Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Mrvica722 mislim da je to normalno imala sam i ja prije nekoliko tjedana pa me proslo i opet se pojavilo…
    Pake nadam se da ce biti sve u redu🫶🏻 ako se ne varam tvoj ginekolog je jedan od onih “cudaka” tak da se ne brini toliko samo miruj i mozda ne bude nista od toga sta je on rekao. Meni su svasta nesto neki rekli ( u mom timu bez nositelja ) pa nista od toga nije bilo. Samo miruj i lagano bit ce sve u redu

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage moje, dugo tu sam iščitavala samo temu "Potpomognuta oplodnja". Evo me napokon tu. Moja curica bi trebala stići oko 7.02.25. Vidim da mnoge od vas osjećaju neka zatezanja, grčiće, pritiske i sl. pa mi je lakše kad to pročitam jer i sama osjećam slično. Mi koje dolazimo s IVF-a smo posebno osjetljive na sve, jučer sam imala ultrazvuk, curka mjeri 19 tjedana, iako bi trebala po transferu embrija biti 19+5. Ginekolog nije puno pažnje tome obraćao, kaže da je sve uredno. Pretpostavljam da vi koje ste začele prirodno ne gledate to baš tako u dan kao mi iz IVF-a. Ne znam ima li nekih iskustava s vaše strane sličnih?

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta 0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta 0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta 0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta 0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta 0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Hvala seniiii!
    Bonnie9 ne varaš se, točno je tak 😂. Drag čovjek, ali niš više od toga. Stvarno izbjegavam paničariti oko bilo čega i mogu podnijeti bolove, ali ovo je baš drugačije. Hvala ti! 💝
    Darli čestitam i nek sve bude dobro!! Osobno pratim u dan preko aplikacije, kad me netko pita koliko sam trudna uvijek kažem tjedan i dan. 😊

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Darli

    Drage moje, dugo tu sam iščitavala samo temu "Potpomognuta oplodnja". Evo me napokon tu. Moja curica bi trebala stići oko 7.02.25. Vidim da mnoge od vas osjećaju neka zatezanja, grčiće, pritiske i sl. pa mi je lakše kad to pročitam jer i sama osjećam slično. Mi koje dolazimo s IVF-a smo posebno osjetljive na sve, jučer sam imala ultrazvuk, curka mjeri 19 tjedana, iako bi trebala po transferu embrija biti 19+5. Ginekolog nije puno pažnje tome obraćao, kaže da je sve uredno. Pretpostavljam da vi koje ste začele prirodno ne gledate to baš tako u dan kao mi iz IVF-a. Ne znam ima li nekih iskustava s vaše strane sličnih?

    Čestitke draga Darli! Nek je sa srećom i uživaj u trudnoći maksimalno :*
    Drage cure, ne znam dal koja ovdje vodi evidenciju/popis pregleda, spola, termina, ali mislila sam da bismo mogle to napisati u nekom postu da vidimo malo kakvo nam je stanje što se datuma i spolova tiče. :)
    Evo ja ću krenuti: 
    Termin: 20.1.2025., dečko ♂, slj. pregled 27.09.Poz svima, budite dobro! ja sam tek neki dan osjetila svog malca, sve baš jako lagano, ali bar nešto. :)


    Naša srećica** 12/2021

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Darli

    Drage moje, dugo tu sam iščitavala samo temu "Potpomognuta oplodnja". Evo me napokon tu. Moja curica bi trebala stići oko 7.02.25. Vidim da mnoge od vas osjećaju neka zatezanja, grčiće, pritiske i sl. pa mi je lakše kad to pročitam jer i sama osjećam slično. Mi koje dolazimo s IVF-a smo posebno osjetljive na sve, jučer sam imala ultrazvuk, curka mjeri 19 tjedana, iako bi trebala po transferu embrija biti 19+5. Ginekolog nije puno pažnje tome obraćao, kaže da je sve uredno. Pretpostavljam da vi koje ste začele prirodno ne gledate to baš tako u dan kao mi iz IVF-a. Ne znam ima li nekih iskustava s vaše strane sličnih?

