Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Ja pocela spavati sa jastukom, jer isto imam naviku spavati na stomaku, ali ljudi mene bole kukovi ujutro i danas cak imam upalu misica na guzici 😅 jel ja to pogresno radim ili je svima tako na pocetku? Tek mi je jedno 4. dan sa njim.


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    BikMik

    Ja pocela spavati sa jastukom, jer isto imam naviku spavati na stomaku, ali ljudi mene bole kukovi ujutro i danas cak imam upalu misica na guzici 😅 jel ja to pogresno radim ili je svima tako na pocetku? Tek mi je jedno 4. dan sa njim.

    BikMik ma priviknut ćeš se. :) i običan novi jastuk na početku stvara bolove u vratu. :D Ja imam neki običan banana trudnički jastuk punjen spužvoom umjesto onim antialergijskim poliesterskim vlaknom oblikovanim u kuglice.. Razmišljam da uzmem taj, ali ne znam jel ima smisla? Kak su vaša iskustva? imate taj s kuglicama ili običan sa spužvom?
    Moj bebač se još uvijek nije javio i baš me brine to. :( Pregled mi je u petak i nikako dočekat da vidim jel sve u redu.


    Naša srećica** 12/2021

  • 20’

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Ženice koje koristite jastuke, koje koristite? Ja sam u prvoj trudnoći imala neki ali mi je bio preglomazan.. Trenutno spavam s mekšim ukrasnim jastukom između nogu

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Mene je sve bolilo dok nisam dobila jastuk, sad stvarno spavam puno bolje. Moj je SuperMami, punjen je antialergijskim silikonskim vlaknima i velik je što mi paše jer sam i ja velika žena 😅
    nysaa   budeš ju sigurno ubrzo osjetila, isto sam čekala i bila zabrinuta pa se samo jedan dan pojavila i sad ju osjetim svaki dan :) Bit će sve okej sigurno, sretno na pregledu! Ja idem sutra ujutro na anomaly.

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Hej hej heeeeej :) 
    Evo da se i ja malo javim. Proletila sam kroz poruke. Drago mi je da je kod svih sve dobro, da bebe napreduju. Pokoja boljka je neizbježna ali proc Ce i to. 
    Mene mučnine i dalje drže, puna mi ih je kapa. Malo su molale, ali bas malo. Sinoc u krevetu evo i žgaravice. Koma 
    Beba je Bogu hvala dobro, na pregledu smo bili s 19 tjedana
     Sutra smo punih 21. Ginek je prosli put rekla vidim vam spol a vi kako zelite 🤣 na tren sam pozelila saznati ali ipak ne. Ostajemo pri tome ko i sa sinom. 
    Ne znam s kime sam o tome pisala, uredno mi je odobren dopust trudne radnice tako da nisam na komplikacijama. 
    Pišete o opremi... 99% ce biti sinovo. Kolica, krevetić, jaje.. robicu sam i za njega uzimala nakon 30og tjedna, sve beige/bile boje. Doduše ovo Ce biti zimska beba, ako Bog da pa cu morati kupiti. Obožavam NeXT, hm, Lidl.. odličan pamuk. Za štrapac kako bi rekli, pepco sinsay, sve paše 😄 Dobila sam 4 kg dosada 😵‍💫 i to me čudi kako obzirom na restrikcije u Splitu zbog mučnina. Nadam se da nece bit kao sa sinom. Na kraju sam bila 25 kg u plusu, nabila sve u zadnja tri mj trudnoće. Bilo kako bilo, samo nek sve bude uredu. Sve vas pozdravljam i drago mi je da je grupa tako ziva, da puno tipkate. 
    Nas za dva tjedna čeka pregled a virujen i uputnica za ogtt. 
    Pozdravljam vas iz vodorave ☺️🥰

  • 20’

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pake, super da si našla jastuk koji ti odgovara 😇 gdje ides na anomaly? Ja idem prekosutra u Petrovu kod dr. Radošević. 
    Skakavac, svaka čast kaj ne želite saznati spol, meni je to previše iščekivanja, ja sam i sad zbunjena jer jedan ginekolog kaze dečko, drugi curica 😜 ja sam dobila 5 kila a ono imam apetita, ali trudim se jesti umjereno. Iskreno, mislim da je većina otišla na posteljicu, krv, tekućine i ostalo jer tako mi je otprilike bilo i u prošloj trudnoći. 

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Skakavac i ja kažem svaka čast za spol, treba biti karakter za to! 😅 Super za bebu i dopust, nadam se da će te mučnine popustiti!!
    20'  idem u Vinogradsku, ne znam kod koga bit će tko me zapadne u smjeni 😂 sretno na pregledu, javi kak je prošlo!!

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Lusylu

    Lusylu

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Heloo, vidim da pisete za jastuke. Ja sam upravo pocela gledat jastuke al ne znam sto je bolje manji veci? (Tj. Skuzila da mi je potreban) Kakvo punjenje? Jeste kupovale online ili u trgovinama? Kakav je izbor u trgovinama poput magic baby/ baby center? Mislim imaju li vise razlicitih modela za vidit na licu mjesta?

  • Lion32

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Mi smo danas imali pregled i potvrđeno je da je deckic❤️
    Imala sam ideju da ne zelim saznati spol do poroda ali na kombiniranom već sam ja sam skuzila mišića tako da mi nije ni morala reci🤣Sad sam se već navikla na činjenicu da cu biti jedina žena u kući i da mi nije suđeno da imam curice i da radimo pletenice i oblačimo haljine 🤣🤣🤣
    Za ime sam rekla mužu da odluči jer meni nijedno muško nije nešto bas lijepo dok za curice imam 10 imena 🤣🤣
    Ma samo da je on živ i zdrav i da nam dodje nakon toliko godina čekanja i sve će biti super❤️

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;28/st/20250114/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/b03a/preg.png

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Moj jastuk je bbhugme, skup je, ali kupila bih ga opet bez razmisljanja. Punjen je mikrokuglicama i sa svake strane navlake ima silikonski stoper koji se moze zategnuti ili otpustiti pa se prema tome mijenja i tvrdoca jastuka. Dugacak je i stanu mi na njega i glava i koljena i stopala. Kasnije se moze koristiti za dojenje, ali nekako sumnjam da cu ikad prestati spavati s njim, cak ga i muz krade 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.