Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • seniiii

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima evo da Vam se i ja prikljucim.. Super je da dijelimo iskustva jedna s drugom, drago mi je da nema nitko nekih vecih tegoba..
    Meni je na prošlom pregledu sa 18 tjedana ustanovljena placeta previa iz to imam i pupcani bruh tako da mi nije nesto bas dobro krenulo, ako ima netko iskustva rado bi da podjeli samnom..

  • seniiii

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;10051;30/st/20250117/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/f264/preg.png

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Seniiii Dobrodosla i cestitam na trudnoci😊
    Kako su ti sa 18tj rekli da je previa?  meni je doktorica dekla da se placenta povlaci prema gore do 28 tj kako se maternica siri, i da se tek tada donosi zakljucak gdje se ona tocno nalazi, prije toga nista. Meni su isto u bolnici rekli da je malo nize oko 17tj da bi vec u 20 rekli da je normalno gdje treba za te tjedne i da se ne opterecujem oko toga jer to sada nije uopce bitno nego tek iza 30 tj kada je bitna za porod, kada je previa onda se ide na carski jer je usce maternice zatvoreno tj na uscu je placenta… ali po meni su ti tu dijagnozu prerano dali. Ja mislim da se to bude povlacilo prema gore i da ce sve biti ok👍🏻🫶🏻

  • seniiii

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Boonie9
    Neznam zasto mi je tu diagnozu doktor dao ali me dosta uplasio pa sam se obratila doktorici jednoj privatnoj samo za savjet koja mi je dala identican odgovor kao i ti i sa time me malo umirila.. Nakon pregleda bas sam bila u strahu od svega sto mi je nabrojio kao sto se sve moze dogoditi neznam zasto me dodatno uplasio ako ipak postoji i tracak nade..

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Drago mi je da te je druga doktorica umirila😊 nekada se stvarno nepotrebno oko nekih stvari radi drama prije vremena, a neki doktori vole dramatizat… ne znam zasto te je tako prepao ali bit ce sve ok🌸

  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Curke, da se javim da sam neki dan bila na anomaly scanu i sve je uredu i beba veličini odgovara tjednima trudnoće 🙂 doktorica kaže da je curkica. Znaci prvo je bio dečko na 4d s 16 tjedana (sad si mislim da je to bila pupcana vrpca), pa je sad cura. Pričala sam to već i Bonnie9 je ispričala sličnu priču, navikla sam se da je dečko, čak sam i neke stvari počela pripremati, a i intuicija mi je govorila da je dečko, e sad izgleda da sam se prevarila. 😜 super mi je i curka, imamo doma jednu, bit će si frendice, imamo i ime za curku i stvari. Ali evo još sam nekako pod dojmom toga i vise u ništa nisam sigurna. 😇

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    20’ drago mi je da je sve proslo dobro na anomaly🫶🏻 znaci i ti prolazis kroz ovo sto sam ja😬 nek su nam bebice zdrave ali te u potpunosti razumijem🫶🏻
    Ja se vec 2 tjedna malo privikla da je curica ( nakon potvrđenog dečkića) i danas mi se javila jos jedna rodica kojoj su nakon decka( u 18tj) rekli cura do 28 tj i sad u 28 potvrdili da je decko🤷🏻‍♀️ vec drugi put cujem za to u ovih mjesec dana, decko pa cura pa decko, stvarno nekad ne razumijem n i ginekologe zasto govore nesto ako nisu sigurni🤦🏻‍♀️ 

  • seniiii

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Bonnie9 
    Hvala ti na odgovoru i ja se nadam i vjerujem da bude sve ok  za tjedan i pol idem na kontrolu pa me bas interesira dal se dogodio kakav pomak, mada je dolje pritisak jos uvijek kakav je i bio, ali nekako taj pritisak pripisujem sirenju zdjelice..

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Seniiii pritisak sam i ja imala dolje ali su rekli da sam jako uska pa od toga, a i normalno mi je nekako kad se sve siri 😁

  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bonnie9, najbitnije je da su bebe zdrave i zahvalna sam na tome 🙂 svakako i iz te priče tvoje rodice zaključujem da je najbolje ništa ne uzimati kao 100%. Pratimo se svakako pa ćemo vidjeti hoćemo roditi d/c 🙃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.