Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BlueMoon

    BlueMoon

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    student13ica

    Što se tiće kolica meni su zapela za oko Anex e/type 3u1, jesu malo skuplja ( sad su i na akciji) ali dosta drugih stvari ću dobiti od rodbine, pa si mogu priuštiti ta. Gledam da budu i kožna cijela zbog održavanja, a i nema baš nekog izbora takvih.
    Ja sutra idem na pregled, pa ćemo vidjeti jesam li dobila koji kg, ali mislim da nisam još. 😜😏 i da ja bi samo voće jela, a imamo sreće što je ljeto pa ima puno vrsta 🍒🍎🍏 bojim se zime 🤔


    ajme ova prvi put vidim, diiiivna su! da, kožna su lakša za održavanje..
    meni se ovaj stil kolica bas svidja.. jesi se raspitivala za prednosti/nedostatke? sto ti je bitno?

    btw. sto se tice odjece, nisam jos kupovala nista trudnicko. Haljinica sad ima svakakvih sirokih i s remenima i svasta nesto tako da uzivam dok mogu. Za zimu me malo strah, tad mislim uzet i trudnicke tajice, crne najlonke i tako.. pa gore neke dempere.. uh. ne znam kako cu se u hlace uvaliti. Meni bude taman i u hulahopkama od 60-10 dena, pa se nadam da ni ova zima tj jesen nece biti strasna. Na noge ce ici vunene cizmice. Ako ne budem radila mi je jos ok, smislit cu par kombinacija za neke kave ili to vec bude. Al svaki dan za posao, ne znam… Sto vi planirate nositi?

    [lilypie.com]

  • Avatar BlueMoon

    BlueMoon

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Nina zao mi je da ti nitko nije odgovorio, ja ne znam nista o tome sto si napisala, samo ti zelim reci da vjerujem da je najbitnije da je s bebom sve ok. Slusaj doktore i bit ce dobri, a ako i bude kakva upala ili bakterija, sredit ce ti s terapijom. Sretnoo 🤗


    Sto je Nini? Vrtila sam zadnjih 10 str i ne vidim

    [lilypie.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    BlueMoon

    student13ica

    Što se tiće kolica meni su zapela za oko Anex e/type 3u1, jesu malo skuplja ( sad su i na akciji) ali dosta drugih stvari ću dobiti od rodbine, pa si mogu priuštiti ta. Gledam da budu i kožna cijela zbog održavanja, a i nema baš nekog izbora takvih.
    Ja sutra idem na pregled, pa ćemo vidjeti jesam li dobila koji kg, ali mislim da nisam još. 😜😏 i da ja bi samo voće jela, a imamo sreće što je ljeto pa ima puno vrsta 🍒🍎🍏 bojim se zime 🤔

    ajme ova prvi put vidim, diiiivna su! da, kožna su lakša za održavanje..
    meni se ovaj stil kolica bas svidja.. jesi se raspitivala za prednosti/nedostatke? sto ti je bitno?

    btw. sto se tice odjece, nisam jos kupovala nista trudnicko. Haljinica sad ima svakakvih sirokih i s remenima i svasta nesto tako da uzivam dok mogu. Za zimu me malo strah, tad mislim uzet i trudnicke tajice, crne najlonke i tako.. pa gore neke dempere.. uh. ne znam kako cu se u hlace uvaliti. Meni bude taman i u hulahopkama od 60-10 dena, pa se nadam da ni ova zima tj jesen nece biti strasna. Na noge ce ici vunene cizmice. Ako ne budem radila mi je jos ok, smislit cu par kombinacija za neke kave ili to vec bude. Al svaki dan za posao, ne znam… Sto vi planirate nositi?


    Jel da?! 😁 i ova zelenkasta boja mi je lijepa.. pa ne znam što mi je važno haha pogledala sam videa (https://www.bigbaby.hr/proizvod/anex-e-type-djecja-kolica-3u1/) [bigbaby.hr]  lako se sklapaju, imaju dosta opcija podešavanja i čini mi se baš praktično…  
    Ja mislim trudničke hlaće s djemperom, tajice s tunikicama.. planiram i raditi barem do 12mj, pa ću morati nešto smisliti da imam za mijenjati.

