sam se malo prebacila na proučavanje kolica, krevetaca i ostalog. Nisam ni znala da je to tolika znanost, 2u1, 3u1… Zadnje što mi je zapelo za oko su Cybex Balios S lux kolica, 2u1 ili 3u1 sa jajem. Ima li kod vas nekih preporuka za neke dobre modele? Koji su vaši favoriti?

    Darli Ja ću uzeti ta kolica iako imam neka žnj od starije curke. Ali sve moje frendice jako hvala Cybex balios S lux pa ih planiram upecati u West gate na Danima beba. :)


    Naša srećica** 12/2021

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Tratinčica12 tek kad sam radila popis sam skužila da smo bile zajedno u grupi Jesenske bebe 2021. :) I eto nas sad zajedno na zimskim bebama 2024/25 :) Nadam se da ti je OGTT dobro prošao, mrzim piti onu tekućinu i uopće se ne veselim tome…
    Ja imam isto više manje sve od starije curke, osim naravno odjeće jer je sad baby boy. :))
    Btw, cure debelo vode naspram dečkića ove zime 🙈

    Daa, bila sam na Jesenskim bebama 2021 🙈 Promijenila sam nickname, ali mi nije pošlo za rukom ostati anonimna hahaha 😅😅
    ---
    Meni je ginekologica jučer javila da je nalaz OGTT-a uredan. Što se tiče te tekućine, nije mi bio problem popiti. Iako sam se malo plašila jer svi govore da je grozna 🙈 i ta 2-2,5 sata su mi brzo prošla. Taman riješila neke zaostatke poruka, ponijela knjigu i čitala. Tako da mi je i prebrzo prošlo 😅
    ----
    Sretno ostalima na pregledima i OGTT-u 🍀🍀❤️

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

  • Mrvica722

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Darli

    Leona89 Lijepo je i tebe vidjeti na ovoj temi. Po prirodi sam anksiozna pa me stalno nešto brine 😆. Ne znam koliko vama traju pregledi, ali moj ginekolog to proprčka sve doslovno u 5 min., ako ne i manje, kaže da je sve u redu, onda ja dođem doma pa krenem čitati što je napisao pa krene Google. Koma 🤣. Uglavnom sad sam se malo prebacila na proučavanje kolica, krevetaca i ostalog. Nisam ni znala da je to tolika znanost, 2u1, 3u1… Zadnje što mi je zapelo za oko su Cybex Balios S lux kolica, 2u1 ili 3u1 sa jajem. Ima li kod vas nekih preporuka za neke dobre modele? Koji su vaši favoriti?

    Mi ti imamo cybex bailos s lux 3 u 1 vec dvije godine i top su

    Dječak 💙
    Čekamo bebu broj 2.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.