Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Darli

    hoyaa Radila sam NIPT (QUALIFIED) i sve je low risk, uredno. Što se tiče toga je u redu i ništa nije van proporcija, samo kao odgovara kojem danu ranije. Ginekolog nije rekao da je sve uredno, pa se neću opterećivati. Ja sam osobno niža (manja) žena, ne moram roditi najveće dijeteu svemiru. Neke se bebe rode sa 4ipo kile, neke sa 3ipo, poprilična razlika.. Ne znam kako vi druge sa Ivf a stojite sa brojanjem tjedana plus dana?

    Nema potrebe da se brineš, sve je to ok, nekad ni doktori ne izmjere bas precizno, takodjer zavisi i od genetike..  

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Dosta je bilo brige. Doktor je tu valjda da me uputi i kaže ako nešto moram učiniti ili se imam što brinuti.Jeste se počele ili kada se mislite početi pripremati sa opremom za bebu, kolica, kolijevka/krevet, robica, nešto još?

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    nyssa_ drago mi je da si ga napokon osjetila, znam da si ga čekala, budeš ga sad samo sve jače. 😀
    Termin 10.01.2025., curica, sljedeći pregled 09.10.. ako ćete pisati, mogu ja pratiti preglede za ubuduće. 
    Što se opremanja tiče, imamo sve od robice za prvih par mjeseci, kad mi se muž vrati uzet ćemo ormar, krevetić i komodu. Sebi ću polako uzimati stvari kako ih vidim, kolica za black friday, sve ostalo u hodu. 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    vidim nova imena, meni malo ludnica, mali pokupio neku vrticku virozu, gastricka nas salje na bakterioloski zbog stolice, cudaaa,cestitke novim curkama,btw termin 29.12.,sljedeci pregled 15.10. cekamo curku
    puno pusa i nek ste mi dobro 😘

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • hoyaa

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Mi imamo kolica, robicu za prvih mjesec dva i tako još neke sitnice. Komoda je u izradi. Kupujem kako ulovim šta na sniženju.
    Meni je termin 27.1., curica, pregled danas, javim kad će idući 

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Termin 7.1. Kazu i dalje “valjda” je curica, iduci pregled 08.10. 
    Sto se robiice i opreme tice nemam nista tek trebam sve kupovati, cekala sam kraj sezone da mogu sve na miru, jer je bio kaos na poslu😃.
    Teab1 kako je mali? Jel uspio izbacit van? Zelim mu brz oporavak od viroze🫶🏻
    Hoyya sretno danas javi kako je proslo🥰

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 🌸
    Kod mene je termin: 05.12.2024., dječak, sljedeći pregled 23.10. 🤗
    ----
    Ja upravo na OGTT-u. Sad slijedi čekanje.
    ----
    Dobrodošle nove cure 🌸 mirne i uredne trudnoće želim svima ❤️
    ----
    Mi imamo sve velike stvari od starijeg sina (kolica i jaje, krevetić, baby gym, Ergobaby nosiljku, ručnu izdajalicu). I robicu za prvih par mjeseci.
    Moramo kupiti još jednu komodu za odjeću jer nam kronično fali prostora 😀 kadicu za kupanje (sklopivu ovaj put), gnijezdo za bebe (odlično nam je poslužilo prvih cca 5mj), možda podlogu neku za presvlačenje. Imam i spavaćice za porod. Jučer baš sam u Pepcu naišla na jednu kratkih rukava na kopčanje za 7 eura (poslužit će za rodilište, inače ih ne nosim). Naručila sam električnu izdajalicu prije par dana i Haakaa bubamaru. Mislila sam uzeti i neku novu robicu barem za izlazak da braco ipak ima nešto novo, a ne sve od starijeg brata 🙈🙈

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

            ❄️ZIMSKE BEBE❄️:
    PROSINAC ⛄:

    Tratinčica, 5.12.2024., dječak
    Teab1, 29.12.2024., djevojčica
    SIJEČANJ❄️:
    Bonnie9, 7.1.2024., djevojčica
    Pake, 10.1.2025., djevojčica
    Seniiii, 17.1.2025., djevojčica
    Nyssa_, 20.1.2025., dječak
    Hoya, 27.1.2025., djevojčica
     
     
    🍀Termin idućeg pregleda🍀
    Hoya - 18.9.
    Nyssa_ - 27.9.
    Bonnie9 - 8.10.
    Pake - 9.10.
    Seniiii - 9.10.
    Teab1 - 15.10.
    Tratinčica - 23.10.Evo cure javljajte pa ću updateat. Pake, dapače, možeš preuzeti :))


    Naša srećica** 12/2021

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Termin: 14.12. 
    Slijedeći pregled: 23.9.
    Spol: vjerojatno curica 😅🙈
    .
    Ja sam isto upravo na ogtt, jedva čekam jesti i piti, popiti kavu. Još sat vremena čekam.
    Od opreme trebamo kupiti novo jaje i novi madrac. Sve drugo imamo. Kupila sam nova kolica, koja su u biti kišobran kolica, najlakša koja postoje (ili među najlaksima). Mogu biti 3u1,kosaru sam uzela, još jaje i adapteri da mogu na kolica. Ako bude curica, imamo odjeće od starije, kupit ću samo za izlazak iz bolnice. Ako je dečko, čeka me shopping 🙈
    .
    Dobrodošle nove cure! Drago mi je da nas je sve više 🥰 

  • hoyaa

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Termin 7.1. Kazu i dalje “valjda” je curica, iduci pregled 08.10.
    Sto se robiice i opreme tice nemam nista tek trebam sve kupovati, cekala sam kraj sezone da mogu sve na miru, jer je bio kaos na poslu😃.
    Teab1kako je mali? Jel uspio izbacit van? Zelim mu brz oporavak od viroze🫶🏻
    Hoyya sretno danas javi kako je proslo🥰

    hvala ti 🥰, hocu, iako ne ocekujem nista uzbudljivo jer sam obavila anomaly privatno prije tjedan dana pa ce gin vjerojatno to samo pogledati, trebala bih raditi briseve i papu, ali sam u subotu stavila zadnju vaginaletu pa ne znam jel to moze utjecati na nalaz, vjerojatno cu morati pricekati jos.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.