Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    Osobno malom kupujem h&m,Orchestra,Sinsay peri deri i pepco peri deri tak ću i sa malom,al nisam baš od naručivanja pa i to igra ulogu

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Cure da se nadovežem i ja, eto jucer sam narucila za bebicu neke bodije na zalandu, i bas sam uzbuđena, ugl su bijele bež i svjetlo sive… 
    Imam pitanje u vezi OGTT testa, kada je najbolje da se napravi na netu pise od 24 tj a meni je sestra poslala uputnicu i rekla napravi kad stignes🤷🏻‍♀️. 

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Cure da se nadovežem i ja, eto jucer sam narucila za bebicu neke bodije na zalandu, i bas sam uzbuđena, ugl su bijele bež i svjetlo sive…
    Imam pitanje u vezi OGTT testa, kada je najbolje da se napravi na netu pise od 24 tj a meni je sestra poslala uputnicu i rekla napravi kad stignes🤷🏻‍♀️.

    Meni su i privatno i u dz rekli od 24tj.. i onda imam kontrolu poslije toga. 

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Aha dobro onda prije toga ne treba da se radi, hvala

  • 20’

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    freyaa

    Bonnie9

    Cure da se nadovežem i ja, eto jucer sam narucila za bebicu neke bodije na zalandu, i bas sam uzbuđena, ugl su bijele bež i svjetlo sive…
    Imam pitanje u vezi OGTT testa, kada je najbolje da se napravi na netu pise od 24 tj a meni je sestra poslala uputnicu i rekla napravi kad stignes🤷🏻‍♀️.
    Meni su i privatno i u dz rekli od 24tj.. i onda imam kontrolu poslije toga.

    Tako i ja imam kontrolu za 4 tjedna i taman prije toga ću napraviti OGTT. 

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Hvala, moracu i ja tako… 

  • donna9

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Cure, prijavljujem da je današnji pregled prošao odlično! Kaže dr da je sve super😃
    Odlučila sam se suzdržati od kupovine robice još nekih mjesec dana. 
    Je li neka od vas koristi trudnički jastuk za spavanje? Meni se nezgodno namjestiti iako nemam još baš trbuh pa razmišljam da bi mi možda bilo lakše s njim


    💃ok 🤵oligoasthenozo/azoospermia
    05/24 - 1. IVF/ICSI - 7dnt ➕ , 1.uzv - 6+4❤️
    Nifty ✅

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    donna9

    Cure, prijavljujem da je današnji pregled prošao odlično! Kaže dr da je sve super😃
    Odlučila sam se suzdržati od kupovine robice još nekih mjesec dana.
    Je li neka od vas koristi trudnički jastuk za spavanje? Meni se nezgodno namjestiti iako nemam još baš trbuh pa razmišljam da bi mi možda bilo lakše s njim

    Drago mi je da ti je pregled prošao odlično, nek tako i ostane!
    Koristim, meni je super i stvarno bolje spavam otkad sam ga dobila :) 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    ja jos nis neznam za OGTT, moj dr na GO pa mi pregled tek 13.9. valjda cu tad znat vise,sta se tice jastuka koristim mali jastucek za potporu i skroz mi okej
    svima cestitke na pregledima ko je imao, tak vas jedva popratim uz malog,spremamo se za vrtic koji pocinje slj tj tak da nam je ludnica, Nadam se da ste mi sve dobro i nek bebice rastu 😘

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Ja isto koristim jastuk zadnja 2 tjedna i bolje spavam s njim.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.