Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • franka007

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Cure jel ima koja povišen kolesterol? Neki dan sam vadila nalaze i povišen je na 8.1, a granica je 5.0

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    franka007

    Cure jel ima koja povišen kolesterol? Neki dan sam vadila nalaze i povišen je na 8.1, a granica je 5.0

    franka007 imam ja, meni je 5.8,. isto kao i poviseni trigliceridi. Pitala sam doktoricu da li je to problem pa je rekla da nije povezano s trudnoćom već s mojom prehranom i genetikom. Preporučila je izbjegavati junkfood, mesne prerađevine, slatko i basically sve masno. :D


    Naša srećica** 12/2021

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Hoyaa, Oblak hvala za preporuke ♥️
    Pake hvala ti😅❤️ zašto ga ti moraš mjeriti? Imaš visoki inače pa zato ili je nešto drugo u pitanju? Veselim se anomaly-u i stvarno se nadam da ćemo saznati spol, hvala ti ♥️♥️♥️🍀😘
    Seni dobrodošla, čestitke na trudnoći🥰 žao mi je zbog tegoba, nemam iskustva s tim, držim 🤞🏻 da sve bude u redu🍀🤞🏻❤️🥰😘i ja imam često te bolove, kao da su u jajnicima, sve je normalno, pitala sam gin.🤗
    20' drago mi je da je sve prošlo super na Anomaly -u i da je bebica dobro, čestitam na curici🩷💜🩷💜, znaš kako kažu, za spol ćete biti sigurni tek kad se dijete rodi🤣🤣🤣🍻najbolje imati sve neutralno onda, pa da paše i ako bude cura i ako bude dečko😅
    Bonnie, Nola stvarno doktori govore istinu nažalost, nitko ne može sa sto postotnom sigurnošću reći i tvrditi da je dijete zdravo dok se ne rodi. Znam za slučaj kad su curi rekli da dijete ima problem sa crijevima i da kad se rodi će morati na hitnu operaciju, na kraju se dijete rodilo potpuno zdravo bez ikakvih problema 🤷🏻‍♀️
    ...
    Na kraju sam se odlučila za Podobnik za Anomaly, idem 24.09. i jedva čekam🥰šaljem puse svima🥰😘❤️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    Tea mislim da ne otvaraju u ranim tjednima, evo jučer sam bila na pregledu, zatvorena skroz😂 vjerojatno se tijelo priprema za porod i ja ti na to gledam ko pozitivno jer mislim da ćemo lakše pred kraj znat procjenit jel su BH ili pravi trudovi.. plus nadam se prirodnom porodu ovaj put tak da će valjda krenut samo od sebe do 42. tjedna..raspitala sam se i toliko mogu navući da mi daju vremena al sigurno će biti teško za to se izboriti.. 
    Curke jel cijena 4D po klinikama privatno oko 100 eura? 120 možda? Dobila sam preporuku za jednu dr specijalisticu ali kod nje je pregled 200eura i ne mogu si opravdati toliki trošak kad nemam potrebu za dodatnim dijagnostičkim pregledima radi zdravstvenog stanja ili nečeg što su primjetili kod bebe..mislila sam otići s mužem i sinom da vidimo bebu skupa, dobijemo slikice, video, ono tipično, za uspomenu. Ali 200 e mi je baš baš previše 😭

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    20'  super da je anomaly prošao dobro i čestitke na curki!! 🌸
    -
    Meni se muž vratio tjedan dana ranije, iznenadio me u subotu tako da sam sad s njim u rozom balonu i samo uživamo do nedjelje kad opet ide. Odabrali smo ime, obavili mali šoping dok je tu i tako, dani su ljepši ♥️
    -
    Dobila sam 3-4kg, mjerim se samo na kontrolama na koje idem. Na VV su super zadovoljni, krvna slika fantastična, čak ni šećer više nije prisutan, ali 24.09. moram napraviti OGTT.
    Štitnjača napokon u normali, nekako to osjećam psihički i fizički tako da odsad nadalje idem probati uživati u ovoj trudnoći i samo nekako opušteno do kraja :)
    BH sam prvi put osjetila prije par dana, nakon fizičkog napora i ako se isforsiram, jave se. Neugodan je osjećaj, ali prođu brzo. 
    Leona89  inače uvijek imam savršen tlak 120/80, prije par tjedana je prvi put bio 145/85 i to se ponavljalo pa su mi i soc i priv gin rekli da si pratim tlak. Neki dan sam na hitnoj završila jer je bio 150/90. Sad je sve ok. 
    Nola95  to se stvarno čini puno, sve gdje sam ja gledala su cijene tako kako kažeš 100-120€.
    .
    Budite dobro i svima želim lijepe dane!! 🌸♥️

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Leona89 Hvala 
    Danas mi potvrdeno dok sam zvala za bris i da imam bakteriju ureoplazmu i dobila sam 10 dana antibiotik ima netko da je u istoj situaciji? 

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    Pale baš mi je drago da se tako dobro osjećaš i da uživaš s mužem, samo neka tako nastavi biti i u ostatku trudnoće 🤗💪 mislim da stvarno nema goreg perioda od onih mučnina i opće nemoći u početku pa koliko kod koga potraje..a kad to završi život je puno lakši 🙌🏻 Slatko mi je kad kažeš da ste u rozom balonu, sjećam se kad smo čekali prvu bebu isto je sve bilo nekako “čarobnije”. Ne kažem da je sad manji entuzijazam ali nemamo nii pola slobodnog vremena za upijati sve trenutke ko prvi put, trudimo se kak god 🙈 Odjednom mi leti trudnoća i mislim da će samo sve brže prolazit..
    Kaj se tiče ovog 4d kod te određene doktorice, ona je jedina prenatalno specijalistica s tim nekim certifikatom(nisam zapamtila kojim) u Hrvatskoj, pa pretpostavljam da zato toliku cijenu drži, ali nemrem reći da se nisam iznenadila jer jesam. Javila sam joj se po preporuci ali sam odustala od pregleda zasad..kod nas u Puli nema velikog izbora, jel ima kog da je tu ili u okolici radio 4d?

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Senii, ja sam imala bakteriju prije nekih mjesec dana i pila sam  antibiotik onaj na A jedno mjesec dana i sad sam dobro 

  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    20’

    Senii, ja sam imala bakteriju prije nekih mjesec dana i pila sam antibiotik onaj na A jedno mjesec dana i sad sam dobro

    *10 dana sam pila antibiotik 

  • franka007

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    nyssa_

    franka007

    Cure jel ima koja povišen kolesterol? Neki dan sam vadila nalaze i povišen je na 8.1, a granica je 5.0
    franka007 imam ja, meni je 5.8,. isto kao i poviseni trigliceridi. Pitala sam doktoricu da li je to problem pa je rekla da nije povezano s trudnoćom već s mojom prehranom i genetikom. Preporučila je izbjegavati junkfood, mesne prerađevine, slatko i basically sve masno. :D

    Mene je dr odmah pitala jesam jela nešto masno dan prije 🤭 a bas nisam ništa pazila jer sam totalno zaboravila da moram vaditi nalaze 😆 Ugl malo ću pripaziti na prehranu pa će se valjda spustiti. Inače sam imala problema sa povišenim jetrenim enzimima zadnjih par godina i na početku trudnoće me bilo strah kako će to izgledati, ali evo konačno nakon 3-4 godine su se vratili u normalu, čini se da ima nešto u tome kad kažu da zapravo i beba pazi na mamu ☺️🥰 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.