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar BlueMoon

    BlueMoon

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    student13ica



    Jel da?! 😁 i ova zelenkasta boja mi je lijepa.. pa ne znam što mi je važno haha pogledala sam videa (https://www.bigbaby.hr/proizvod/anex-e-type-djecja-kolica-3u1/) [bigbaby.hr] lako se sklapaju, imaju dosta opcija podešavanja i čini mi se baš praktično…
    Ja mislim trudničke hlaće s djemperom, tajice s tunikicama.. planiram i raditi barem do 12mj, pa ću morati nešto smisliti da imam za mijenjati.


    super je izbor bojica.. od koznih su ti i Mima kolica ako si gledala, al su dosta skupa. Ova su mi cak ljepsa. Treba i uzivo isto pogledati

    [lilypie.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    BlueMoon

    student13ica



    Jel da?! 😁 i ova zelenkasta boja mi je lijepa.. pa ne znam što mi je važno haha pogledala sam videa (https://www.bigbaby.hr/proizvod/anex-e-type-djecja-kolica-3u1/) [bigbaby.hr] lako se sklapaju, imaju dosta opcija podešavanja i čini mi se baš praktično…
    Ja mislim trudničke hlaće s djemperom, tajice s tunikicama.. planiram i raditi barem do 12mj, pa ću morati nešto smisliti da imam za mijenjati.

    super je izbor bojica.. od koznih su ti i Mima kolica ako si gledala, al su dosta skupa. Ova su mi cak ljepsa. Treba i uzivo isto pogledati


    Znam, al su mi ipak too much s cijenom. 

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    BlueMoon

    malamarelica

    Nina zao mi je da ti nitko nije odgovorio, ja ne znam nista o tome sto si napisala, samo ti zelim reci da vjerujem da je najbitnije da je s bebom sve ok. Slusaj doktore i bit ce dobri, a ako i bude kakva upala ili bakterija, sredit ce ti s terapijom. Sretnoo 🤗

    Sto je Nini? Vrtila sam zadnjih 10 str i ne vidim


    Nesto nekakav polip. Imas na vrhu prosle stranice

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Nina kao prvo super da je bebica dobro to je ipak najbitnije. Nemam ni ja takvih iskustava ali ono što znam je da polip nema veze s papa testom pa mi taj dio nije jasan baš?
    Isto tako papa test se ne radi dok žena krvari, čak štoviše nije praksa ni radit ga nakon 10 tjedna trudnoće.

    [lilypie.com]

  • Avatar zvončica27

    zvončica27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    BlueMoon

    zvončica27

    Pozdrav svim budućim mamama. Nova sam ovdje, a u svibnju sam i ja ugledala plusic na testu. 😍 Danas sam 15+2 i sve je napokon u redu. Krenulo je s blagim krvarenjima, pa od 6 tt pijem duphastone i uglavnom mirujem, no evo već 20 dana sve ok :) Kakva su vaša iskustva? Kako stojite s kilažom? Ja sam krenula sa 67-68 kg (ne znam točno), a sada imam 70 (točnije, da se utješim 😂 69.8). Slatko minimalno jedem jer mi je prvi nalaz šećera bio povišen, no sad je i on odličan! Problem je pizza, koju jedem svaki tjedan :( (da, to je moja trudnicka zelja nazalost). Inače dr stvari jedem raznovrsno: salate, blitva, razno povrće, piletina,riba, salata.. Što vi jedete? Koje su vaše želje? :) pozdrav ❤️

    ja sam krenula sa 68,5-69 sad sam na 72. jos stanem u svu odjecu, samo sto duge traperice ne nosim vec neko vrijeme, opcenito ih ljeti ne nosim, vruce je a i mislim da bi me stezale.
    isto tako mi se pizza jede cesto. Al puuuno vecu zelju imam za vocem! prvo su to bile tresnje, sad je lubenica.. mogla bi dan noc jesti.
    Uglavnom jedem ko i prije, trudim se sto zdravije al zalomi se i slatkisi itd. Kavu popijem ujutro tursku.


    I ja jedem dosta voća! :)

    Važno je samo balansirati i onda se zapravo ničeg ne treba u potpunosti odreći. Sretno dalje :)) 

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Nina dobro došla i vjerujem da si bila sva i strahu, strašno… ali najbitnije je da je sa bebicom sve ok i da ju može ugroziti vjerujem da bi ti rekli… nadam se da se sada smirila situacija i da ćeš u trudnoći sada sako uživati u miru 🤞🏻

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvončica27

    zvončica27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala.  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.