Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Lela i meni je čudno šta ti je to rekla jer je još stvarno rano… meni je beba po preko 🤣 (skvrčena sa lijeve na desnu), ali se stalno kuće a u većim tt sam, tako da ne brini… 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Flower premedno 🥰🥰 deka mi je zakon 👌

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Nova19

    Flowerpremedno 🥰🥰 deka mi je zakon 👌


    Toliko sam se raspekmezila u ducanu kad sam probala kolko je mekana i topla, skoro sam se rasplakala 🤦‍♀️😍 samo kad si zamislim te dvije male, slatke gole guzice kak ce pavati pod dekicom, onak mirisljavi, topli, mekana koza..  ❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Lullee

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    I ja sam sve uzela u CutieCloudu,najdrazi ducan od svih s baby opremom😀

    [lilypie.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Lullee

    I ja sam sve uzela u CutieCloudu,najdrazi ducan od svih s baby opremom😀


    Aosolutno! Doduse, imaju oni i svoju cijenu kaj se tice tih sitnarija kojekakvih.
    E, da li je koja gdje vidjela da ima za kupiti intenzivno zuta deka (koju bi koristila za kolica)? Po mogucnosti nesto slicno tekstil kao sto su one bambus deke

    [lilypie.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima. Vidim zavrsne pripreme su u toku, pa bih vas molila za pomoc.
    Meni su kolica mora.. Em zivimo na 4.spratu bez lifta, gdje zbog jako losih komsija kolica ne mozemo ostaviti u stubistu ili zajednickoj prostoriji.Mm ide autom na posao, tak oda ih jednostavno nemam gdje ostaviti, a sa bebom nositi na 4.sprat mislim da je nemoguca misija, jer sam sitnije gradje i losije kicme. 
    I vec neko vrijeme obilazimo kolica i sve je to pretesko, bas sam na muci. Da bi mi sinoc u jednom ducanu prodavacica ponudila kolica Chicco ohlala 2. Ful su lagana, manje od 4kg, sto je nevjerovatno za kolica. To su samo kolica, koja podsjecaju na kisobran, bez kosare, bez jajeta, bez zimske navlake. Kako je termin u januaru, nemoguce je malu bebu samo tako vozit. Imaju one univerzalne zimske navlake (kao kamperske vrece za spavanje) koje se mogu montirati, ali opet se bojim da sicusna beba nije za tako nesto, zbog “lezeceg” polozaja, zbog zime, jer nije ususkana.. Mada sto sam nasla po netu pise da su 0+, pa valjda ih je onda proizvodjac testirao…….
    https://ibb.co/KwsYtYg [ibb.co]
    https://ibb.co/NN450Cw [ibb.co]

    Sta vi mislite, imate li iskustva? Svako misljenje i savjet dobrodosao. Nemam iskustva, prvi bebac, pa sam bas pogubljena. Naravno da zelim sve najbolje bebi, ali bojim se da ne ucinim nazao nesto toj sicusnoj kicmici ili da bude hladno..ili da je ne iznosim do 17h, dok mm ne dodje sa posla.. ne znam sta mi je gore 😔

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    https://www.bimbo.si/HR/kolica-chicco-kolica-ohlala-silver-07079249490000 [bimbo.si]

    To su ta kolica.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Dal koja od vas zna kako su bolnice funkcionirale, sto se tice vodjenja trudnoce, u doba proljetnog lock down-a i prebacivanje rada bolnica samo za hitne slucajeve?
    Ovo kaj danas citam mi se nista ne svidja 😵 nadam se da mi trudnice necemo ispast nevazni pacijenti, barem ne bi smjeli.. 

    [lilypie.com]

  • Lullee

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Santina ja sam uzela ergobaby metro,prelagana su i sklapaju se jednom rukom,imaju kosaru za dodatak,a mezes jos kupiti i zimsku vrecu za bebu.
    Flower mislim da kolaps tek slijedi nazalost,preneodgovorno se ponasamo,zdravsvo je pred kolapsom i nitko zapravo ne zna kako ce stvari izgledati😥😥😥uzas😥u Bozje ruke svi🙏

    [lilypie.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    I ja se bojim korone u bolnicama i stanja u koje cemo mi doci, vise nego samog poroda. Neki dan sam i sanjala sve to 🙄
    Nasla sam stranicu carters za oblekicu i nakon 2h surfanja vidim da ne isporucuju za hrv 🤦🏽‍♀️ al nek sam ja nasla svasta nesto hahaha

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.