Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    zmajja

    Bok cure, i ja bih vam se rado pridruzila u ovoj grupi ako moze!
    Trenutno sam u 24tt,cekamo curku a imamo kuci i 3 godisnjakinju 🩷
    Zasad trudnoca prolazi cak bolje od prve bez ikakvih tegoba sto me cudi jer inace imam problema s donjim dijelom ledja (2iskocena diska) pa sam ocekivala da ce biti bolno no mozda me to tek ceka. 😬
    Vidim pisete o jastucima, ja isto imam bbhugmejos iz prve trudnoce i mislim da se tog jastuka nikad necu rijesit, vrijedi svake lipe!


    Dobrodosla i cestitke! Neka ostatak trudnoce prodje mirno. Bas mi je drago da jos netko dijeli moje odusevljenje tim jastukom! Tesko sam se odlucila na njega zbog cijene, ali nije mi uopce zao :)

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Pake bas mi je drago da je sve dobro proslo😍 i jako si se lijepo odlucila da saznate spol zajedno😍
    Zmajja dobrodosla i cestitke🥰

  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    vidim tema je jastuk,ja isto ko i neko ovdje stavim ukrasni pod sebe i tako ga uvijek nadem na podu 😂,vidim i nova lica, dobrodosla medu nas zimice i nek je ostatak trudnoce uredan 😊
    muz mi je danas reko da se pripremam ko da cu sutra rodit 😅 reko tak se i osjecam 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Nego cure, ima li koja da se muci s alergijama? Meni danas bas podivljala alergija, nisam se nikad testirala ali pretpostavljam da je ambrozija u pitanju jer uvijek nekako krene u ovo vrijeme... smijemo li ista piti? 😫😫
    Nisam jos doktora zvala ali koliko pamtim nema neke pomoci... ili..? 

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Čekamo curku! 💝🌸🥰
    Dobrodošle nove, hvala Bonnie9!!
    Sunflower!  ambrozija je sad da, imam astmu i alergije inače - osjećam da su trenutno još teže, pijem svoju terapiju normalno jer inače ne bih mogla živjeti (uz dozvolu ginekologa). 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    Pake

    Čekamo curku!💝🌸🥰
    Dobrodošle nove, hvala Bonnie9!!
    Sunflower!ambrozija je sad da, imam astmu i alergije inače - osjećam da su trenutno još teže, pijem svoju terapiju normalno jer inače ne bih mogla živjeti (uz dozvolu ginekologa).

    Cestitke na princezi 🥰,nesto nam je puno curka spremno za zimu ili mi se cini? 😁

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Hej cure! Nisam imala mira pa sam otišla privatno pogledati dal je sve okej s mojim malim i ispalo je da je sve super, i da je stvar osjeta pomaka individualna. Sve sam to znala, al kad svi oko mene osjećaju bebu, a ja ne, malo sam postala anksiozna.
    Pake,sretno i javi kako prođe anomaly!
    Što se jastuka tiče, meni stalno iskače reklama za Jukki
    https://jukki.hr/shop/za-mamu/jastuci-u-obliku-slova-v/simply-nature-latte-velvet-jastuk-u-obliku-slova-v/
    Svako malo dođem u napast da ga uzmem :D


    Pozdrav, ja sam iz jesenskih beba ali sam vidjela da pricate o jastucima. 😊
    Ja imam taj jukki u obliku slova V, i uz njega sam narucila jednu navlaku njihovu za bumerang jastuk. Navlaka pase i super mi je dosla, da nekad mogu samo nju oprat (narocito prije, na proljece, kad nije toliko dobro uvijek susilo a nije bilo ni toplo da bi se preznojila). Ovaj v jastuk je onako bas valjkasti i prilicno sam zadovoljna, jedino mi je pretvrd za pod glavu.
    Cak da sad uzimam, isprobala od jukki bumerang jastuk. On je malo skuplji, ali vec dodje s navlakom, a i sad na kraju bi ga pokusala malo i pod trbuh podvuc. Ovaj v je dosta okruglasti tj valjkasti, bumerang mi se cini malo plosnatiji i siri.

    It's a boy 💙

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Pake

    Čekamo curku!💝🌸🥰
    Dobrodošle nove, hvala Bonnie9!!
    Sunflower!ambrozija je sad da, imam astmu i alergije inače - osjećam da su trenutno još teže, pijem svoju terapiju normalno jer inače ne bih mogla živjeti (uz dozvolu ginekologa).

    Uf... kod tebe je onda malo ozbiljnija situacija kad je i astma u pitanju, ja na srecu nemam problema s disanjem nego nos, oci, kihanje.... nazvati cu sutra bas doktora pa da cujem kaj veli! Hvala ti! 

  • Mrvica722

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Mozete li mi objasnit kako da stavim ovu traku za praćenje trudnoće? Nikako se ne sjetit
    Kako ste vi sa glavoboljom ja sam 15tt i bas me boli dan noć,tlak malo niži 

    Dječak 💙
    Čekamo bebu broj 2.

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Hvala Arianne na objasnjenu za nas koji jos uvijek trazimo jastuke😃
    Pake cestitke, stize jos jedna princeza u zimsku grupu🌸🤍
    Mrvica772 odi na tickerfactory.com stavi u kojem si tjednu i vidjt ces upute, mislim da je drugi link po redu kopiraj to i stavi ovdje😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.