Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 630

    Prijavi adminu

    Jako me razveselilo kad sam ju pitala da li i dalje moramo apstinirati kad već nema hematoma, jel možemo barem probati🙈 pa mi je rekla nemojte mi baš visiti sa stropa, bez ludih poza i samo nježno, pa smo se zajedno nasmijale🤣🤣🤣tako da sam od prekjučer izrazito sretna i zadovolj(e)na 🤫🙈🤣🫠 kako su mi bile natečene noge 5,6 dana rekla je da si kupim tlakomjer i svaki dan dva puta dnevno mjerim tlak i zapisujem u bilježnicu i ako bude iznad 140/90 da odem hitno u bolnicu😔nadam se da do toga neće doći i da će sve biti dalje u redu🙏🏻♥️Imate li možda preporuku za Anomaly privatno u Zg-u, vi koje ste bile ili koje ćete tek ići, gdje idete? Da li ste dobile samo slikice ili i DVD?Ljubim vas sve♥️🥰😘😍https://ibb.co/94QGptH ovo je najbolje što sam mogla skrinati iz videa☺️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Lusylu

    Lusylu

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    hoyaa

    Lusylu

    Cestitke svima na pregledima, i cini mi se da svi curke cekaju!
    Ja idem u utorak na privatni pregled pa cu prvi put vidit u 3D i 4D bebu. Jedva cekam! A mozda vidimo i sta nam se skriva curica ili decko🤷🏼‍♀️
    Narucila sam se privatno jer idem malo odmarat 10tak dana, pa cisto da idem bez brige, a redovni pregled mi je kad se vratim…
    Narucila sam jastuk bbhugme pise mi stize krajem sljedeceg tjedna tako da super, jedva cekam da dode jer mi bas treba potpora. Stomak mi se poceo malo po malo vidjeti, kako ide vecer budem vise napuhana. Al koliko sam skuzila to je normalno. A uhvatim se po noci kako stalno zavrsim na ledima, a citala sam da nevalja spavat tako. Da bi se trebali dezat lijevog boka.
    Za izdajalice, pratim.. al koliko sam skuzila bolje sacekat iza pororda ili?
    Ja idem na 4d anomaly scan za 2 tjedna, mozda si trebala pricekati jos koji tjedan pa isto obaviti 4d anomaly, privatnici imaju bolje ultrazvuke. Ali kuzim da hoces biti mirna prije puta.
    Javi kad ti stigne jastuk, nadam se da ces biti zadovoljna.
    Za spavanje na ledjima sam citala da je opasno tek kasnije kad je beba veca i teza pa pritisce neku arteriju, ali kazu da bi to odmah osjetile i da nam nebi bilo udobno lezati na ledjima. Tako da mislim da je okej dok god ti je ugodno spavati na ledjima, kad bude problem, znat ces.

    Ici cu ja i za par tjedana na taj 4d anomaly rekla je cini mi se tamo izmedu 21 i 24 tjedna. Ima jos do toga. Jedva cekam da dode jastuk🙈✌🏻hehe

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    Čestitke svima na dobrim pregledima 🎉💪🩷🩷 i sretno svima koje idu 🍀
    ---
    Ja isto razmišljam ipak o toj Avent jednostrukoj električnoj Premium. 
    ---
    Što se bočica tiče, evo ja iz iskustva d

