Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Pake čestitam na curki😍🎀 joj ja sam skupila sve živo za curku, a hvata me panika da nisu dobro vidjeli spol kad je tak tajanstvena..imam u pon već pregled pa se nadam potrvdi, još jednoj 🫣
    Ja čak dva jastuka imam al samo zato kaj sam dobila u prvoj trudnoći jastuk za dojenje baobaby i nisam se odvajala od njega od tad, sad je mekan i spljošten već od korištenja pa mi paše pod trbuh ga namjestiti. Dobila sam drugi baš trudnički sad, marke koala babycare, on je dug i tvrd pa ga čak ni moja velika bedra ne spljošte. Mijenjam ih kako koji mi odgovara. Nekad sebi oba u funkciji istovremeno, a nekad muž mazne jedan 🤣🤣Meni je jako teško zaspati navečer, ne znam jel ima tko još sličan problem? Vruće mi je za poludit, muž kaže da sam na 100 stupnjeva stalno i osjecam to i sama..bez klime nikako ne ide zadnjih tjedan dana..jedva čekam jesen, kišu i svježe večeri 🫠🫠

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Tea i ja se pripremam dosta unaprijed 😬 reko dok imam energije da obavim čim više.. sad će nam i radovi opet krenut od rujna i znam da će vrijeme proletit.. za kraj si želim ostavit jedino pripremu torbe za bolnicu i pranje/slaganje robice u ormar..ostalo da bude riješeno 🤣

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    nola95

    Teai ja se pripremam dosta unaprijed 😬 reko dok imam energije da obavim čim više.. sad će nam i radovi opet krenut od rujna i znam da će vrijeme proletit.. za kraj si želim ostavit jedino pripremu torbe za bolnicu i pranje/slaganje robice u ormar..ostalo da bude riješeno 🤣

    tak i mi, hrpa stvari nam dolazi u  9 mj od novih ormara do kauca,zavrsavanje hodika i zatvaranje kanaufom to ce sigurno trajat..,dakle kad se sjetim pranja robice,slaganje kofera dode mi muka,mislim da kad mi trudovi krenu opce necu htjet u bolnicu 😂,s druge strane moj dvogodisnjak je uspjesno skinuo pelene u 2 dana jos smo ns nocnima al po danu je punooo lakse bar kaj se tog djela tice

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Hej, cure. Evo i mene. Redovno čitam 😃
    Za vikend se vraćamo kući od mojih. I onda povratak u rutinu, što mi i fali moram priznati 🙈
    ---
    Onda slijedi vađenje krvi za ICT, pregled za štitnjaču, ginekolog... Planiram vidjeti i komodu neku, pa da i to riješimo. Tu kod svojih sam sortirala odjeću. Dio poklonila. Os Imamo sve od odjeće za prvih par mjeseci, eventualno ću uzeti da i beba ima nešto novo 😃
    ---
    Imam trudnički jastuk iz prve trudnoće, BeBe Nina design. Onako je. Sad ga nekad uzmem, ali isto mi nezgodno s njim kad se okrećem jer je stariji dječak još s nama u krevetu. Pa nam fali mjesta 😅
    ---
    Imate li prijedlog za električnu izdajalicu? Ovaj put želim imati sve spremno, iako vidim da su cure pisale uzeti ako zatreba. Takvog sam stava bila u prvoj trudnoći, da bi na kraju muž jednu večer trčao u DM i kupio Avent ručnu s kojom nisam mogla ništa izvući. Na kraju nismo ni uspjeli s dojenjem, prešli skroz na AD. A sad bih se ipak bolje pripremila s tim nekim stvarima. Lako se kasnije proda 🤗
    --- 
    I imate li preporuku za pametno kuhalo, osim Xiaomia za koji čitam dosta negativnih recenzija zadnjih mjeseci. Da imam spremno što kupiti ako isto budemo samo na AD-u? 🤗

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Moj dječak je isto skinuo dnevnu pelenu, noćnu stavljam jer bude baš upišken ujutro. Ali definitivno olakšanje 😃
    ---
    Čestitke svima na dobrim pregledima, saznanju spolova 🌸🩷
    Dobro došle nove cure ✨️💗

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    Dakle izdajalica Medelina elektricna, dusu dalo izbjega mastitis zahvaljujuci njoj,sto se tice AD-a tu si vec na mom terenu, nisam dojila zbog zdravstvsnih razloga pa smo sa L mjesec dana odlucili za investiciju koja nas je spasila nocnih dizanja i razbudivanja,dakle babybrezza stvar koju ako si na AD u je must have, je skupo al je dusu dalo, ak bu kog zanimalo vise pisem o tome.. 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Oblak

