Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    mislim da sam bila vec pisala o tome, ako osjetite izbocinu na jednoj strani trbuha bez osjecaja tvrdog donjeg trbuha i obicno je vislje gore to je bebica, ako vam se stvrdne donji dio trbuha uz osjecaj zatezanja to su bh kontrakcije

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Drage ženice da li imate ili ste imale i vi povrememne nekoliko puta na dan ko menstrualne bolove koji taji dvije tri minute pa nestanu, javljaju se neovisno dal lezim ili sam aktivna nekad vise nekad manje na dan?
    Da li je to sirenje maternice? U 20 sam tt.

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    seniiii

    Drage ženice da li imate ili ste imale i vi povrememne nekoliko puta na dan ko menstrualne bolove koji taji dvije tri minute pa nestanu, javljaju se neovisno dal lezim ili sam aktivna nekad vise nekad manje na dan?
    Da li je to sirenje maternice? U 20 sam tt.

    imala sam, tu i tamo znam imat i dalje, normalno skroz, da to je od sirenja maternice

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Da, i ja sam imala imam i dalje, samo sada malo manje a prije je to puno cesce bilo… 

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala Vam drage moje lakse je dok znas da nas ima vise s istim simptomima 😉

  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Evo ja sam maloprije u nekoliko navrata osjećala stezanje u donjem dijelu trbuha, nisam znala jel to od širenja ili su to one BH kontrakcije.  Taman si mislim nije mi prva trudnoća ništa me ne može iznenaditi kad ono figa 

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    Kod mene BH imaju specifičan osjećaj ko da moram na wc, veliku nuždu, tak da ih po tom razlikujem od širenja maternice. Baš su me jučer napali nakon nekog dužeg vremena. Al cijeli dan sam bila na nogama i vani pa sam ih očekivala u neku ruku. Pijte puuuno vode, otkad se hidridam minimalno 2,5-3L redovito, puno su manje učestali.🙌🏻

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    hoyaa

    Ja sam na +4, s tim da sam to natukla do 16. tjedna i sad stagniram. Tad sam morala jesti svaka 2-3 h inace bi mi bilo muka, sad se vratilo na staro i manje jedem. Ne znam tocno o kakvim izbocinama se prica, ja vidim nekad da mi je polovica donjeg dijela trbuha malo ispupcenija nego druga i tvrda na dodir, mislim da su to Braxton hicksi.

    Evo meni je doktor potvrdio da jesu, kod mene bude sa strane ispod pupka, nekad dole skroz.. sve sam mislila da je beba, ali kaže da su to te lažne kontrakcije, i uterus u grču..  

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    nola95

    Kod mene BH imaju specifičan osjećaj ko da moram na wc, veliku nuždu, tak da ih po tom razlikujem od širenja maternice. Baš su me jučer napali nakon nekog dužeg vremena. Al cijeli dan sam bila na nogama i vani pa sam ih očekivala u neku ruku. Pijte puuuno vode, otkad se hidridam minimalno 2,5-3L redovito, puno su manje učestali.🙌🏻

    ja recimo ako sam aktivnija desi mi se kao kod tebe, ta bol ko za wc,a onda mi se ponekad samo stegne donji dio trbuha i to to,ja se sam nadam da ove bolne ne utjecu na otvaranje al hvala bogu pa nisu ceste, mozda nam tak porod krene pa nas priprema unapred😅

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 🤗Danas sam išla na transfuziju vaditi krv za Indirektni Coombsov test? I došao mi pozitivan rezultat.Ima li neka od vas iskustva sa pozitivnim ICT u drugoj trudnoći? Ili netko vaš, pa da znate?
    Inače sam Rh negativna, prvo dijete Rh pozitivno. Primila sam RhoGAM nakon prvog poroda.Kako je prošlo sve dalje ukoliko je ICT bio pozitivan?

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.