Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    E, da… znas onda sve, ne moram ti ni pricati u kakvom sam stanju. Pokusat cu nekako jos ova 2 tjedna pa kako bude, bit ce. Stvarno sve zivo radim kako mi je receno. Ostalo je izvan moje moci. 
    Hvala na savjetima, puno znace. Zelim vam svima srecu!

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Eyia ja imam paket jos iz prosle trudnoce (ne vjerujem da bi smjela uzimat u kratkom rasponu 2, niti mi treba sada drugi).. mislim da tada nisam bila ni 6tt, no svejedno me nitko nista nije pitao 🙈😄😄

    malamarelica sve cure su se uhvatile mucnina kao da su one neizostavan dio trudnoce, a uopce nije tako.. cak sto vise u manjini su cure koje bas muku muce s povracanjem, nekolicina je onih sto su povracale samo par tjedana i ostale nisu niti u jednom trenutku trudnoce povracale niti osjecale mucninu
    Sto se tice bolova, ja znam da bih u slucaju bolova kakve opisujes otisla pravac na hitnu
    Istina je da su ti dali sve sto se moze dati za odrzavanje trudnoce, no 2 tj je previse za cekati da utvrdis je li sve u redu
    Meduostalim na hitnu trudnice i idu ili zbog krvarenja, ili zbog bolova.. tako da te ne bi cudno gledali
    Drzim fige i vjerujem da ce to sve biti super ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Na pregledu danas sve savrseno - posteljica se podigla, cerviks 43mm, i u plusu 1,5kg
    Sad 4 tjedna dok opet ne vidim svoju bebusku 😊💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    malamarelica

    E, da… znas onda sve, ne moram ti ni pricati u kakvom sam stanju. Pokusat cu nekako jos ova 2 tjedna pa kako bude, bit ce. Stvarno sve zivo radim kako mi je receno. Ostalo je izvan moje moci.
    Hvala na savjetima, puno znace. Zelim vam svima srecu!


    Sretno! Stvarno vidim da si uzrujana. Mene bole i ledja, imam i povremeno jaka probadanja u rodnici, imala sam i mucnine, a u prvoj trudnoci nista od toga.
    Cuvaj se, ali ako nema krvarenja nema potrebe da bas cijelo vrijeme lezis. 

    Na kraju sam dobila dosta trudnicke odjece od sogorice, posudila mi je i vratila ono sto sam ja njoj posudila tak da mi ne treba nista. 
    Dosta dobre tajice za jogu koje mogu posluziti trudnicama ima dechatlon.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Tea super za dobar pregled 😊 i ja sam bila danas, sve je u redu tako da čekamo i mi 4tj. Ja sam nabavila baby watcher, pa od sljedećeg tjedna mogu početi slušati otkucaje pišonje 💙

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Daaaaa, cure, bas sam u stresu ogromnom. A i mucnine su meni valjda nekakvo mjerilo trudnice  ne znam zasto, to oduvijek povezujem s trudnocom i sve mislim tako mora biti. 
    Znam da mogu na hitnu, razmisljala sam i privatno otici na pregled…
    Ali evo, promislila sam i odlucila da necu nikuda. Stvarno strogo mirujem, trosim sve tablete i jedino cu otici ako budem bas morala, onako kako mi je doktorica rekla: bolno krvarenje s ugruscima. Nadam se, nadam i nadam svim srcem da necu morati!
    Dotad cu lezati i cekati taj pregled pa cu tad konacno znati na cemu sam. Ne mogu protiv prirode. Lakse mi je barem jer znam da sam ja sve napravila sto mogu. 
    Evo vam svima ❤

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Malamarelice, s tobom smo u mislima i vjerujem da ce sve biti dobro! 💓
    Tea, odlicno zbog pregleda! 😚

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    student13ica

    Tea super za dobar pregled 😊 i ja sam bila danas, sve je u redu tako da čekamo i mi 4tj. Ja sam nabavila baby watcher, pa od sljedećeg tjedna mogu početi slušati otkucaje pišonje 💙


    Dok sam se ja odlucila bi li ili ne bi baby watcher vec sam pocela osjecat bebu pa nije imalo smisla 😂😂
    Cestitam na super pregledu 🌞🌸💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Cure super za preglede ❤️
    Inače te baby watchere sam ja vidjela na alli-ju za 150 kn, i imaju dobre ocjene i komentare. Samo dok to dodje iz Kine bebe će nam već rebra tuć na veliko 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar misslolica

    misslolica

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Malamarelice samo da ti kazem da su simptomi vrlo individualni, ja sam se stalno oko toga brinula jer dva dana mi malo bude mucnina (nista previse znacajno) pa nema nista i stalno sam mislila da nesto nije u redu a bilo je sve ok…tako nek te to ne brine vec uzivaj i probaj se opustiti… poneki bolovi u stomaku su mi takodje bili i to bas kao menstrualni ali sve je to normalno dok nema krvarenja jer ipak sve se tamo unutra siri i bebica pravi svoje mjesto… kad ne bih mogla izdrzati od neizvjesnosti isla bih privatno kod gin i to me je umirivalo

    Sutra imam pregled kod svoje dr i jedva cekam ponovo da vidim svog bebaca…nemam pojma da li ce me na jos neke pretrage slati niti sta slijedi kod nje dalje….10.08 idem u diabetoloski na kontrolu nakon upisivanja i mjerenja secera i nadam se da me tamo nece puno peglati…ti diabetolozi kad te se svezu ne popustaju cak i kad je sve ok koliko vidim po iskustvima cura na temi gestacijski dijabetes… uglavnom ja se sad za sad osjecam super i na tome zahvaljujem Bogu svaki dan i molim da tako i ostane 🥰🤰🏼Jedino s cime se borim su kilogrami, dijete (hrana) i glad 😂😂 doduse i sanjam bas intenzivne snove i vezane za bebu pa me ponekad toni uplasi
    Sanjate li vi cudne snove? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.