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure :)svaki dan vas čitam, a tek sada sam se odlučila priključiti.
     Budući da mi je prva trudnoća, nailazim na puno nedoumica u vezi svega. Termin je početkom prvog mjeseca. Počela sam proučavati sve stvari za bebu, no ono što me najviše zanima je odjeća. 
    U što je najbolje oblačiti bebu kad se tek rodi- budući da će biti hladno? 
    Hvala vam puno na pomoći! 

  • Mrvica722

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Moj sin isto napunio 2 godine i skinila sam ga od pelena al sam makla skroz i noćnu ,mada je prije skidanja redovno punio pelenu po noći toliko da je probila a čim sam mu noćnu skinila nije mokrio u krevet mislim da je najbolje odma maknit pelene sve da ih sw ovako zbunjuje 

    Dječak 💙
    Čekamo bebu broj 2.

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Tratinčica12

    Hej, cure. Evo i mene. Redovno čitam 😃
    Za vikend se vraćamo kući od mojih. I onda povratak u rutinu, što mi i fali moram priznati 🙈

    Onda slijedi vađenje krvi za ICT, pregled za štitnjaču, ginekolog… Planiram vidjeti i komodu neku, pa da i to riješimo. Tu kod svojih sam sortirala odjeću. Dio poklonila. Os Imamo sve od odjeće za prvih par mjeseci, eventualno ću uzeti da i beba ima nešto novo 😃

    Imam trudnički jastuk iz prve trudnoće, BeBe Nina design. Onako je. Sad ga nekad uzmem, ali isto mi nezgodno s njim kad se okrećem jer je stariji dječak još s nama u krevetu. Pa nam fali mjesta 😅

    Imate li prijedlog za električnu izdajalicu? Ovaj put želim imati sve spremno, iako vidim da su cure pisale uzeti ako zatreba. Takvog sam stava bila u prvoj trudnoći, da bi na kraju muž jednu večer trčao u DM i kupio Avent ručnu s kojom nisam mogla ništa izvući. Na kraju nismo ni uspjeli s dojenjem, prešli skroz na AD. A sad bih se ipak bolje pripremila s tim nekim stvarima. Lako se kasnije proda 🤗

    I imate li preporuku za pametno kuhalo, osim Xiaomia za koji čitam dosta negativnih recenzija zadnjih mjeseci. Da imam spremno što kupiti ako isto budemo samo na AD-u? 🤗

    Ja sam puno pozitivnog cula za Spectra S1 i S2 izdajalice. Jos nisam odlucila hocu li odmah uloziti u izdajalicu, ali ako budem, vjerojatno ce to biti jedna od ovih.

  • franka007

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Hej curke, da se i ja javim, čitam redovno ali nisam pisala u zadnje vrijeme. Obavili smo pregled prije tjedan dana, sada je dr konačno i na nalaz napisala Ž tako da računam da je to to :) inače sve ok, obavila sam i OGTT, u redu je. Meni ta tekućina nije bila ništa strašno, na prvu mi je čak bilo i fino, teze mi je palo to čekanje tri sata. Trudnički jastuk sam još na početku kupila po nečijoj preporuci tu na forumu, ručno rađeni Villow pillow (instagram), skuplji je ali mi je bio predivan, koristila sam povremeno ali sad ću vjerojatno češće. Ugl zadovoljna sam :)  Za izdajalicu sam cula i čitala dosta lošeg za Avent pa sam zaključila da samo imaju jak marketing. Po onome sto sam se informirala, jako bitna stavka je nastavak ili lijevak (nisam sad sigurna kako se zove) koji ide na cicu i treba ga dobro izmjeriti/odrediti da bi izdajanje funkcioniralo, a većina izdajalica dolazi sa univerzalnim lijevkom. Najbolja mi se cini Spectra koja je valjda vrh među izdajalicama ali je i cijena boli glava. Dok sam bila nabrijana na izdajalice malo je falilo da ju kupim ali sam odlučila pričekati malo jer je ful skupa. Od ostalih, mislim da je Medela super, i za Lansinoh sam čitala dobre komentare. Sto se tiče robice planirala sam već sada sve oprati i nek čeka spremno, meni nije prerano Haha 🥰🤭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.