Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    20’ da to je najbitnije 😍😊 vidjet cemo sto ce biti… samo ne znam kad oni tako olako za spol govore cas jedno pa drugo, da li stvarno dobro uspjevaju vidjet bebu i to da je sve u redu, nekad me to bas zabrinjava…

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, pratim ovaj razgovor o spolu i slažem se da je najbitnije da je beba zdrava, ali i da zapravo puno povjerenja dajemo doktorima kad kažu da je sve u redu..uzv se nije pouzdan pokazao u puno slučajeva kad s djeca nažalost rode i s težim deformacijama i slično..ne pišem to da vas plašim nego čisto da sve informacije treba prihvaćati sa zrnom “sumnje” i puno, puno preispitivati. Moj savjet je da prije svakog pregleda iščitate o stvarima koje se u tim tjednima posebno razvijaju kod beba i slično i postavite pitanja o tome doktoru, na taj način i oni dobivaju drukčiji dojam o nama kao o pacijenticama, odnosno da se educiramo i znamo/želimo znati više nego što misle. Isto tako kod zbunjenosti oko spola. Zamolite da vam pokažu na slici, objasne po čemu su zaključili da je cura/decko, je li i koliko je to sigurno u tom tjednu razvitka i tako..

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Nola95 slazem se u potpunosti, ja stvarno nisam imala srece sto se tice ginekologa ( rekla sam vec da sam u timu bez nositelja) niti jedan pregled mi nije trajao duze od minutu i pol… na moja pitanja koja sam im postavljala do sada odgovori su bili ultrra kratki “ sve je ok za sada” cak mi je jedna rekla “ a cuj mi ginekolozi ni u sta nismo sigurni sve ce se vidjeti kad se beba rodi😯 ( ona je inace poznata po tome da je malo ostrija i da uvijek u sve sumnja, za spol ne govori do 30 i nekog tjedna i svasta nesto sam cula u vezi nje…) 

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    nola95

    Pozdrav curke, pratim ovaj razgovor o spolu i slažem se da je najbitnije da je beba zdrava, ali i da zapravo puno povjerenja dajemo doktorima kad kažu da je sve u redu..uzv se nije pouzdan pokazao u puno slučajeva kad s djeca nažalost rode i s težim deformacijama i slično..ne pišem to da vas plašim nego čisto da sve informacije treba prihvaćati sa zrnom “sumnje” i puno, puno preispitivati. Moj savjet je da prije svakog pregleda iščitate o stvarima koje se u tim tjednima posebno razvijaju kod beba i slično i postavite pitanja o tome doktoru, na taj način i oni dobivaju drukčiji dojam o nama kao o pacijenticama, odnosno da se educiramo i znamo/želimo znati više nego što misle. Isto tako kod zbunjenosti oko spola. Zamolite da vam pokažu na slici, objasne po čemu su zaključili da je cura/decko, je li i koliko je to sigurno u tom tjednu razvitka i tako..

    slazem se sa djelom da sve treba pitat doktora, evo ja kad sam ovu trudnocu saznala spol sam je reko da se kod curkica vidi vuvla i rodnica te da je ona na jednoj strani a kod deckiju su mosnje i pimpi na drugoj sad neznam strane tocno..., ja imam srece jer moj doktor nakon sto detaljno pregleda okrene ekran prema meni i tocno mi pokaze gdje se sto nalazi.. 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Teab1, blago tebi, meni doktor napravi uzv za ravno jednu minutu i ni ne okrene ekran prema meni. A onda platiš privatno 4d i na kraju ispadne da su tamo možda fulali spol 🤣 premda je uzv pregled trajao pola sata sigurno

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    20’

    Teab1,blago tebi, meni doktor napravi uzv za ravno jednu minutu i ni ne okrene ekran prema meni. A onda platiš privatno 4d i na kraju ispadne da su tamo možda fulali spol 🤣 premda je uzv pregled trajao pola sata sigurno

    vecina to radi tako i stvarno ne razumijem zasto.. ovu trudnocu cu 4d morat preskocit jer nemam 100 eura viska,to bu tak kad vec imam jednog dvogodisnjaka,al ja sam radila i prenatalni test iz krvi pa vjerujem da je curka,sad cekam sljedeci uzv 14. 9. pa se veselim tome 🥰 ne veselim se sto ce me vjerojatno slat na ogtt od tog mi je muka vec sad dva tjedna unapred 😅

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Čestitke svima na dobrim pregledima ja sutra imam i već sam nervozna.. 
    Koliko ste dobile do sad u trudnoci ja nekih 4kg sa 47 dosla sam do 51 (btw ja sam niska, pa nisam previse mrsava 😅). Ranije sam vec pisala o tome, da li vas muče one izbocine na stomaku, ja sam danas imala probavnih smetnji i konstantno izbocine, inace brzo se povuku ali danas bas dugo.. Sve vise mislim da su to lažne kontrakcije, odg doktorice u dz je bio da je to kako sam mrsava pa mora negdje da se izboci 🤣, sutra sam kod svog ginekologa privatno pa cu bas da vidim.

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Moj doktor je rekao da spol zna po otkucajima srca da djevojcice imaju brze otkucaje u od osu na djecake i prvi puta mi je pogodio, izgleda i sad i to jako rano..

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Freya sretno sutra i javi kako je proslo
    , ja sam zadnji put bila +2 kg ali sada sam mozda i 3-4 jer vidim da vise jedem😬 a sto se izbocina tice imam ih i ja nekad…kad moram na wc cini mi se da se samo nesto izboci sa jedne strane i poslije se smiri… ne znam jesu li kontrakcijje ili beba🤷🏻‍♀️ 
    A kada se po noci budem na wc isto osjetim tvrd trbuh, kao da pijem tone vode🤦🏻‍♀️

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Ja sam na +4, s tim da sam to natukla do 16. tjedna i sad stagniram. Tad sam morala jesti svaka 2-3 h inace bi mi bilo muka, sad se vratilo na staro i manje jedem. Ne znam tocno o kakvim izbocinama se prica, ja vidim nekad da mi je polovica donjeg dijela trbuha malo ispupcenija nego druga i tvrda na dodir, mislim da su to Braxton hicksi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.