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Lusylu

    hoyaa

    Lusylu

    Cestitke svima na pregledima, i cini mi se da svi curke cekaju!
    Ja idem u utorak na privatni pregled pa cu prvi put vidit u 3D i 4D bebu. Jedva cekam! A mozda vidimo i sta nam se skriva curica ili decko🤷🏼‍♀️
    Narucila sam se privatno jer idem malo odmarat 10tak dana, pa cisto da idem bez brige, a redovni pregled mi je kad se vratim…
    Narucila sam jastuk bbhugme pise mi stize krajem sljedeceg tjedna tako da super, jedva cekam da dode jer mi bas treba potpora. Stomak mi se poceo malo po malo vidjeti, kako ide vecer budem vise napuhana. Al koliko sam skuzila to je normalno. A uhvatim se po noci kako stalno zavrsim na ledima, a citala sam da nevalja spavat tako. Da bi se trebali dezat lijevog boka.
    Za izdajalice, pratim.. al koliko sam skuzila bolje sacekat iza pororda ili?
    Ja idem na 4d anomaly scan za 2 tjedna, mozda si trebala pricekati jos koji tjedan pa isto obaviti 4d anomaly, privatnici imaju bolje ultrazvuke. Ali kuzim da hoces biti mirna prije puta.
    Javi kad ti stigne jastuk, nadam se da ces biti zadovoljna.
    Za spavanje na ledjima sam citala da je opasno tek kasnije kad je beba veca i teza pa pritisce neku arteriju, ali kazu da bi to odmah osjetile i da nam nebi bilo udobno lezati na ledjima. Tako da mislim da je okej dok god ti je ugodno spavati na ledjima, kad bude problem, znat ces.
    Ici cu ja i za par tjedana na taj 4d anomaly rekla je cini mi se tamo izmedu 21 i 24 tjedna. Ima jos do toga. Jedva cekam da dode jastuk🙈✌🏻hehe

    A onda super! :) 

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Leona89

    Jako me razveselilo kad sam ju pitala da li i dalje moramo apstinirati kad već nema hematoma, jel možemo barem probati🙈 pa mi je rekla nemojte mi baš visiti sa stropa, bez ludih poza i samo nježno, pa smo se zajedno nasmijale🤣🤣🤣tako da sam od prekjučer izrazito sretna i zadovolj(e)na 🤫🙈🤣🫠 kako su mi bile natečene noge 5,6 dana rekla je da si kupim tlakomjer i svaki dan dva puta dnevno mjerim tlak i zapisujem u bilježnicu i ako bude iznad 140/90 da odem hitno u bolnicu😔nadam se da do toga neće doći i da će sve biti dalje u redu🙏🏻♥️Imate li možda preporuku za Anomaly privatno u Zg-u, vi koje ste bile ili koje ćete tek ići, gdje idete? Da li ste dobile samo slikice ili i DVD?Ljubim vas sve♥️🥰😘😍https://ibb.co/94QGptH ovo je najbolje što sam mogla skrinati iz videa☺️

    Ja idem za tjedan i pol u Gineko centar na Crnomercu, kod dr. Ujevic, navodno je ona jedna od najboljih dijagnosticara u RH. A i ginekolog mi je nju preporucio i svi komentari koje sam procitala su bili izrazito pozitivni.

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    Mobitel mi šteka i šalje prije reda 😅😅
    ---
    Ja iz iskustva kažem da ne gomilate jednu vrstu bočica na početku. Možda bebi ne budu odgovarale.
    Ja sam za sina uzela najprije Avent anticolic - nisu mu odg, previše je coktao i gutao zrak. Onda sam uzela Dr.Browns usko grlo anticolic - ista stvar.
    Na kraju smo uzeli MAM s duplim dnom - ostali na njima do kraja. Super je jeo, nije gutao zrak niti coktao. Očito mu je više odgovarao taj plosnati sisač. Prve dvije imaju okrugli sisač. Pa eto čisto informacije iz iskustva 😃

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

  • Oblak

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

     Hvala vam na savjetima za robicu  Ja sam bila na anomaly scanu u Poliklinici Sinteza, sve preporuke. 
     
    Imate li neke preporuke za next2me krevetić?  

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Oblak

    Hvala vam na savjetima za robicu Ja sam bila na anomaly scanu u Poliklinici Sinteza, sve preporuke.Imate li neke preporuke za next2me krevetić?

    Mi cemo uzeti Tutti bambini Cozee krevetic

  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    ima koja dobra dusa prima viaggo sl  jaje da mi slikne kak ide krov, oprala sam i sad ja zmotana neznam vratit 🤦

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Leona89 super da ste bili zajedno i uživali, drago mi je da ste ti i bebica dobro!! I nek si zadovoljna i zadovoljena 😀
    Ja ti isto moram mjeriti tlak 3 puta dnevno tako da držim fige da sve bude okej!! Samo opušteno i smireno, pozitiva 🥰
    Držim fige da na anomalyu saznaš spol 🤞🏻
    Tratinčica hvala! Mislila sam uzeti po 2 za početak po preporukama koje sam dobila :) 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.