    Dobrodosla ❤️! Sve te razumijem, jos sam ja u Njemackoj, oni nista ne komentarisu, samo kazu ok niti kazu mjere ni nista, pa placam privatnika kad odem dole da sve izmjeri i utjesi me. Vjerujem da je kod tebe sve ok, jer nekad se to racunanje u sistemu zezne za par dana kod nas MPO cura, jer nije isto od orvog dana menstruacije i dana transfera. 


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • hoyaa

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Darli

    Drage moje, dugo tu sam iščitavala samo temu "Potpomognuta oplodnja". Evo me napokon tu. Moja curica bi trebala stići oko 7.02.25. Vidim da mnoge od vas osjećaju neka zatezanja, grčiće, pritiske i sl. pa mi je lakše kad to pročitam jer i sama osjećam slično. Mi koje dolazimo s IVF-a smo posebno osjetljive na sve, jučer sam imala ultrazvuk, curka mjeri 19 tjedana, iako bi trebala po transferu embrija biti 19+5. Ginekolog nije puno pažnje tome obraćao, kaže da je sve uredno. Pretpostavljam da vi koje ste začele prirodno ne gledate to baš tako u dan kao mi iz IVF-a. Ne znam ima li nekih iskustava s vaše strane sličnih?

    Mislim da je to sve okej dok god je do tjedan dana vise manje, nisu sve bebe iste, neke su manje, neke vece. Ja sam prije tjedan dana bila na anomaly scanu i prema mjerama glave, trbuscica i natkoljenice je gestacijska dob bila 19+6, a zapravo sam tada bila 20+2. Doktorica to nije ni spominjala, rekla je da mjere odgovaraju gestacijskoj dobi, da su rast i proporcije uredne. Ako niste bili na anomaly scanu jos, vjerojatno ce vam tada potvrditi je li sve uredu za gestacijsku dob :)

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    hoyaa Radila sam NIPT (QUALIFIED) i sve je low risk, uredno. Što se tiče toga je u redu i ništa nije van proporcija, samo kao odgovara kojem danu ranije. Ginekolog nije rekao da je sve uredno, pa se neću opterećivati. Ja sam osobno niža (manja) žena, ne moram roditi najveće dijete u svemiru. Neke se bebe rode sa 4ipo kile, neke sa 3ipo, poprilična razlika.. Ne znam kako vi druge sa Ivf a stojite sa brojanjem tjedana plus dana?

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta 0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta 0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta 0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta 0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta 0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    *mislila napisati: "*ginekolog mi je rekao da je sve uredno" valjda je sve unutar 2 tjedna uredno, koliko sam stigla pročitati..

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta 0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta 0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta 0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta 0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta 0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    nyssa
    Termin:17.01.2025.
    Djevojcica 👧
    Sljedeci pregled: 9.10.2024.Darli
    Dobrodosla 😉

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Darli

    hoyaa Radila sam NIPT (QUALIFIED) i sve je low risk, uredno. Što se tiče toga je u redu i ništa nije van proporcija, samo kao odgovara kojem danu ranije. Ginekolog nije rekao da je sve uredno, pa se neću opterećivati. Ja sam osobno niža (manja) žena, ne moram roditi najveće dijeteu svemiru. Neke se bebe rode sa 4ipo kile, neke sa 3ipo, poprilična razlika.. Ne znam kako vi druge sa Ivf a stojite sa brojanjem tjedana plus dana?

    Ja sam nasla racunicu na netu za ivf i na aplikacijama imala opciju, poklapalo se sa racunicom iz klinike, a privatnim doktorima objasnim da mi je transfer bio 23. Dan ciklusa i sta je klinika izracunala.


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.