Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Hej cure! Nisam imala mira pa sam otišla privatno pogledati dal je sve okej s mojim malim i ispalo je da je sve super, i da je stvar osjeta pomaka individualna. Sve sam to znala, al kad svi oko mene osjećaju bebu, a ja ne, malo sam postala anksiozna. 
    Pake, sretno i javi kako prođe anomaly! 
    Što se jastuka tiče, meni stalno iskače reklama za Jukki 
    https://jukki.hr/shop/za-mamu/jastuci-u-obliku-slova-v/simply-nature-latte-velvet-jastuk-u-obliku-slova-v/
    Svako malo dođem u napast da ga uzmem :D


    Naša srećica** 12/2021

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Jedno pitanjce, ja se do sada nisam nista udebljala, prvo sam bila pala kilu u prvom trimestru zbog mucnina, sa sam je samo vratila. A stomacic se vidi najvise navece jer sam naduta, po danu je vise ono kao da sam se najela. Kontam da je to sve ok dok je beba dobro i da bezveze razmisljam o tome 😅


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Nyssa_ drago mi je da je sve ok😍 a sto se tice osjeta pomaka ja i dalje osjetim svaki treci dan, tak da te u potpunosti razumijem..
    Pake sretno na anomaly🫶🏻
    A jastuk ni ja nemam pa kombiniram neke mekse samo između nogu🤷🏻‍♀️ moram nabaviti i to cudo😃

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Bikmik to je sve normalno meni se jos uvijek ne vidi stomak a navrcer mi je samo malo nadut donji dio kao da sam malo vise pojel😃

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    BikMik

    Jedno pitanjce, ja se do sada nisam nista udebljala, prvo sam bila pala kilu u prvom trimestru zbog mucnina, sa sam je samo vratila. A stomacic se vidi najvise navece jer sam naduta, po danu je vise ono kao da sam se najela. Kontam da je to sve ok dok je beba dobro i da bezveze razmisljam o tome 😅

    I ja se jos nisam nista udebljala, cak sam u minusu 2kg jos uvijek jer pazim na prehranu zbog blago povisenog ogtt-a i secera na pocetku.... za koji dan sam 15 tjedana. 🙂
    Trbuscic isto onako, od jutra se jos bas i ne vidi, dok lezim u krevetu tocno mogu napipati maternicu kad se nekako ispupci 😁 a onda kroz dan mi se napuhne i trbuh, pogotovo ako pojedem malo vise tipa kruha ili tjestenine nego bi trebala... 😂

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    I ja bih trebala jastuk potraziti neki, iz prethodnih trudnoca sam proslijedila frendicama, a i bio mi nekako tvrd, nisam bila prezadovoljna... moram bas proguglati malo ove o kojima pisete! 
    Sto se robice tice, ja sam vec kupila nekih kompletica u C&A dok su imali ono 50% na snizeno. Uzela sam 5 kompleta (plisanih ili pletenih) za 20€ pa mi bilo zao propustiti 😅
    Dva su roza pa ako bude decko cu ih proslijediti, imam kome hvala Bogu, dosta trudnica nekako oko mene, a ostalo bez i bijelo... inace sam uvijek zapocinjala s velicinom 56, nesto malo bodica 50 bih uzela. Imala sam uvijek malo vece bebe (3600, 4200 i 4900) i to im je bilo ok za pocetak. Brzo dodemo na 62 pa i 68, a onda 74 mi je znao malo duze tek potrajati

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Anomaly je prošao super, presretna sam! Sve je kak treba biti, doktorica je vidjela i spol pa sam ju zamolila da mi ne govori nego napiše na nalaz da saznam zajedno s mužem kada dođe s posla pošto radi u inozemstvu. Tako da sad tako čekam 18h da saznam koga čekamo 🥰
    Lion32  čestitam!! Budeš uživala sa svojim dečkima, samo nek sve bude dobro :)
    nysaa_  nadam se da buš sad bila manje anksiozna, drago mi je da sve sve dobro!! 
    bikmik sve ti je to normalno. Ja sam od 10-12tt izgledala ful trudno jer sam bila naduta pa se maknuo i sad od 17tt imam baš lijepi trbuh. Bude došao :) 
    I super da pišete za veličine pogotovo za nas koje čekamo prve bebice, svima želim divan dan i budite dobro!! ♥️

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • zmajja

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bok cure, i ja bih vam se rado pridruzila u ovoj grupi ako moze! 
    Trenutno sam u 24tt,cekamo curku a imamo kuci i 3 godisnjakinju 🩷 
    Zasad trudnoca prolazi cak bolje od prve bez ikakvih tegoba sto me cudi jer inace imam problema s donjim dijelom ledja (2iskocena diska) pa sam ocekivala da ce biti bolno no mozda me to tek ceka. 😬
    Vidim pisete o jastucima, ja isto imam bbhugme jos iz prve trudnoce i mislim da se tog jastuka nikad necu rijesit, vrijedi svake lipe! 

  • Avatar Lusylu

    Lusylu

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    hoyaa

    Moj jastuk je bbhugme, skup je, ali kupila bih ga opet bez razmisljanja. Punjen je mikrokuglicama i sa svake strane navlake ima silikonski stoper koji se moze zategnuti ili otpustiti pa se prema tome mijenja i tvrdoca jastuka. Dugacak je i stanu mi na njega i glava i koljena i stopala. Kasnije se moze koristiti za dojenje, ali nekako sumnjam da cu ikad prestati spavati s njim, cak ga i muz krade 😂

    Pa evo ja sam bas gledala taj bbhugme i bas mi se svida😬 za koliko ti je stigao/ dostava i to? Jesi odmah uzimala i jos jednu presvlaku?

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Lusylu

    hoyaa

    Moj jastuk je bbhugme, skup je, ali kupila bih ga opet bez razmisljanja. Punjen je mikrokuglicama i sa svake strane navlake ima silikonski stoper koji se moze zategnuti ili otpustiti pa se prema tome mijenja i tvrdoca jastuka. Dugacak je i stanu mi na njega i glava i koljena i stopala. Kasnije se moze koristiti za dojenje, ali nekako sumnjam da cu ikad prestati spavati s njim, cak ga i muz krade 😂
    Pa evo ja sam bas gledala taj bbhugme i bas mi se svida😬 za koliko ti je stigao/ dostava i to? Jesi odmah uzimala i jos jednu presvlaku?

    Stigao je za tjedan dana, dostavlja dhl. Nisam uzela dodatnu presvlaku, ali mozda sam trebala. Prat cu ju ujutro da se do navecer osusi 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.