Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Lullee, vidjela sam da je dosta vas pisalo o tim kolicima i zagrijalabsam se bas bila. Medjutim, kako zivim u BiH, ovde ih nemamo uopste. Jedino sto sam uspjela vidjeti su cijene sa stranice ergobaby.hr i kako shvatih.. neophosno je kupiti kolica-sportsko sjedalo, zimsku navlaku i kosaru za novorodjence? I to sve bi onda kostalo 4127kn. Je li to zaista tako? Je li se mora sve to kupiti, zbog nasih zimskih beba i je li to cijena i iz ducana?

    Sto se tice korone, mislim da je najbolje ne citati. Ja sam ispocetka to stalno radila i ludila.. Nista ne mozemo promijeniti u vanjskom svijetu, samo ograniciti nase odlaske negdke i dolaske doma, te kad izadjemo max cuvanje. Ostalo je samo sekiracija.. biti upucen naravno, ali ne citatii svaki dan o brojkama..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Lullee

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Santina da to su cijene i sva baby oprema je bas skupa,mi smo podijelili troskove s obitelji,da nam ne kupuju gluposti nego svima kazemo sto nam treba poucena predhodnim iskustvima. Bit ce popusta uskoro sigurno,imas jos vremena pricekati ili ako imas nekoga u Zg da ode na baby sajam,neki ducani vec sad rafe akcije asortimana.

    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Lullee

    Santinada to su cijene i sva baby oprema je bas skupa,mi smo podijelili troskove s obitelji,da nam ne kupuju gluposti nego svima kazemo sto nam treba poucena predhodnim iskustvima. Bit ce popusta uskoro sigurno,imas jos vremena pricekati ili ako imas nekoga u Zg da ode na baby sajam,neki ducani vec sad rafe akcije asortimana.


    Mislim da je baby sajam otkazan i da ce biti online radi korone kao web popusti.

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Nisam im mogla odoljeti.. Narucila za svoje malisane, njihov prvi medo https://ibb.co/nfzw28z [ibb.co]
    😍

    [lilypie.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Flower, prekrasni su medeki 
    Jel netko kupovao sinsay robicu za bebe? Kolko sam primjetila, samo online imaju ponudu za bebe, u ducanima ne??

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Flower, koja je cijena medeka?

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    ovčica

    Flower, koja je cijena medeka?


    Medvjedici su 170kn, a personalizirani 180 kn. S time da je to cijena za medeka velicine 40cm. Ja sam uzela nesto manje, 30 cm koji su za 120 kn. Plus postarina 20kn. Meni tih 120 kn za rucni rad nije uopce puno, kad pogledas da je takva cijena i po ducanima. 

    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    flower93

    ovčica

    Flower, koja je cijena medeka?

    Medvjedici su 170kn, a personalizirani 180 kn. S time da je to cijena za medeka velicine 40cm. Ja sam uzela nesto manje, 30 cm koji su za 120 kn. Plus postarina 20kn. Meni tih 120 kn za rucni rad nije uopce puno, kad pogledas da je takva cijena i po ducanima.


    Kod takvih stvari me strah za dijete kad krene rast girst cupat da ne otkine bubam oko ili nesto ako nije adekvatno napravljeno pa se zagusi. Ja bi uvijek uzela nelu igracku sa certifikatom sigurnosi.

    Btw danas smo obavili dm :)

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    flower93

    ovčica

    Flower, koja je cijena medeka?

    Medvjedici su 170kn, a personalizirani 180 kn. S time da je to cijena za medeka velicine 40cm. Ja sam uzela nesto manje, 30 cm koji su za 120 kn. Plus postarina 20kn. Meni tih 120 kn za rucni rad nije uopce puno, kad pogledas da je takva cijena i po ducanima.

    Kod takvih stvari me strah za dijete kad krene rast girst cupat da ne otkine bubam oko ili nesto ako nije adekvatno napravljeno pa se zagusi. Ja bi uvijek uzela nelu igracku sa certifikatom sigurnosi.

    Btw danas smo obavili dm :)


    Vidis, ima nesto i u tome, nisam nikad razmisljala o tome.
    Jesi sve nasla u dm-u? 

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    flower93

    ovčica

    Flower, koja je cijena medeka?

    Medvjedici su 170kn, a personalizirani 180 kn. S time da je to cijena za medeka velicine 40cm. Ja sam uzela nesto manje, 30 cm koji su za 120 kn. Plus postarina 20kn. Meni tih 120 kn za rucni rad nije uopce puno, kad pogledas da je takva cijena i po ducanima.

    Kod takvih stvari me strah za dijete kad krene rast girst cupat da ne otkine bubam oko ili nesto ako nije adekvatno napravljeno pa se zagusi. Ja bi uvijek uzela nelu igracku sa certifikatom sigurnosi.

    Btw danas smo obavili dm :)


    Ovdje nema plasticnih gumbica ili oka, pa mi je to okej.. 
    Ja se vec sad polako spremam u DM, haha, a koliko sam manja u tjednima od tebe 🤦‍♀️ fkt mozda malo pretjerujem s pripremama haha

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.